• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o przyspieszeniu rozdziałów.

Wszelkie zmiany ulatwiajace nowym graczom przejscie przez poczatkowe epoki teoretycznie sa na plus, mam jednak obawy co do 2 punktow. Pierwszy to zmiana linii zadan. Jak mamy dyskutowac o czyms, o czym NIC nie wiemy ? Co to bedzie dokladnie za zmiana ? Czy zadan bedzie wiecej, czy mniej ? Zmienia sie zadania z linii glownej, czy rotacyjne ? Bedzie srednio wiecej czy mniej mlotkow i zlota za zadanie ? No litosci, jak mamy o czyms dyskutowac bez chocby najbardziej podstawowych informacji ?

Druga rzecz, ktora mnie zaniepokoila, to ten akapit:
"Układ badań także został zmieniony i różni się nieco pomiędzy Elfami a Ludźmi: niektóre technologie zmieniły swoje miejsce w drzewku, inne zostały dodane jako warunek odblokowania pewnych funkcji gry"

Dlaczego mam wrazenie, ze te "warunki odblokowania pewnych funkcji gry" nie beda ulatwieniem, tylko wrecz utrudnieniem dla znacznej grupy graczy ? A nawet, jesli sie myle (oby), to znowu - jak tu dyskutowac o czyms, jesli w ogole nie wiemy na czym te zmiany beda polegac ?

@jarq, a co z Iglica, wciaz bedzie dostepna od poczatku III epoki ? Szczerze przyznaje, ze nawet nie czekajac na odpowiedz zalecilem "mlodszemu" koledze zalozenie wioski na innym swiecie PRZED wejsciem zmian, zeby wioska dzialala na starych zasadach i zeby nie zalapal sie na nastepna "dobra zmiane". Mam szczera nadzieje, ze jestem w bledzie i ze moje obawy sa na wyrost :)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Zgadzam się z @chris07070707 , z tym , że mam jeszcze jedno pytanie :
Badania , które wcześniej nie nie były połączone z następnymi a teraz zostaną połączone , to co z graczami , którzy ominęli je i teraz są kilka , lub kilkanaście rozdziałów dalej ?
Będzie trzeba oczywiście wrócić do starych badań , ale te następne będą zaliczone , czy skasowane i ponownie trzeba będzie je robić wszystkie ?
Poza tym @chris07070707 to pierwsze info o zmianach w których w ogóle coś podali - niepełne info , ale zawsze jest :)
 

jakub357

Łucznik
A może jakiś upominek dla graczy w starszych epokach? To by było na miejscu, moim skromnym zdaniem, w tych trudnych czasach zmian i inflacji... Taka ekspancja premium troszkę zwiększyłaby moje poczucie stabilności przy tych zmianach w grze
 
Ojoj, starsi i tak sa juz za bogaci :) Gra oferuje teraz tyle roznego rodzaju mozliwosci, ze tak troszke wstyd byloby prosic o wiecej :) Niech lepiej rzeczywiscie wprowadzaja ulatwienia dla poczatkowych epok, byle z glowa. Taka przykladowa (jak rozumiem) ekspansje premium mozna sobie przeciez kupic za darmowe diamenty, a mamy mozliwosc zdobywania calkiem pokaznych ich ilosci (Iglica, Dzinny) . Juz sama taka mozliwosc traktuje wlasnie jako forme prezentu.
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja zacząłem grę 1 rok po starcie gry na żywych światach i nie czuję się bogatszy niż ci nowi gracze , bo mam ustawione miasto pod całkiem inne realia gry , chociażby biorąc wszystkie ekspansje miasta włącznie z diamentowymi a ci ostro walczący w iglicach wiedzą co to znaczy , a co do upominku , to bardziej ucieszyłbym się z budynku kultura/ludki z dużą ilością ludków (12tysięcy ludków w budynku 3x3 w 20 rozdziale to ja nie uważam za dużo , tylko te najmniejsze minimum na które zwracam uwagę) ewentualnie budynki z dużą ilością ziaren , albo unurytu , albo oddanie funkcji zmniejszonych w cudakach , inni zapewne co innego widzą jako cenny upominek :)
 

blazius1

Paladyn
Cenny upominek dla dużych to unuryt lub ziarna w nowym budynku dający więcej niż budynki ogólnodostępne.
W eventach takich niestety nadal nie ma.
Budynek, który dawałby się schować teleportem naturalnie.

Chyba że nowe epoki mamy robić po trzy kwartały, albo obowiązkowo stawiać Wiry.
Wtedy nie było tematu.
 

Deleted User - 198835

Guest
No i brak odpowiedzi na pytanie co z graczami , co przeszli zmieniane rozdziały i nie zrobili badań które wówczas nie były połączone z następnymi a teraz będą miały takowe połączenie
No i brak aktualizacji w grze , a jest już 19 października :(
 
Do góry