• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

R Y C E K

Wędrowiec
witam
w moim bractwie na S1 niektórzy na maila otrzymali 100 piór
niektórzy w tym ja nie
proszę o wyjaśnienie
Nie ma wyjaśnienia,jak widać są równi i równiejsi, a na poważnie nikt nie jest w stanie w 100% powiedzieć dlaczego tak się dzieje.
Nie pomagają zmiany mailea, ani reszta proponowanych zabiegów.
Jednym to pomaga innym niestety nie.
 

Koval92

Kapłan
Proszę zwiększcie szanse na recepte na stary artefakt za schematy, po przeklikaniu wielu za diaxy (20 razy) ani jedna nie wyskoczyła
Schematy są gotowe do użycia, recepty nie ma, chcemy mieć szansę skorzystać z okazji.
Od kilku eventów proponowaliśmy, żeby recepty z konwersją artefaktów były "przypinane" dodatkowo na czas eventu jako 6 i 7 opcja, do tych kilku co są losowe.
Losowanie już było w iglicy i wprowadziło niesprawiedliwy podział artefaktów, drugi raz losowanie tym razem komu wyskoczy recepta a komu nie?
 

gamin

Rozbójnik
U mnie juz dwa razy (na 4 mozliwe) pojawila sie opcja 2artefakty + 10 katalizatorow za stary artefakt. Problem w tym, ze mi to jest niepotrzebne i tylko zabira slot w ktorym mogloby wypacs cos bardziej wartosciowego (dla mnie).

Zlosliwy ten system :D
 

Poziomek

Rycerz
Proszę zwiększcie szanse na recepte na stary artefakt za schematy, po przeklikaniu wielu za diaxy (20 razy) ani jedna nie wyskoczyła
Schematy są gotowe do użycia, recepty nie ma, chcemy mieć szansę skorzystać z okazji.
Od kilku eventów proponowaliśmy, żeby recepty z konwersją artefaktów były "przypinane" dodatkowo na czas eventu jako 6 i 7 opcja, do tych kilku co są losowe.
Losowanie już było w iglicy i wprowadziło niesprawiedliwy podział artefaktów, drugi raz losowanie tym razem komu wyskoczy recepta a komu nie?
20x50=1000 - >< po prostu masz pecha za duzo wymagasz i masz postawe rozczeniowa:)..
a tak juz na serio to przelosowaniu tyle razy i nie wypadnieciu to czlowiek zaczyna wierzyc ze tego feniksa nie rozbuduje przez caly rok. Nie oszukujmy sie schematow tez nie zdobywa sie ot tak, nie kazde bractwo je ma, nie kazdy gracz, i ich trzeba kilka sztuk..takze reasumujac znowu IG pokazuje gdzie ma graczy..
 

Wewe1

Zwiadowca
Już prawie nikt tylko ci co ognistego jeszcze nie mają decyduje się się poświęcenie nowych artefaktów aby zdobyć stare dlatego ta recepta z zamianą jest mocno nieatrakcyjna,tylko za schematy czy diamenty jeszcze warto je brać,dlatego tak wszyscy którym brakuje artefaktów tak wyczekują tych receptur,warto chyba zmienić szansę trafienia ich.
 

Poziomek

Rycerz
a trzeba pamietac ze wielu osobom brakuje np 2 3 lub wiecej czesci skladowych do feniksa. Przy braku szczescia jak u Kovala - watpie ze i ten rok wystarczy, chyba ze kolejny raz feniksy wroca jako niespodziewana dogrywka w iglicy(ale zapewne na to nie ma co liczyc w najblizszych miesiacach)
 

