• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

Wojtek90

Zwiadowca
Mam pytanie, czy komuś udało się zdobyć 2 chatki tylko za walutę z eventu?
Mi udało się zdobyć dwie chatki na jednym świecie, na drugim zostało mi 6 kotków do ostatniej ewolucji - oczywiście wszystko jedynie za walutę z eventu, bez dokupywania... Co do nagród dziennych skupiłem się na 3 i wszystkie bez problemu wygrałem.
Według mnie event spoko, w końcu coś nowego - jakieś wyzwanie, a nie wszystko na tacy podane... No ale o gustach się nie dyskutuje :) Pozdrawiam!
 

DeletedUser174

Guest
Gratulacje dla wszystkich których inno nagrodziło lepszą mapą w evencie.
a to są lepsze o gorsze mapy? hm... interesujące...

a swoją drogą chodzisz po róznych forach... jak tam na amerykańskich i niemieckich serwerach sprawa wygląda? Bo ja u nas sa jakies dziwolagi co to juz nie tylko 1 chatke maja, ale zacierają ręce na drugą, to aż strach pomyslec co sie dzieje na tych bardziej wartościowych serwerach... pewnie na tych lepszych serwerach to ludzie maja po co najmniej po 3... i to pewnie tylko ta bardziej leniwa część, bo większość to pewnie 4+ zgarnia. Nic nie wiesz?
 

Koval92

Kapłan
Właśnie się dowiedziałem, że jednak wielu graczy miało mapy takie same na multikontach i sprawdzali sobie gdzie są koty na mniej ważnym koncie a potem odkrywali tylko te pola na tym bardziej ważnym koncie i tak zdobyli po 12 artefaktów. Czyli był sposób ale tylko dla multikonciarzy.
@jarq gratulacje eventu proponuje żeby kolejny event miał questy "wsadź sobie w cuda 10 PW z 20 multikont" na pewno top 10 rankingów i elyty z wielu bractw się ucieszą.

Jak się pytałem o multikonta to mówiliście że można na drugim grać ale absolutnie nie można sobie dawać PW ani "boostować" jednego przy użyciu drugiego, coś to się nie sprawdziło. Teraz nawet w eventach multikonto się przydaje
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Gratulacje dla wszystkich których inno nagrodziło lepszą mapą w evencie.
A dziękuję, wygląda na to, że miałam tą lepszą mapę, i to wszędzie, nawet na becie :cool:
Widzę tu pewną zależność. A mianowicie lepszą mapę zawsze dostawali ci, którzy ruszyli głową i ogarnęli temat. Zaś ci, którzy liczyli na to, że wszelkie dobra powpadają im same, cokolwiek by nie kliknęli, zawsze mieli tą gorszą mapę :D
Przykro mi, że byłeś w drugiej grupie...

Właśnie się dowiedziałem, że jednak wielu graczy miało mapy takie same na multikontach i sprawdzali sobie gdzie są koty na mniej ważnym koncie a potem odkrywali tylko te pola na tym bardziej ważnym koncie i tak zdobyli po 12 artefaktów.
Słyszałam te plotki i sprawdziłam je, a jakże (i nie tylko ja), no i muszę Cię rozczarować, nie działa... Kolejna Twoja teoria spiskowa do piachu :)
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje dla wszystkich których inno nagrodziło lepszą mapą w evencie.
Właśnie się dowiedziałem, że jednak wielu graczy miało mapy takie same na multikontach i sprawdzali sobie gdzie są koty na mniej ważnym koncie a potem odkrywali tylko te pola na tym bardziej ważnym koncie i tak zdobyli po 12 artefaktów. Czyli był sposób ale tylko dla multikonciarzy.
@jarq gratulacje eventu proponuje żeby kolejny event miał questy "wsadź sobie w cuda 10 PW z 20 multikont" na pewno top 10 rankingów i elyty z wielu bractw się ucieszą.

Jak się pytałem o multikonta to mówiliście że można na drugim grać ale absolutnie nie można sobie dawać PW ani "boostować" jednego przy użyciu drugiego, coś to się nie sprawdziło. Teraz nawet w eventach multikonto się przydaje
Koval... czasem mam jeszcze ochote sobie z ciebie pozartowac, ale czasem jestes po prostu meczacy... Najzwyczajniej w swiecie tak po ludzku meczacy. W twoich ostatnich postach NIC nie odpowiada prawdzie, doslownie NIC. Ani jedna z podanych "rewelacji".

