• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

SandDiuna

Tancerz ostrzy
zdobylem 8 czesci, i powiem szczerze ze na chwile postawilem caly zestaw, po czym odeslalem go teleportem do ekwipunku, brzydkie to to, duze i jakos te wszystkie bonusy mnie nie przekonuja
 

Nusion

Kapłan
Nie każdemu każdy zestaw musi się przydać.
Ten akurat postawiłam w wersji mini zestawu + drugi dok główny.
Niedawno pozbyłam się większości zwykłych manufaktur, więc dla mnie zestaw jest ok, zwłaszcza, że w przeciwieństwie do manufaktur nie wymaga populacji i kultury, a wręcz je daje :)
 

Koval92

Kapłan
@chris07070707 który z tych zestawów by pasował jeśli mam cały set 5 elementów plus drugi główny budynek + drugi na młotki + ten drugi balon?
Ten 8 elementów tak? Jest może gdzieś dokładnie jak to rozstawić? Bo nie mogę rozróżnić elementów na grafice :/
Niestety nie miałem tu takiego szczęścia jak na becie żeby się załapać na drugi dok naprawczy, żeby mieć 2x3 elementy dające towary... Brakło 1500 waluty, nie wypadała bonusowa tak obficie, ale nie narzekam i tak jest dobrze

Ogólnie event był przyjemny niespodziewanie i fajny, natomiast pod filmem na youtube o evencie jest coraz więcej komentarzy skarżących się na to, że budynki eventowe są ładowane coraz większe, budynki rasowe tak samo, a ekspansji coraz mniej... Mogli by sprawę przemyśleć....
Ludzie wypisują, żeby ekspansje dali jako główną nagrodę w evencie i to chyba każdy z nas domyśla się, że nie ma szans na to...
 
Ostatnia edycja:

gural92

Wędrowiec
Trochę się bawiłem bo mi też się nie udało załapać na drugi dok naprawczy na żadnym świecie. Załączam grafikę z różnymi kombinacjami gdzie w każdej jest 6pw ale nie zawsze jest max bonusów(młotki). Ostatnia kombinacja tylko dla wybrańców i wydaje się oczywista ale mimo to ją zamieściłem jakby ktoś nie był pewien. Mam nadzieje że komuś się przyda.

Zestaw kupców.png
 
@chris07070707 który z tych zestawów by pasował jeśli mam cały set 5 elementów plus drugi główny budynek + drugi na młotki + ten drugi balon?
W tej sytuacji postawilbym tylko 7 elementow, szkoda miejsca na drugi element, dajacy mlotki.

Przed i po ostatecznym ustawieniu elementow:
set7_przed.jpg set7_po.jpg

Jesli ktos koniecznie chce miec 8 elementow, to mozna zrobic to tak.

Przed i po:
set8_przed.jpg set8_po.jpg
 

mayder

Tancerz ostrzy
Wstawię jeszcze raz, w tym zestawieniu każdy budynek ma wszystkie bonusy z łączenia. Z prawej dok handlowy wystaje na jedną kratkę, a z lewej dok naprawczy też na jedną kratkę. Jak nie ma problemów z miejscem i nie przeszkadza to jak to wygląda to śmiało można tak stawiać.
Screenshot_20200706-152458-152-compressor.jpg
 
Do góry