Charlene

Szef kuchni
a trzeba pamietac ze wielu osobom brakuje np 2 3 lub wiecej czesci skladowych do feniksa. Przy braku szczescia jak u Kovala - watpie ze i ten rok wystarczy, chyba ze kolejny raz feniksy wroca jako niespodziewana dogrywka w iglicy(ale zapewne na to nie ma co liczyc w najblizszych miesiacach)
Poziomek znowu narzekasz? Akurat 2-3 stare artefakty odpowiadają 4-6 nowym, które bez problemu można zdobyć i receptury pojawiają się na nie częściej, więc w ciągu 20 dni na spokojnie się je przerobi. Trzeba być leniem, żeby tego nie zrobić. Informacja była podana dużo wcześniej i można było zrobić sobie zapas katalizatorów do tych przemian.
P.S czekałam 10 miesięcy, żeby dostać feniksa ognia i go mam, zbieram artefakty do drugiego, ale do trzeciego może zabraknąć i poczekam sobie kolejny rok. Te budynki nie zastępują gry a ją wspomagają i da się bez nich obyć, więc poczekam. Zadania główne zrobiłam razem z moją Arcy wczoraj i jesteśmy na dziennych, inne osoby są już w połowie zadań, więc nie jest to skomplikowane, trzeba mieć tylko chęci jak do przygody.
//
Proszę zwiększcie szanse na recepte na stary artefakt za schematy, po przeklikaniu wielu za diaxy (20 razy) ani jedna nie wyskoczyła
Schematy są gotowe do użycia, recepty nie ma, chcemy mieć szansę skorzystać z okazji.
Od kilku eventów proponowaliśmy, żeby recepty z konwersją artefaktów były "przypinane" dodatkowo na czas eventu jako 6 i 7 opcja, do tych kilku co są losowe.
Losowanie już było w iglicy i wprowadziło niesprawiedliwy podział artefaktów, drugi raz losowanie tym razem komu wyskoczy recepta a komu nie?
Akurat w tym aspekcie nie masz pecha, tylko dali bardzo mało szansy za schematy. Wczoraj kręciłam diamentami, poszło pewnie z 5 tys jak nie lepiej i zdobyłam 6 artefaktów za schematy i 4 za nowe, aleee nazbierałam mnóstwo karmy i wzmocnień na wojsko, więc chociaż tyle. Nie wiem czemu tak to zrobili, bo powinno im zależeć na wydawaniu przez graczy diaxów chyba, że bardziej dochodowe jest kupowanie waluty i losowanie artefaktów.
//
607DF3AC-67BF-48F8-A59E-E0D9CA16D5C4.jpeg
Jak widać przeszkodą nie jest liczba katalizatorów o ile ma się nowe artefakty, więc moim zdaniem lepiej losować artefakt niż czekać na recepturę za schematy.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Poziomek

Rycerz
Poziomek znowu narzekasz? Akurat 2-3 stare artefakty odpowiadają 4-6 nowym, które bez problemu można zdobyć i receptury pojawiają się na nie częściej, więc w ciągu 20 dni na spokojnie się je przerobi. Trzeba być leniem, żeby tego nie zrobić. Informacja była podana dużo wcześniej i można było zrobić sobie zapas katalizatorów do tych przemian.
Katalizatory nie sa problemem, nikt o tym nie pisal.. Problemem sa przynajmniej dla mnie
Diamenty i ich ilosc do przelosowan w AM - przyklad Kovala pokazuje ze mozesz wydac 1000 i nie trafic nic.
kupno artefaktu za diamenty schematy - pewnie na jeden mialbym, na wiecej nie bo skad. Robie iglice maxa, ale gram na 1 swiecie. Schematy zdobywam tyle ile moge czyli co tydzien 1. Potrzebuje zdobyc 5 rozszerzen do czerwonego czyli 10 obencych , dam rade? nie sprawdzalem czy tyle mozna wyciagnac.

Aby ktos nie zarzucil ze potrafie narzekac, co bym zmienil
Dodatkowa szybka dogrywka w iglicy z Feniksem, badz opcja schematy za artefakt w AM po wsze czasy, tak aby kazdy na spokojnie mogl sobie zebrac, przypomne tylko ze Ja narazie walcze o ukonczenie 1 feniksa, a nie ukrywam ze chcialbym kiedys miec niebieskiego od produkcji.
Osob z podobvnymi problemami jak mniemam jest i bedzie wiele, i jesli kazdy ewent iglicowy bedzie wygladal jak to co nam teraz zaserwowano to slabo to widze.
 

Charlene

Szef kuchni
Katalizatory nie sa problemem, nikt o tym nie pisal.. Problemem sa przynajmniej dla mnie
Diamenty i ich ilosc do przelosowan w AM - przyklad Kovala pokazuje ze mozesz wydac 1000 i nie trafic nic.
kupno artefaktu za diamenty schematy - pewnie na jeden mialbym, na wiecej nie bo skad. Robie iglice maxa, ale gram na 1 swiecie. Schematy zdobywam tyle ile moge czyli co tydzien 1. Potrzebuje zdobyc 5 rozszerzen do czerwonego czyli 10 obencych , dam rade? nie sprawdzalem czy tyle mozna wyciagnac.