Niemiecki Team bardzo dokladnie sprawdzal mapy i identyczny byl tylko sam poczatek, doslownie tylko kilka pierwszych kolumn, z ktorych mozna bylo zebrac gora 2-3 koty, jak sie mialo szczescie. Pewnie nikomu nawet nie chcialoby sie kombinowac dla 2 kotow. Jesli ktos w bractwie czy gdzie indziej naopowiadal ci takich bzdur, to po prostu wpuscil cie w maliny, a ty lykasz jak pelikan :D

Co do lepszych i gorszych map - nie ma czegos takiego w tym evencie. Sa tylko mniej i bardziej efektywne sposoby przedzierania sie przez mgle i wykorzystywania swiatelek w celu zdobycia jak najwiekszej liczby kotow jak najmniejszym kosztem. Strategii i sposobow bylo pewnie sporo, ale podpowiem ci moj sposob (ktory na 100% stosowalo pewnie tez mnostwo innych graczy).

1. Czyscisz cala kolumne za pomoca latarni
2. Wgryzasz sie swieczkami we mgle na dwie kratki gleboko (nie na jedna !). Czyli "przeskakujesz" jedna cala kolumne bez jej odkrywania.
3. Czyscisz nastepna kolumne za pomoca latarni.

Mamy wtedy taka przeplatanke, patrzac od lewej do prawej: odkryta kolumna, nieodkryta kolumna, odkryta kolumna, nieodkryta kolumna. Efekt tego jest taki, ze widac wszystko w tej nieodkrytej kolumnie posrodku i tej po prawej stronie. Jesli sa tam koty, zbiera sie je najbardziej pasujacymi w danej sytuacji "narzedziami". Jesli kotow w niej nie ma, ignorujemy ja i wgryzamy sie dalej we mgle, ciagle powtarzajac ten sam schemat. Majac kilka takich "przeplatanek" na widocznej czesci mapki, czesto mozna pozniej zbierac widoczne koty za pomoca kolb z dwoch kolumn na raz ! Kolb uzywa sie tez czesto do omijania przeszkod.

To oczywiscie duze uproszczenie, bo z powodu przeszkod trzeba czasem mocno "kombinowac", ale ogolnie ten system odkrywania tylko co drugiej kolumny wszedzie, gdzie tylko da sie to zastosowac, pozwala zaoszczedzic sporo narzedzi.
Przyklad:
mapka.jpg

Odkrywalem co druga kolumne, a widze zawartosc wszystkich. Te dwa koty da sie zebrac za pomoca jednej kolby, ktora na dodatek pozwoli wykonac nastepny krok w prawo. Gdyby w tej srodkowej, nieodkrytej kolumnie nie bylo kotow, nie musialbym odkrywac zadnego pola z niej i szedlbym dalej w prawo za pomoca swieczki, zbierajac widocznego na dole po prawej kota.

Efekt ?
U mnie w 2 miastach glownych i 4 wioskach iglicowych wszedzie udalo sie juz zdobyc Chatke na 10lvl, a roznice w ilosci zdobytych kotow za taka sama ilosc waluty miescila sie w dziesieciu sztukach.

Inni w 2 czy 3 wioskach mieli po 8 artefaktow i tez praktycznie tyle samo zdobytych kotow w kazdej wiosce, jesli stosowali jakies swoje sposoby i wszedzie w taki sam sposob odkrywali mgle. Niektorzy gracze, ktorzy odnalezli sie w tym evencie najlepiej, zdazyli juz zdobyc druga Chatke (ja sie akurat do tych najlepszych nie zaliczam). Takze, jak widac, wyniki zaleza od stylu odkrywania mgly, a nie od losowosci na mapie !!!

Zaloze sie, ze ty sam nie uruchomiles wyobrazni i nie stosowales zadnego sposobu, tylko po prostu klikales... Nie dziwie sie, ze brakuje ci teraz kilku artefaktow.

