• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o trybie wieloosobowym w Iglicy Wieczności

DeletedUser2017

Guest
@jemsik jedno jest pewne co do iglic cytując przedmówców
taka ciekawostka, jeśli w czasie trwania iglicy zmieni się bractwo, zabiera się urobek do nowego. Kolejna różnica vs turniej :)
Twój indywidualny wynik idzie z Tobą, ale punkty wspólne już nie. Wprawdzie będziesz na tym pasku postępu multiplayera w nowym bractwie tak wysoko, jak zaszłaś, ale Twoich punktów nie będzie. Sprawdzone na becie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
My nie zrobiliśmy całej, bo założenie było takie, że iglica nie jest priorytetem i każdy robi ile lubi. Ale i tak zrobiło się jakieś 10 skrzynek :)
Ja Iglicę już wcześniej lubiłam i robiłam na różnych poziomach, w zależności od postawionych wzmocnień. A teraz mam dodatkowe nagrody z multiplayera :)
A więc dla mnie bardzo na plus. Ile by bractwo nie zrobiło wspólnie to i tak nagród wpada więcej, niż z samotnej iglicy.
 

Jemsik

Zwiadowca
Ja w dwóch bractwach dwa poziomy. Taka ilość w sam raz myślę do zrobienia za każdym razem. A przy okazji 10 skrzynek też wpadło. Przy założeniu że co tydzień tak dla mnie ekstra.
 

DeletedUser3575

Guest
Dla mnie system multi bardzo na plus, wszystkie nagrody kiedy dostaje je się jednorazowo w puli robią wrażenie. Podoba mi się, że premiuje zaangażowanie a nie cwaniactwo. Jedyne za czym bym optowała to większa różnorodność przyspieszaczy, ale to detal.
 

Sorcha

Rycerz
Iglica z trybem wieloosobowym jest na plus ;)
Tak jest na plus mobilizuje do wspólnego wysiłku całe Bractwo. Nawet ci z początkowych rozdziałów w Bractwie się starają zrobić chociaż po dwa "poziomy" (do drugiej zielonej "fajki") . Żeby nie było tak różowo, jest problem, który zauważono nawet na becie (wątek brak nagród z iglicy). może nie tyle brak co opóźnione ich dodawanie od inwentarza, czasem tak jak u mnie ekran z podsumowaniem nagród wyświetla się 1h (godzinę) po dodaniu tych nagród. W turnieju też jest opóźnienie, ale przynajmniej wiem że jak jest ekran to nagrody już są. a tu muszę czekać i sprawdzać czy już dodali mi nagrody bo nie wiem czy ekran w ogóle się pokaże. Ale tak ogólnie poza tym jest super wreszcie mi się chciało walczyć z Bossem w Iglicy ( wcześniej mi tylko zależało na teleportacji). No i oczywiście na diamentach, ale to chyba jak każdemu!
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Ja tam jestem bardzo zadowolony Iglice przeszedlem wielokrotnie a teraz dodatkowo wpadaja mi nagrody za multiplayer.I tak bym ja przechodzil wiec jak dla mnie to wielki plus.Oby tylko nie zrobila sie trudniejsza bo i tak czysci wojsko a turnieje tez sa wazne
 
Do góry