Aby ktos nie zarzucil ze potrafie narzekac, co bym zmienil
Dodatkowa szybka dogrywka w iglicy z Feniksem, badz opcja schematy za artefakt w AM po wsze czasy, tak aby kazdy na spokojnie mogl sobie zebrac, przypomne tylko ze Ja narazie walcze o ukonczenie 1 feniksa, a nie ukrywam ze chcialbym kiedys miec niebieskiego od produkcji.
Osob z podobvnymi problemami jak mniemam jest i bedzie wiele, i jesli kazdy ewent iglicowy bedzie wygladal jak to co nam teraz zaserwowano to slabo to widze.
Zmień myślenie-to jest oczywiste, że fajne rzeczy będą kosztowały i Twórcy chcą zarobić. Ty chcesz dostać to wszystko za darmo. Wydasz kasę- będziesz miał a jak nie to pogódź się z tym co jest. Wystarczy, że będziesz mieć fenka na 8 poziomie i też będzie ok a jeśli się postarasz to zdobędziesz 10 nowych artefaktów ( liczę z przygodą) i je przerobisz. Wymaga to tylko intensywnego grania.
 

Poziomek

Rycerz
w tym miejscu wypadalyby np artefakty do innych budynkow miskow/feniksa chaty z piernika/drzewka majowego i co tam bylo bedzie. a nie wierze ze sa osoby co maja juz wszystko co bylo do tej pory i to na 10 poziomie.
Naprawde musisz szukac dziury w calym? co by nie zrobili dla takich jak Ja - to zaraz sie odezwie taki jak TY ktory juz to ma i jest zmiana mu nie na reke.
Tylko pamietaj ze kiedys ja bede tam gdzie Ty, i tez moglbym mowic o przyszlych nowych w takim samym tonie co TY
//
A w tym przypadku co z tymi co mają podniesione wszystkie feniksy? Zajęty slot w AM co jakiś czas mógłby być nieco frustrujący.
a co ma powiedziec ktos teraz lub do tej pory osoba ktora jest np w 15-16-17 kronice kiedy na dobra sprawe nie wypada nic dla niego ciekawego? bo mlotkow przez tyle czasu nazbieral setki/ zlota takze, zysku portali takze, jedynie oswiecone bonusy dla wojska by go interesowaly ktore wypadaja ostatnio rzadko. Tez jakos musi sie z tym pogadzic, a Ty wyciagasz juz ze to masz i bedzie to frustrujace..

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
w tym miejscu wypadalyby np artefakty do innych budynkow miskow/feniksa chaty z piernika/drzewka majowego i co tam bylo bedzie. a nie wierze ze sa osoby co maja juz wszystko co bylo do tej pory i to na 10 poziomie.
Naprawde musisz szukac dziury w calym? co by nie zrobili dla takich jak Ja - to zaraz sie odezwie taki jak TY ktory juz to ma i jest zmiana mu nie na reke.
Tylko pamietaj ze kiedys ja bede tam gdzie Ty, i tez moglbym mowic o przyszlych nowych w takim samym tonie co TY
Uwielbiasz marudzić i mam wrażenie, że nie chcesz się wysilać w tej grze, tylko chcesz, żeby wszystko było łatwe, proste i przyjemne. To nie ta gra i tu się czeka miesiącami na coś a nie dostaje od tak chyba, że wydasz kasę i to w odpowiednim momencie.
 

Poziomek

Rycerz
dam ci przyklad na evencie z saniami - gralem - zdobylem 10 lvl. Tam nie potrzeba bylo jakos bardzo sie przygotowac, zwlaszcza ze pozniej mielismy dogrywke w przygodzie (U nas w Bractwie wszyscy zdobyli lvl 10).Zapewne dawnymi czasy inne budynki mialy takie swoje eventy skoro ludzie maja po kilka miskow kilka Feniksow - niestety grac zaczelem w pozniejszym czasie i nie dane mi bylo uczestniczyc, na pocieszenie tworcy daja co jakis czas wrzute w obecnej postaci iglicy czy Am z dawnymi przedmiotami do rozbudowy. Niestety nie kazdy moze i ma na tyle szczescia aby trafic to co chce i w takiej ilosci jakiej chce.

