• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Sezonie Snów.

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Chodzi oczywiście o miejsca mocy tak to się w tym wydarzeniu nazywa.
 

Tajniakos

Paladyn
Mam zadanie tygodniowe "Zdobądz pokaźną ilość zasobów" (6,9m) Użyłem strumień zasobów idąc na łatwiznę. Oczywiście zadania mi nie zaliczyło i teraz nie wiem czy to błąd gry czy błędnego sformułowania treści zadania :)
 

Lanariko

Szef kuchni
Ja dzisiaj dostałam w tygodniowych "wykonaj 10 zadań z wydarzenia" trochę kiepsko, bo z wydarzeniem jestem na bieżąco, a tydzień ma tylko 7 dni... Odświeżyłam i wylosowałam "wykorzystaj zysk portalu", niewiele lepiej, bo ostatnią rasę skończyłam już jakiś czas temu i niby mogę zużyć, ale dostane "0". Trochę to bez sensu. Po trzecim odświeżeniu piekę chlebki w warsztatach.
Zasadniczo nie mam nic przeciwko większości z tych zadań, ale uważam, że odświeżanie powinno być naszym wyborem, a nie musem spowodowanym niemożliwością wykonania zadania. Przypominam, że ich wybór jest losowy i przy odrobinie pecha można mieć zablokowane zadania tygodniowe. Zadania powinny być tak ułożone, żeby normalne konto ZAWSZE miało możliwość je wykonać.
 

Deleted User - 198835

Guest
Przy zadaniu "Zdobądź pokaźną ilość zasobów" , oraz "Zdobądź pokaźną ilość monet" u mnie juz od poprzedniego eventu nie działały strumienie zasobów i deszcze monet
Tygodniowe zadania nie przepadają po zakończeniu tygodnia , więc nie trzeba ich robić w danym tygodniu , dlatego pomimo , że kiepsko to wygląda , ale jest dopuszczalne zadanie , którego nie jest się w stanie wykonać w danym tygodniu , bo można do niego wrócić w kolejnych tygodniach - niestety mamy losowość zadań i dlatego wychodzą takie niedogodności dla pojedynczych graczy
 

Charlene

Szef kuchni
Odpuściłam ten cały Sezon Snów. Nie widzi mi się marnowanie zaklęć, stawianie dodatkowych warsztatów, a już tym bardziej wykorzystywanie waluty na losowanie, gdzie mnie nagrody z danego dnia nie interesują.

Mam zadanie tygodniowe "Zdobądz pokaźną ilość zasobów" (6,9m) Użyłem strumień zasobów idąc na łatwiznę. Oczywiście zadania mi nie zaliczyło i teraz nie wiem czy to błąd gry czy błędnego sformułowania treści zadania :)
Działa tylko na monety a nie na młotki- tak było od zawsze w eventach, więc nie jest to błąd gry.
 

Ovocko

Rycerz
Ja dzisiaj dostałam w tygodniowych "wykonaj 10 zadań z wydarzenia" trochę kiepsko, bo z wydarzeniem jestem na bieżąco, a tydzień ma tylko 7 dni...

Nagrodę dzienną zalicza jako zadanie wydarzenia. czyli nawet jak ktoś doszedł już do blokady, powinien się z tym zadaniem wyrobić.
Natomiast zysk portalu można zużyć nawet jak się nie ma portalu. po prostu dostanie się zero towarów portalowych
 

Nusion

Kapłan
Ja dzisiaj dostałam w tygodniowych "wykonaj 10 zadań z wydarzenia" trochę kiepsko, bo z wydarzeniem jestem na bieżąco, a tydzień ma tylko 7 dni...
Zadania tygodniowe nie przepadają, jak się ich nie zrobi w ciągu 7 dni. Co tydzień dochodzą kolejne 4 i jeśli nie ukończyliśmy poprzednich, to nowe ustawiają się w kolejce. Jak zrobimy te zaległe, wskoczą nam następne z kolejki. Ważne, żeby zdążyć zrobić te tygodniowe zadania z kolejki przed końcem wydarzenia.

1675371564663.png
 

Lanariko

Szef kuchni
Zadania tygodniowe nie przepadają, jak się ich nie zrobi w ciągu 7 dni. Co tydzień dochodzą kolejne 4 i jeśli nie ukończyliśmy poprzednich, to nowe ustawiają się w kolejce. Jak zrobimy te zaległe, wskoczą nam następne z kolejki. Ważne, żeby zdążyć zrobić te tygodniowe zadania z kolejki przed końcem wydarzenia.

View attachment 5691
Tego nie doczytałam. Dzięki @Nusion to zmienia sytuacje :)
 

ryjuwka

Rozbójnik
witam
A ja dzisiaj w zadaniach dziennych mam takie zadanie:
"odkryj nowe miejsca podczas wydarzenia Czarowników"
Proszę o podpowiedź co to jest
 

Mariame

Wędrowiec
Sama tego nie doświadczyłam, ale można trafić na zadania dzienne - wygraj 1 spotkanie w iglicy walcząc albo wygraj 1 spotkanie w iglicy negocjując (zadania mogą się pojawić, gdy do końca iglicy pozostaje więcej niż 2 dni). Trzeba więc pamiętać, żeby nie przeklikiwać iglicy do końca wcześniej niż w środę (bo rozumiem, że w czwartek i piątek zadanie nie ma szansy się pojawić).
Podobnie z zadaniem dziennym - rozwiąż 3 spotkania turniejowe. Trzeba zostawić sobie jakąś początkową prowincję, jeśli w danym tygodniu turniej klika się we wtorek/środę.
Niby mała rzecz, a irytuje...
 

djmags14

Rozbójnik
Te nagrody za dzienne zadania (losowe) są wręcz uwłaczające. Np. otrzymanie przyspiesza 10 minut na na celu poniżyć gracza? Jak jest inaczej to proszę o uzasadnienie zasadności otrzymania takiej nagrody.

Głęboki żal dla ciężko pracujących umysłów po stronie IG. Nie dziwię się, że następna grupa graczy podziękowała za grę. Chodziło o przyspieszenie tej decyzji, aby zwolnić miejsce na serwerach?
 
Do góry