• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

Jak wspomnialem juz w Spoilerach, event jest lekki, latwy i naprawde przyjemnie sie go robilo na becie w normalnym rytmie gry. Zadania sa dosc zroznicowane, a wymagania w nich niezbyt wysokie. Nagrody sa moim zdaniem dosc zroznicowane i wiekszosc graczy znajdzie cos dla siebie. Nie ma wsrod nich wprawdzie niczego, bez czego nie daloby sie obejsc, ale czasy takich eventow (na szczescie) juz minely. Dla jednych plusem, a dla innych minusem moze byc to, o czym ktos juz wspomnial w trakcie dyskusji w Spoilerach, ze event nie stanowi praktycznie zadnego wyzwania i "robi sie sam" ;) Zestaw budynkow (czyli nagroda glowna) tez jest moim zdaniem calkiem przyzwoity.

Na wielki plus mozna zapisac moim zdaniem to, ze ilosc waluty, ktora zdobywamy za zadania, jest identyczna dla wszystkich zadan. Za pierwsze otrzymujemy dokladnie tyle samo waluty, co za ostatnie. To znaczne ulatwienie dla tych slabszych graczy, w wielu poprzednich eventach wygladalo to inaczej.
 

Koval92

Kapłan
Oczywiście nie ma nawet jednej studni w nagrodach głównych ^^ A co dopiero mówić o daily
Nagrody są średnie, zestaw tak samo.
Dużo zależy znowu od szczęścia ile kto trafi dodatkowych kryształów ze skrzynek.
 
Dużo zależy znowu od szczęścia ile kto trafi dodatkowych kryształów ze skrzynek.
Nie do konca sie z tym zgadzam, wcale nie trzeba trafiac dodatkowej waluty, by zebrac caly zestaw nagrod glownych. Przyznaje, ze nie przeliczalem tego dokladnie, ale dodatkowa walute trafilem tylko kilka razy, a i tak zebralem nie tylko caly zestaw, ale i kilka "ponadplanowych" nagrod glownych. Wydaje mi sie, ze samo zrobienie wszystkich zadan i zbieranie waluty w miescie powinno wystarczyc na caly komplet.
 

Koval92

Kapłan
Nie do konca sie z tym zgadzam, wcale nie trzeba trafiac dodatkowej waluty, by zebrac caly zestaw nagrod glownych. Przyznaje, ze nie przeliczalem tego dokladnie, ale dodatkowa walute trafilem tylko kilka razy, a i tak zebralem nie tylko caly zestaw, ale i kilka "ponadplanowych" nagrod glownych. Wydaje mi sie, ze samo zrobienie wszystkich zadan i zbieranie waluty w miescie powinno wystarczyc na caly komplet.

Ale możesz spokojnie zebrać praktycznie "2 zestawy" jak trafisz, bo sam trafiłem na becie i mam 2 główne budynki z max "połączeń", w sumie 8 budynków. 6 pw co dobę to już sporo ;) Oczywiście to zajmie dużo miejsca no ale da się, jeżeli się trafi dużo dodatkowej waluty.
 
O tym zestawie cos juz napisalem, tutaj wkleje tylko link do tego postu:
Zestaw nie jest taki kiepski, jakby sie moglo wydawac na pierwszy rzut oka. Dodam do tego tylko, ze zamiast 3 elementow (jak to proponowalem w Spoilerach) bedzie mozna prawdopodobnie postawic 4-5 elementow dajacych surowce, bo rzeczywiscie jest spora szansa na zdobycie dodatkowych. Elementy 3x3 dajace zloto i mlotki mozna calkowicie pominac bez szkody dla bonusu surowcow w pozostalych budynkach.
 

Hassano

Łucznik
Patrząc na liste budynków dziennych i to że sie powtarzają myślicie że jest szansa aby Amuni Ships byli w tych ostatnich dniach jeszcze raz??
Wiem że on jest 9 dnia i zanim do niego dojdziemy to lista będzie już kompletna ale tak mnie to ciekawi czy pójdą drogą że każdy będzie po 2x..
 

DeletedUser3983

Guest
Mnie zastanawia czy budynek z orkami co jest 5 dnia ma wcześniejszy zbiór? wie ktoś bo gniazdo orków z akademii ma
 

DeletedUser3983

Guest
Zestaw raczej tylko dla początkujących,dla tych z ostatnich ras zbędny bo tam główną rolę gra rozmiar i statystyki a te raczej wykluczają jego postawienie
 

BettyTheCat

Zwiadowca
@Wewe1 ja bym właśnie powiedziała, że odwrotnie :D na niskich rozdziałach idzie się szybciej w górę, więc zestaw straci mocno na wartości. A według mnie szkoda na niego renowacji. Fakt, ile miejsca zajmuje zupełnie już pominę, bo i tak wyciskam z miasta maksimum możliwości pod kątem zabudowy i nie ma opcji, żeby mi się zmieścił. Nawet w częściach... :D
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
o ile karanawalowy jest genialnym zestawem, tak ten jakos mnie tak ani ziebi ani parzy, a do tego zajmuje tyle miejsca. Zdobyc, zdobede ale stawiac nie zamierzam
 

DeletedUser2262

Guest
Zapomniałem zaktualizować prawidłowe tłumaczenie budynków z poniedziałku i wtorku, może jakaś mała podpowiedź od forumowiczów? ;)
 
Do góry