Wez sie chlopie ogarnij jakos w koncu i naucz sie po prostu grac, albo przynajmniej sprobuj sie nauczyc, zamiast zawsze, za kazdym razem zganiac na losowosc, doszukiwac sie spiskow, narzekac i wybuchac zazdroscia, jak innym cos pojdzie lepiej niz tobie. Czyli praktycznie zawsze. Zrozum to w koncu prosze: nie grasz, tylko klikasz bez zbytniego zastanowienia (i nie mam tu na mysli tylko tego eventu) i to jest jedyny powod, dlaczego inni zawsze maja lepiej i "im sie cudownie wszystko rozmnaza".
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
@chris07070707 jak mogłeś... no jak??? taki podstępnie perfidny atak na nasz skarb elvenarowy??? protestuję! zdajesz sobie sprawę, że właśnie zniszczyłeś wizję świata gry tysiącom graczy??? tylu ludzi czuło tą dziką przyjemność bycia lepszym od kogoś.... i co teraz??? marzenia w gruzach rozbite w drobny mak niczym szklanka z... dowolnego supermarketu (żeby nie bylo reklamy :p ostrożność procesowa ponad wszystko). Przegiołeś. Tym razem to Ty powinieneś się wstydzić ... za grosz empatii czy czegoś tam innego (nie wiem... nie znam sie na empatii czy innych trudnych słowach na em-). Ale wiem, że na pewno zraniłeś uczucia kolegi. I moje też... chlip chlip... już nie jestem lepszym graczem, bo koty mi pasują... idem stont poużalać się nad sobą gdzie indziej...
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
A ja sobie dokupiłem tylko 75 waluty (były potrzebne diamenty, toteż ustrzeliłem dwie sroki jednym strzałem), pozostałą uzbierałem :p wyciągnąłem na tym łącznie 8 kapeluszy, a dzisiaj w ciągu 40 minut biegania ze świeczką we mgle wyrwałem oprócz kotów i innych drobiazgów 9 budynków Headless Helloween :)
Dziewiątego kapelusza prawdopodobnie nie dam rady ustrzelić, ale plan minimum został wykonany :)
Event pokręcony, ale nie oczekiwałem innego, zatem zbieram walutę na ostatnią paczkę, może się jeszcze cóś upoluje :)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Skończyłem właśnie losowanie i wyniki są następujące:

S1 - chatka na 9 i brakuje kilku kotów do 10, 8 nagród dziennych
S2 - chatka na 9, kilka kotów do 10, 14 dziennych
S3 - chatka na 9, kilka kotów do 10, 10 dziennych

Na każdym świecie miałem podobną ilość waluty czyli ok. 5.9k. Miałem robić screeny z pustymi planszami ale nie zrobiłem żadnego bo zawsze coś miałem i to na każdym świecie, czasami trafiało się 6-8 kotów więc gadanie o pustych planszach można w buty wsadzić.

Jako że mechanika eventu została skopiowana z FoE to pozwolę sobie je porównać (samo przechodzenie planszy) i powiem tak: team Elvenaru popłynął i to nieźle. Liczba przeszkód jest co najmniej trzykrotnie większa w porównaniu z drugą grą, do tego ich ustawienie jest tragiczne, czasami trzeba się cofnąć jedna kolumnę wstecz i zejść na sam dół żeby przejść dalej do tego przeszkody są pod mgłą i prawie ich nie widać więc można się naciąć. W FoE przeszkody są dobrze widoczne i nie przykryte mgłą, jest ich mniej i nie ma takich chorych ustawień przez co w 90% przypadków można je przewidzieć. Ogólnie samo klikanie jest szybkie i nie zajmuje dużo czasu.

Tyle w temacie eventu który oceniam na w miarę udany.

@Koval92 nie wiem jak ty to robisz że aż tak ci nie wychodzi. Tu na prawdę trzeba było się postarać żeby mieć kiepski wynik. A co do twoich teorii spiskowych to powiem tylko tak: ciebie można porównać do latawca, dopóki ktoś go trzyma to wszystko jest w porządku, ale jak puści sznurek to odlatuje coraz bardziej i bardziej. No i tobie ktoś sznurek puścił bo nam odlatujesz od rzeczywistości coraz bardziej wymyślając coraz to nowe konspiracje.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Jako że mechanika eventu została skopiowana z FoE to pozwolę sobie je porównać
Nie ma tu co porównywać samej mapy, bo już gdzieś @chris07070707 o tym pisał, że trzeba by porównać WSZYSTKO, a więc zadania, walutę za zadania, to, jak często na mapie spotykaliśmy "koty" i całą masę innych rzeczy. Tu jest Elvenar nie FoE. U nas jeśli się ktoś postarał, to wyniki są w punkt, czyli 10 poziom Chatki. U niektórych jest 9 poziom, u niektórych jest nawet kolejna Chatka!
Jeśli ktoś się nie postarał, to jak w życiu, mniej robisz, mniej masz.
Nawet jeśli komuś wyjdzie tylko 8 poziom Chatki, to będą przygody z 2 artefaktami.

Jednak ja bym wolała, żeby event był do zrobienia sam w sobie na tyle, żeby nie "przymuszać" graczy do przygód - to powinny być dwa osobne wydarzenia, żeby każdy mógł wybrać, że robi albo nie robi. A teraz w dobrym bractwie wystarczy choćby jeden gracz, któremu zabraknie artefaktu i całe bractwo robi przygody... Koleżanki/kolegi nie zostawimy w potrzebie, to wiadomo, więc wiele bractw zrobi przygody wbrew sobie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
cóż może wniose trochę retoryki do tej jałowej dyskusji

@jarq mam pytanie o różnice w evencie w wersji przegladarkowej i aplikacji. Z jednej strony system odkrywania mgły (używania narzędzi) w aplikacji jest poroniony po prostu, o tyle w przeglądarce jest wnerwiający system potwierdzenia po kupnie światełek. I chciałabym wiedzieć dlaczego tak się dzieje. Któraś z grup wg ig jest bardziej upośledzona (doświadczenia z blokadą pw przy antykach wskazuje na przeglądarkowców) i w trosce o nich ig robi takie rozróżnienia? Czy też tym razem ig postanowiło "po równo" wnerwić wszystkich graczy, więc "sprawiedliwie" rozdzieliło wpieniające do maksimum upierdliwe elementy? Jakbys tak przez przypadek zadał to pytanie "górze", to może moglibyśmy z odpowiedzi zrobić "przełożenie" na inne elementy gry i bylibysmy mądrzejsi w wielu kwestiach. Różnic pomiedzy przeglądarką a apką w wielu dziedzinach nie rozumiem... przykładowo inwentarz czy panel prowincji na mapie... a chyba musi być jakieś wyjasnienie "logiczne" (nawet jeżeli jest to tylko logika przymiotnikowa)?
 

mayder

Tancerz ostrzy
Nie ma tu co porównywać samej mapy, bo już gdzieś @chris07070707 o tym pisał, że trzeba by porównać WSZYSTKO

Całość porównałem na początku tego tematu, można przeczytać. Teraz chciałem porównać samą plansze i jej przechodzenie i jak najbardziej można obie porównywać bo mechanika jest ta sama, odkrywanie pól jest takie samo i nie ma tu znaczenia ilość zadań czy posiadana waluta, samo odkrywanie jest identyczne więc porównanie jak najbardziej ma sens.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
cóż może wniose trochę retoryki do tej jałowej dyskusji

@jarq mam pytanie o różnice w evencie w wersji przegladarkowej i aplikacji. Z jednej strony system odkrywania mgły (używania narzędzi) w aplikacji jest poroniony po prostu, o tyle w przeglądarce jest wnerwiający system potwierdzenia po kupnie światełek. I chciałabym wiedzieć dlaczego tak się dzieje. Któraś z grup wg ig jest bardziej upośledzona (doświadczenia z blokadą pw przy antykach wskazuje na przeglądarkowców) i w trosce o nich ig robi takie rozróżnienia? Czy też tym razem ig postanowiło "po równo" wnerwić wszystkich graczy, więc "sprawiedliwie" rozdzieliło wpieniające do maksimum upierdliwe elementy? Jakbys tak przez przypadek zadał to pytanie "górze", to może moglibyśmy z odpowiedzi zrobić "przełożenie" na inne elementy gry i bylibysmy mądrzejsi w wielu kwestiach. Różnic pomiedzy przeglądarką a apką w wielu dziedzinach nie rozumiem... przykładowo inwentarz czy panel prowincji na mapie... a chyba musi być jakieś wyjasnienie "logiczne" (nawet jeżeli jest to tylko logika przymiotnikowa)?
Myślę że różnice wynikają z systemów w jakiej gra działa, różnych podejść do jej zaprogramowania w tych systemach. Dodatkowo tez inne różnice o jakich pisałaś mogą(podkreślam słowo mogą) wynikać też ze zgłaszanych propozycji które wprowadzane są tylko na jednym z tych systemów bo tak naprawdę tylko jego dotyczą. Takim przykładem może być opóźnienie w klikaniu danego przycisku (myszką łatwo jest zamiast raz kliknąć dwa razy), gracze skarżyli się że przez przypadek często klikają niepotrzebnie, więc zostało wprowadzone opóźnienie.
 

Jemsik

Zwiadowca
Gratulacje dla wszystkich których inno nagrodziło lepszą mapą w evencie.
Śledzę forum uważnie od dłuższego czasu, czytam wszystkie posty. I pierwszy raz zamierzam Ci odpowiedzieć. Gram na 3 światach i na każdym zdobyłem chatkę na 10lvl bez jakichś większych problemów. Paczki kupowałem tylko za 420. Na s1 już stoi, na pozostałych postawię po przemeblowniu. Nawet jeśli koty się pokrywały nie wiem, nie patrzyłem to bez żadnych wysiłków dało się zdobyć maksa. Pisząc tak sugerujesz że wszyscy mają jakiś bonus od IG oprócz Ciebie. Nie wiem jaki masz problem ani co bierzesz że ciągle się czepiasz. Ale może jak masz takie problemy to odpocznij sobie, idź na spacer, przewietrz się i wyluzuj. W życiu prywatnym też taki czepliwy jesteś? Nie musisz odpowiadać.
 

DeletedUser174

Guest
Myślę że różnice wynikają z systemów w jakiej gra działa, różnych podejść do jej zaprogramowania w tych systemach. Dodatkowo tez inne różnice o jakich pisałaś mogą(podkreślam słowo mogą) wynikać też ze zgłaszanych propozycji które wprowadzane są tylko na jednym z tych systemów bo tak naprawdę tylko jego dotyczą. Takim przykładem może być opóźnienie w klikaniu danego przycisku (myszką łatwo jest zamiast raz kliknąć dwa razy), gracze skarżyli się że przez przypadek często klikają niepotrzebnie, więc zostało wprowadzone opóźnienie.
z całym szacunkiem, ale Twoje prywatne zdanie mnie nie interesuje.
Interesuje mnie natomiast dlaczego na przeglądarce każdą świeczkę muszą potwierdzić tym idiotycznym klikiem >świetnie<. Nie, nie czuję się świetnie jak muszę na bezdurno klikać idiotyczne potwierdzenie, tym bardziej, że ten klik nic nie wnosi do rozgrywki. Na apce tego nie ma... światełka kupuje się bardzo sprawnie. Teoria o obawach za przypadkowe kliki to tylko dosłownej kupy się trzyma, bo chciałabym zauważyć, że klikając masowo świecidełka na apce łatwo sie pomylić, więc troskę o przypadkowe kliki to ig może sobie w ramki oprawić i powiesić na zaszczytnym miejscu w toalecie, bo to jest najbardziej odpowiednie miejsce moim zdaniem. Natomiast używanie światełek na apce to jakaś paranoja. Klikasz w ciemno, bo uwaga! palcem zasłaniamy sobie ekran podczas klikania! Niby takie oczywiste, że dotykając ekran palcem (a nie każdy używa rysików) klikamy zupełnie na oślep, a jak się okazuje to jednak tylko zdanie graczy, bo w ig jakoś inaczej to widzą... nie za bardzo wiem jak... a kto pyta nie błądzi (podobno)... Do tego system używania tych światełek jest nieintuicyjny -> pamiętam swoją konsternację przy pierwszym klikaniu na apce (nawet poprosiłam o instrukcje innych, bo po doświadczeniach z przeglądarką zupełnie nie szlo samemu się domyślić od razu) Dlatego właśnie chciałabym wiedzieć jaki zamysł przyświecał tym pajacom z ig. Bo ja tych niefunkcyjnych rozwiązań zupełnie nie ogarniam.

