• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Sezonie Radości

Tolka1345

Zwiadowca
siema to taki dowcip ino na becie w sezonie zostało nie mało 3000diaksow za przepustkę a naszych tak dla żartu stwierdzili ze tu grają inni gracze i dali za kasę i ja za diaksy znowu kupie ale kasy już nie dam sorka ale 60 zł lub więcej trochę przesadzili
//
moze to tak dziala jak juz kupisz na 1 to reszta za diamenty?
no chyba żartujecie

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovocko

Rycerz
W wolnej chwili sprawdzę dwoch operatorow na tym samym systemie

Cena jest ta sama, niezależnie od operatora.
Zresztą, gdyby różnica w cenie wynikała z doliczeń stosowanych przez operatorów, po wyłączeniu transmisji mobilnej i podpięciu się do gry przez WiFi cena powinna być taka sama jak w przeglądarce.
A nie jest.
Jest taka sama ja przy transmisji mobilnej, i taka sama w przypadku różnych operatorów (mam porównanie dla dwóch)

I teraz jeszcze jedna ciekawostka - na Windowsie można sobie Elvenar zainstalować jako apkę, z Microsoft Store. Teraz jakoś sklep nie chce mi na niej działać, ale pamiętam, że kiedyś sprawdzałem ceny i były jeszcze inne niż na androidzie i w przeglądarce (najtańsza była przeglądarka, a najdroższa widnowsowa apka).

Co do zmian cen w przypadku wyjazdu za granicę, trudno powiedzieć, może lokalizuje sklep według położenia telefonu?
W przypadku iOS znane są przypadki np. świadomego przestawiania przez użytkowników lokalizacji appstore'a na francuską, jako że we Francji niedozwolone jest spowalnianie prędkości urządzenia przez producenta w miarę zużycia (co Apple robi(ło?) w swoich telefonach, tłumacząc to troską o klientów i żywotność baterii ich urządzeń).
Czyli może być tak, że w zależności od tego w jakim kraju jest urządzenie, sklep naliczy inne stawki.
 
Do góry