• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnim Przesileniu

DeletedUser

Guest
a po co nagrywarki myszy, sa programy typu autoclikery idealne do grania w różne idle... (sam korzystam)

ehh marzenia :) a tak wracając do tematu tak iG faktycznie nas rozpieszcza ostatnio, aż strach co za tym stoi :p (np. inflacja diamentowa?)

co do mojego tematu nt. ceny diamentów tak są drogie potrzeba ich mnóstwo a ceny spore, brakuje mi prawdziwych mikropłatności takich jak np karty członkowskie to działa w ten sposób że płaci sie gotówkę i przez określony czas (np. miesiąc) karta jest ważna bonusy:
- mogą być diamenty, dawane dobowo ( w zależności od karty różna ilość)
- inne bonusy np stały bonus do ataku (feniks pokazał że się da) , produkcji itp

karta wygasa, bonusy się kończą no i trzeba płacić :)

U konkurecji widziałem najtańszą kartę miesięczną już od 4,99 ( 1 Euro)
bonus -> specjalny awatar oraz odpowiednik mniej więcej 50 diamentów dziennie przez 30 dni od zakupu (firma jest fair, bo nawet jak się nie logujesz to diaxy się kumulują)

Co to daje ano 5 złoty to zawsze można z telefonu puścić, bez wielkiego bólu a trzyma to gracza przez miesiąc, oczywiście są droższe karty członkowskie.
Trzeba tylko przemyśleć czy na początku to nei da zbyt dużego przyspieszenia, ale jak to zrobią to zażądam prowizji od pomysłu :)
 
co do mojego tematu nt. ceny diamentów tak są drogie potrzeba ich mnóstwo a ceny spore, brakuje mi prawdziwych mikropłatności takich jak np karty członkowskie to działa w ten sposób że płaci sie gotówkę i przez określony czas (np. miesiąc) karta jest ważna bonusy:
- mogą być diamenty, dawane dobowo ( w zależności od karty różna ilość)
Czemu nie ? ;)
- inne bonusy np stały bonus do ataku (feniks pokazał że się da) , produkcji itp
Uuu paaaaanie ;) To mi na kilometr zajezdza Pay To Win, a tego mam
wrazenie tworcy starali sie do tej pory uniknac, przynajmniej w tak
bezposredniej formie. Dokladnie z tym bysmy mieli do czynienia, gdyby
wprowadzili jakiekolwiek bonusy dostepne wylacznie za pieniadze.
Pdkreslam - nie za diamenty, tylko za pieniadze, bo to wbrew pozorom
jednak nie to samo. Diamenty mozna dzieki aktywnosci zdobyc w samej
grze i wszelkie dobra i bonusy, ktore mozna za nie kupic sa dostepne dla
wszystkich (przynajmniej teoretycznie). Kosmetyka, awatary, nawet inny
model sprzedazy diamentow - nie mam nic przeciwko. Ale wydaje mi sie,
ze IG zna swoja grupe docelowa i wie, ze wprowadzenie platnych bonusow
niedostepnych za diamenty, a majacych wplyw na sama rozgrywke, nie
byloby dobrze przyjete przez wiekszosc graczy.
 

visit0r

Paladyn
a po co nagrywarki myszy, sa programy typu autoclikery idealne do grania w różne idle... (sam korzystam)

ehh marzenia :) a tak wracając do tematu tak iG faktycznie nas rozpieszcza ostatnio, aż strach co za tym stoi :p (np. inflacja diamentowa?)

co do mojego tematu nt. ceny diamentów tak są drogie potrzeba ich mnóstwo a ceny spore, brakuje mi prawdziwych mikropłatności takich jak np karty członkowskie to działa w ten sposób że płaci sie gotówkę i przez określony czas (np. miesiąc) karta jest ważna bonusy:
- mogą być diamenty, dawane dobowo ( w zależności od karty różna ilość)
- inne bonusy np stały bonus do ataku (feniks pokazał że się da) , produkcji itp

karta wygasa, bonusy się kończą no i trzeba płacić :)

U konkurecji widziałem najtańszą kartę miesięczną już od 4,99 ( 1 Euro)
bonus -> specjalny awatar oraz odpowiednik mniej więcej 50 diamentów dziennie przez 30 dni od zakupu (firma jest fair, bo nawet jak się nie logujesz to diaxy się kumulują)

Co to daje ano 5 złoty to zawsze można z telefonu puścić, bez wielkiego bólu a trzyma to gracza przez miesiąc, oczywiście są droższe karty członkowskie.
Trzeba tylko przemyśleć czy na początku to nei da zbyt dużego przyspieszenia, ale jak to zrobią to zażądam prowizji od pomysłu :)
autoclickery ktorych kiedys uzywalem do gier MMORPG jakos mi nie bardzo pasuja do zbierania zasobu z budynku, z samego zalozenia wylacznie emulowały klikanie klawiszy bez zmiany polozenia kursora myszy
dlatego stricte o nagrywarce myszki
chyba ze mozna zbierac produkcje budynkow skrotami klawiszowymi :>
 

Nusion

Kapłan
Ja nagrywarkę myszki testowałam no i u mnie lipa, wystarczy maleńkie spowolnienie w grze i cała akcja się sypie
 

DeletedUser

Guest
Czemu nie ? ;)

Uuu paaaaanie ;) To mi na kilometr zajezdza Pay To Win, a tego mam
wrazenie tworcy starali sie do tej pory uniknac, przynajmniej w tak
bezposredniej formie. Dokladnie z tym bysmy mieli do czynienia, gdyby
wprowadzili jakiekolwiek bonusy dostepne wylacznie za pieniadze.
Pdkreslam - nie za diamenty, tylko za pieniadze, bo to wbrew pozorom
jednak nie to samo. Diamenty mozna dzieki aktywnosci zdobyc w samej
grze i wszelkie dobra i bonusy, ktore mozna za nie kupic sa dostepne dla
wszystkich (przynajmniej teoretycznie). Kosmetyka, awatary, nawet inny
model sprzedazy diamentow - nie mam nic przeciwko. Ale wydaje mi sie,
ze IG zna swoja grupe docelowa i wie, ze wprowadzenie platnych bonusow
niedostepnych za diamenty, a majacych wplyw na sama rozgrywke, nie
byloby dobrze przyjete przez wiekszosc graczy.


@chris07070707 o teraz to pojechałeś :) ta gra jest P2W jeśli ktoś nie zauważył to że ordynarnie nie żąda wpisowago tego nie zmienia, inna sprawa że na "wygranych" czyli ranking nikt rozsądny nie patrzy, poza tym nie ma z tego większego bonusu

A teraz argumenty:

1.A takie pytanie czym to sie różni od posiadania feniksa lub nie? Pernamenty bonus (o różnym stopniu w zależności od szczęścia) nowi gracze tego nie mają i jak patrzę szybko nie będą mieć a tu dali nawet bez diamentów :)

2. Poza tym miałem na myśli bonus rzędu 5%-10% (no najbardziej wypasiony 20%) a nie 50% :) i co ci to da poza przyspieszeniem w pewnych aspektach?
I tak sprzedają paczki wojska/doładowań/diamentów w koszmarnie wysokich cenach, jakoś nikt na ten temat nawet nie bąknie

3. Patrząc jak iG sie miota z różnymi pomysłami to mam wrażenie raczej akcji gaszenia pożarów niż znajomości swoich graczy, ale owszem celują w konkretną specyficzną niszę. A przy okazji patrząc przez pryzmat renowacji, mam wrażenie że takie pomysły byłyby storpedowane przez tych samych graczy, ponieważ oni wykładają grubszą kasę regularnie a tak to otwarliby drogę dla drobnicy. Patrząc na doświadczenia z innych gier na jednego "wieloryba" jest kilku "delfinów" i jeszcze więcej "płotek", iG w ogóle nie zagospodarowywuje słabszych rynków, no ale majaswoich ludzi od planowania


Ogólnie nie demonizowałbym tego, ci co płacą i tak dawno odjechali w czołówce (max ekspansji i wymaksowane antyki za PW), głównym aspektem ma być przywiązanie do gry (dzienne bonusy) i podkreślenie wyjątkowości gracza