Na argument o "zgłaszanych propozycjach" jak pozwolisz spuszczę zasłonę milczenia. Szkoda klawiatury tym bardziej, ze cała masa pomysłów rozbija się właśnie o likwidację tych pustych potwierdzeń. A po dwa to chyba raczej gracze mieli średnią możliwość zgłaszać jakikolwiek pomysł na ten event, więc zasłanianie się akurat pomysłami graczy jest wybitnie nietrafione... Dlatego zamiast wyrazić swoje szczere zdanie na ten temat wolę przemilczeć tą kwestię
 

blazius1

Paladyn
Myślę że podstawowy błąd jaki gracze mogli popełnić to kupowanie innych paczek ze świeczkami niż za 420 waluty. Przynajmniej początkowo.
Mamy tu de facto dwie waluty i przelicznik pomiędzy nimi, korzystny tylko w wypadku wartości 420.

Na to można nałożyć nieoptymalny sposób korzystania ze świeczek i mamy, to co mamy.

Średnio udany event, który wygląda jak fajny event. Tyle, że nie wszyscy się w porę połapali, że jest fajny. Części graczom mogło umknąć parę szczegółów, które sprawiłyby, gdyby ogarnęli za zawczasu, że jest fajny.

Z punktu widzenia zbierającego nagrody dzienne event jest po prostu poroniony.

I wreszcie - event w tej postaci wymusza sztuczną frekwencję w Przygodzie. Sztuczną, ponieważ "przymusową". I ponieważ nagrody są wspólne, choć nie powinny.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście zapytam, piszą o tych innych różnicach nie chodziło mi w ogóle o event tylko o pozostałe elementy gry.
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Myślę że różnice wynikają z systemów w jakiej gra działa, różnych podejść do jej zaprogramowania w tych systemach.
No to i ja dorzucę swoje trzy grosze.
Po kliknięciu na odkryty obiekt na mapie kilkanaście razy widziałem powiadomienie typu "W tym momencie nagroda nie może zostać odebrana" czy jakoś tak. Niestety, nie udało się zrobić screenshota. Po tej zapowiedzi nie wyświetlało się okno potwierdzenia o podjęciu bonusu.
Szczerze mówiąc - ponieważ głównie polowałem na koty, nie przejmowałem się tym zbytnio, ale owo powiadomienie wyskakiwało nie tylko na skrzynkach - ono pojawiało się również na kotach i znalezionych świeczkach. Licznik kotów się zwiększał, świeczki też przybywały (tak mi się przynajmniej wydaje). Bonusów nie sprawdzałem, ale być może, że coś mi umknęło.
Skąd takie powiadomienie - pojęcia nie mam. Event już się kończy, zatem można by traktować to jako ciekawostkę, gdyby nie to, że gracze mogli przez to tracić bonusy ze skrzynek jak minimum. A być może nawet koty i świeczki z mapy.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Średnio udany event, który wygląda jak fajny event. Tyle, że nie wszyscy się w porę połapali, że jest fajny. Części graczom mogło umknąć parę szczegółów, które sprawiłyby, gdyby ogarnęli za zawczasu, że jest fajny.

Bolączki nowych rzeczy. Człowiek musi się nauczyć i przyzwyczaić do nowej mechaniki. Mimo że niektórzy mieli już styczność z tą mechaniką poza elvenarem i pisali czy też robili filmiki jak najlepiej losować to dopóki samemu się nie spróbuje to można nie mieć całkowitej pewności jak to wszystko działa. Źle i tak nie ma bo mając informacje które były pisane na forum przed eventem szybko można złapać rytm i nie mieć większych problemów. Za rok jeśli ponownie będzie taki event większość ludzi nie będzie miała żadnych problemów bo będą wiedzieli dokładnie co i jak robić.

I wreszcie - event w tej postaci wymusza sztuczną frekwencję w Przygodzie. Sztuczną, ponieważ "przymusową". I ponieważ nagrody są wspólne, choć nie powinny.

Sztuczna frekwencja w przygodach jest wymuszana już od kilku eventów co dla mnie jest złym pomysłem. Eventy i przygody są osobnymi rzeczami i tak też powinny być traktowane.
 
Do góry