• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnich Syrenach

Koval92

Kapłan
Szkoda tylko morskiego klimatu :D Oddajcie żółwia chociaż!

A iglica to będzie na tym cypelku u góry? Wydaje mi się, że wcześniej było tam więcej miejsca... jak oni ją zmieszczą? toż to prawie krawędź ekranu

Biedny żółwik :( Odpłynął

Mapa jest znowu szara i depresyjna, przynajmniej błękitnej ćpunki elfów nie ma
 

Nusion

Kapłan
Gracz z serwera US2 miał 158 dodatkowych nagród, czyli w sumie zdobył 264 nagrody. @chris07070707 miał 92 dodatkowe nagrody czyli w sumie zdobył 196.
Sory, że przynudzam jarq, ale najbardziej chciałam znać ilość pętli w zadaniach :) Nagrody można było też zdobyć za korale kupione za diaksy...
Natomiast pętle w zadaniach to jednak włożony wysiłek :)
 

DeletedUser3975

Guest
Szkoda tylko morskiego klimatu :D

Przychylam się, był cudny :) Co im szkodziło zostawić o_O

Ed.

Z ciekawości i ja zajrzałam do chrisa...
:eek: Ja pitolę... (szczęka opadła) Wow! (nie ma emoty, która by w tym miejscu pasowała i wyraziła mój szok)
Mając tyle Studni i SR - można żyć :D
Gratuluję! :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Sory, że przynudzam jarq, ale najbardziej chciałam znać ilość pętli w zadaniach :) Nagrody można było też zdobyć za korale kupione za diaksy...
Natomiast pętle w zadaniach to jednak włożony wysiłek :)
Niestety takich danych innych serwerów nie mam. Chociaż nie podejrzewam by po tych 104 nagrodach ktoś kupował diamenty, ale tego nie wykluczam.
 

Koval92

Kapłan
Niestety takich danych innych serwerów nie mam. Chociaż nie podejrzewam by po tych 104 nagrodach ktoś kupował diamenty, ale tego nie wykluczam.

Na becie pojawiła się wypowiedź, że max było 6 syrenek a wszystko ponad dostawiliście kodami jako modzi gry :D

Oczywiście gościa doinformowałem, że się myli.

Gracz z serwera US2 miał 158 dodatkowych nagród, czyli w sumie zdobył 264 nagrody. @chris07070707 miał 92 dodatkowe nagrody czyli w sumie zdobył 196.

o to miał jeszcze więcej, to tym bardziej było więcej niż 6 syrenek :D :D
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Na becie pojawiła się wypowiedź, że max było 6 syrenek a wszystko ponad dostawiliście kodami jako modzi gry :D

Oczywiście gościa doinformowałem, że się myli.
Tak ale były to tylko ilości zdobytych korali i ilość nagród jakie mamy przyznać, nie było informacji w jaki sposób te korale zostały zdobyte.
 
Na becie pojawiła się wypowiedź, że max było 6 syrenek a wszystko ponad dostawiliście kodami jako modzi gry :D

Oczywiście gościa doinformowałem, że się myli.
Jak zwykle klamiesz. Nie sprostowales tych spekulacji na temat ewentualnych "przekretow" (ktore swoja droga ty sam spowodowales), choc doskonale wiedziales, ze to bzdury.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
@Koval92 a na płocie było napisane "pupa" , pogłaskałem i drzazga mi wlazła.Reasumując za dużo swoich wisów opierasz na tym , że ktoś gdzieś coś napisał. Zaraz @jarq Ci coś odpisze to polecisz z tym na bete. Sam się niepotrzebnie nakręcasz :)
Oczywiście gościa doinformowałem, że się myli.
Wklej mi tutaj jak możesz posta z tą deinformacją :D
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/crowding-of-events.13596/page-2#post-7
Jeżeli to ten to faktycznie, żeś go doinformował... :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry