• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Obchodach 5 Urodzin

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Tajniakos

Paladyn
<...>
Ja dobrze wiem, że mieliśmy przez kilka lat małe budyneczki 1x2 na urodziny, co nie znaczy, że na 5 urodziny nie mogło by być coś lepszego niż jest.
Mogło by być, co nie znaczy, że budynek mi się nie podoba. Podoba się jest ładny i daje dużo kultury.
odpowiem Tobie moim cytatem :)
W poprzednich latach dostawaliśmy jednorożca i był płacz. Teraz w wyzwaniu dostaliśmy zdecydowanie lepszy budynek + podwojenie produkcji na wszystkich manufakturach i dalej jest płacz, że mogli dać coś jeszcze... Dali by 5 ekspansji to by było a szkoda, że nie dodali jeszcze 10 studni i 10 tyś diamentów. Prezent ma być symboliką a nie wykoksowaniem graczy. Nauczmy się cieszyć z tego co mamy i nie gdybajmy co mogli nam dać a nie dali.
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :) Czego by nie dali zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie mało ;)

wycięto offtop//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Osteres

Zwiadowca
W porównaniu do innych gier, w które grałem lub gram rocznica taka okrągła jak ta jest robiona w większą pompą. Co ja mówię, każda rocznica jest tak robiona... Tutaj praktycznie bez echa.
Coś tam rzucili. Ot by nie było, że nic nie ma i ludzie się cieszą... :rolleyes:
Nie wiem z czego tak naprawdę...
 

Sorcha

Rycerz
W porównaniu do innych gier, w które grałem lub gram rocznica taka okrągła jak ta jest robiona w większą pompą. Co ja mówię, każda rocznica jest tak robiona... Tutaj praktycznie bez echa.
Coś tam rzucili. Ot by nie było, że nic nie ma i ludzie się cieszą... :rolleyes:
Nie wiem z czego tak naprawdę...
@Osteres boli ciebie, że ludzie się cieszą? A w MMORPGa jakiegoś grałeś bo ja tak nawet dwa, w jednym z nich na rocznicę było spoko event urodzinowy i w ogóle a w drugim dawali szaliczek dla twojej postaci z cyferką rocznicy, owszem za zalogowanie się było 30 szt waluty premium ale przecież nie każdy gra codziennie.
 
Ostatnia edycja:

Osteres

Zwiadowca
Tyle co ja gier przeszedłem to możesz sobie pomarzyć tylko... Mam już swoje lata i nie jestem dzieckiem, który zagrał w 2-3 gry...
Wiem co piszę.
Mało się na forum odzywam bo widzę też co się dzieje. Ludzie własnego zdania mieć nie mogą bo zaraz następuje nagonka. Smutne to jest :(

Nie przekręcaj proszę moich słów.

Nie mam nic przeciwko temu, że ludzie się cieszą co dostają. Ja tylko porównałem inne gry do tej tutaj, w którą gram od 5 już lat i widzę te wszystkie zmiany na przestrzeni lat.

Widzę podejście różnych firm do graczy a to u nas jest tragiczne...
 

Sorcha

Rycerz
Tyle co ja gier przeszedłem to możesz sobie pomarzyć tylko... Mam już swoje lata i nie jestem dzieckiem, który zagrał w 2-3 gry...
Wiem co piszę.
Mało się na forum odzywam bo widzę też co się dzieje. Ludzie własnego zdania mieć nie mogą bo zaraz następuje nagonka. Smutne to jest :(

Nie przekręcaj proszę moich słów.

Nie mam nic przeciwko temu, że ludzie się cieszą co dostają. Ja tylko porównałem inne gry do tej tutaj, w którą gram od 5 już lat i widzę te wszystkie zmiany na przestrzeni lat.

Widzę podejście różnych firm do graczy a to u nas jest tragiczne...
@Osteres w takim razie przepraszam, ale takie odniosłem wrażenie może błędne! Nieważne, a co do gier to w gry przeglądarkowe gram od pierwszych wersji przegladarki Firefox, grałem jeszcze w gry jak internetu nie było. Grałem w różne gry od różnych firm, i widziałem jak są prowadzone eventy okolicznościowe i rocznicowe. Krótko mówiąc każda firma robi to po swojemu, a mnie mało chyba już co zaskoczy. Niektórych gier w które grałem już (dawno) nie ma, bo za mało graczy w nią grało. To gracze decydują czy dany tytuł przetrwa.
Polana jednorożców jest budynkiem na poziomie rezydencji Niziołków (jeżeli jesteś w Żywiołakach) czyli jest nieźle.
 
Do góry