--------------------------------

Ja używam autoclickera gdzie ustalam w który piksel ma klikać i jak często :) (ekran komputera jest siatką), faktycznie musiałbym poszukać by "przeskakiwał" po iluś pikselkach na ekranie (zbiory) a nie tylko jedną studnię, tym niemniej podejrzewam że znalazłbym takiego
Oczywiście rozmawiamy o teorii ;) bo jak wiadomo używanie 3rd party softwaru jest banowane (jak i pushing :p)
 
Oczywiście rozmawiamy o teorii ;) bo jak wiadomo używanie 3rd party softwaru jest banowane (jak i pushing :p)
Oczywiscie, z o teorii ;)
faktycznie musiałbym poszukać by "przeskakiwał" po iluś pikselkach na ekranie (zbiory) a nie tylko jedną studnię, tym niemniej podejrzewam że znalazłbym takiego
Znalazlbys bez zadnego problemu, takich programow jest jak ziaren piasku na Saharze.
Kolega <ekhem...> to testowal przy okazji przewijania zadan w PB i rezultaty byly
calkiem ok, choc w praktyce uzywanie tego kolega <ekhem...> uznal za bezsensowne.
Chodzilo przeciez o oszczednosc czasu przy meczacej klikaninie (na apce jest przeciez
lepiej), a okazalo sie, ze trwa to dluzej, niz manualne przewijanie zadan.
Tak z ciekawosci kolega <ekhem...> przetestowal to rowniez na zwyklych zbiorach
z warsztatow i z manufaktur i tu bylo jeszcze gorzej. Przy odrobinie wprawy i uzywaniu
skrotow klawiaturowych reczne zbiory i startowanie produkcji trwaja kilkukrotnie krocej.
U mnie np. reczne wystartowanie produkcji w 25 manufakturach zajmuje nie dluzej
niz 10 sekund, tego nie pobije zadna nagrywarka myszki i klawiatury.
Zarty zartami, ale stanowczo odradzam rzeczywiste uzywanie tego typu programow
do zbiorow i startowania produkcji. Wiecej z tym problemow niz pozytku, poza tym nie
wiem jak IG, ale wiekszosc szanujacych sie firm ma oprogramowanie wylapujace zbytnie
regularnosci przy powtarzajacych sie procesach wskazujace wlasnie na uzywani botow
i autoklickerow. Mozna dostac za to bana i po co to komu ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiscie, z o teorii ;)

Znalazlbys bez zadnego problemu, takich programow jest jak ziaren piasku na Saharze.
Kolega <ekhem...> to testowal przy okazji przewijania zadan w PB i rezultaty byly
calkiem ok, choc w praktyce uzywanie tego kolega <ekhem...> uznal za bezsensowne.
Chodzilo przeciez o oszczednosc czasu przy meczacej klikaninie (na apce jest przeciez
lepiej), a okazalo sie, ze trwa to dluzej, niz manualne przewijanie zadan.
Tak z ciekawosci kolega <ekhem...> przetestowal to rowniez na zwyklych zbiorach
z warsztatow i z manufaktur i tu bylo jeszcze gorzej. Przy odrobinie wprawy i uzywaniu
skrotow klawiaturowych reczne zbiory i startowanie produkcji trwaja kilkukrotnie krocej.
U mnie np. reczne wystartowanie produkcji w 25 manufakturach zajmuje nie dluzej
niz 10 sekund, tego nie pobije zadna nagrywarka myszki i klawiatury.
Zarty zartami, ale stanowczo odradzam rzeczywiste uzywanie tego typu programow
do zbiorow i startowania produkcji. Wiecej z tym problemow niz pozytku, poza tym nie
wiem jak IG, ale wiekszosc szanujacych sie firm ma oprogramowanie wylapujace zbytnie
regularnosci przy powtarzajacych sie procesach wskazujace wlasnie na uzywani botow
i autoklickerow. Mozna dostac za to bana i po co to komu ? ;)


słusznie, choć to też da się obejść ;) (wykrywanie)
cały ten temat wypłynął w kontekście zbiorów ze studni co godzinę (nie trzeba nic nastawiać), więc to tylko teoria
ale muszę sienauczyć tych skrótów klawiszowych, choć teraz głównie na apce siedzię
 
Do góry