piszesz ze nie chce sie wysilic..wysilek to jedno bo jak pisali poprzednicy robie co trzeba, uczestnicze w czym trzeba a na koncu jednak nie jest to co sobie czlowiek zaklada.
a co do marudzenia - to ile bedziesz jeszcze drazyc ten temat?, ty to nazywasz marudzeniem a ja feedbackiem krytyka, jak cos mi sie nie podoba to pisze -proste, nie chce potulnie siedziec i czekac az moze tworcy sami z siebie z dobroci serca cos rzuca. Chcialbym miec takie same mozliwosci zdobycia budynkow z dawniejszych czasow na takich samych zasadach, tylko ze widocznie tamte budowle byly zbyt 'dobre' i dlatego pojawiaja sie rzadko/bardzo rzadko albo na swiety nigdy.
 

R Y C E K

Wędrowiec
Nie wiem nawet gdzie ona mi się zapodziała,możliwe ,że przez nieuwagę ją spopieliłem.Liczę na to ,że będę mógł ją sobie zrobić w AM. Chyba...
 

Tajniakos

Paladyn
Naprawde musisz szukac dziury w calym? co by nie zrobili dla takich jak Ja - to zaraz sie odezwie taki jak TY ktory juz to ma i jest zmiana mu nie na reke.
Tylko pamietaj ze kiedys ja bede tam gdzie Ty, i tez moglbym mowic o przyszlych nowych w takim samym tonie co TY
@Poziomek akurat w tym przypadku to nie jest szukanie dziury w całym bo nie mam nic przeciwko aby twórcy dali możliwość zdobycia artefaktów feniksa osobom, które ich nie mają z różnych względów, ale sorki nie moim kosztem... Wystarczy mi eksperyment z artefaktami do Stonehenge, które nie wiem w jakim celu zdobywam. Więc bardzo Cię proszę nie przyszywaj mi łatki tego, który sam ma a nie chce dać innym! Niech to zrobią tak abym nie musiał ich niepotrzebnie zbierać.
w tym miejscu wypadalyby np artefakty do innych budynkow miskow/feniksa chaty z piernika/drzewka majowego i co tam bylo bedzie. a nie wierze ze sa osoby co maja juz wszystko co bylo do tej pory i to na 10 poziomie.
a co ma powiedziec ktos teraz lub do tej pory osoba ktora jest np w 15-16-17 kronice kiedy na dobra sprawe nie wypada nic dla niego ciekawego? bo mlotkow przez tyle czasu nazbieral setki/ zlota takze, zysku portali takze, jedynie oswiecone bonusy dla wojska by go interesowaly ktore wypadaja ostatnio rzadko. Tez jakos musi sie z tym pogadzic, a Ty wyciagasz juz ze to masz i bedzie to frustrujace..
Artefakty są dla mnie bezużyteczne bo nijak nie mogę ich wykorzystać... inne wspomniane przez Ciebie już tak, z portalówkami włącznie.
Nie potrzebuję artefaktów do innych budynków więc dalej kręcisz się koło zapychania nam slotów w AM. Być może a nawet na pewno są tacy co ich nie mają i tu znowu przydało by się rozwiązanie, które by nie utrudniało nam gry, bo zajęte sloty i nagrody z iglicy w postaci artefaktów takim właśnie utrudnieniem są, wolał bym w to miejsce zdobywać inne przydatne nagrody.
nie chce potulnie siedziec i czekac az moze tworcy sami z siebie z dobroci serca cos rzuca.
Raczej nie masz innego wyjścia bo w tym momencie twórcy idą właśnie takim graczom na rękę dając im już po raz kolejny możliwość zdobycia tych artefaktów a w podziękowaniu dostają feedback w Twoim wykonaniu. Dostałeś palec a chcesz całą rękę i wiecznie masz jakieś ale jak coś nie idzie po Twojej myśli...
Ja na miejscu twórców po takim feedbacku stworzył bym ofertę kupna feniksów wraz z kpl artefaktów i mieli by spokojną głowę tylko czy takie rozwiązanie by Tobie pasowało? Raczej w to wątpię, dlatego ciesz się z tego co dostajesz bo wcale tego dostać nie musiałeś.
 
Ostatnia edycja:
Do góry