• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

PrzemoOoO

Wędrowiec
Wszystko ładnie, pięknie, tylko dla mnie już się zakończył event, bo zablokowałem sobie możliwość wykonania zadania głównego :D Jakby jakimś cudem się trafiła karma w akademii, to może byłby cień szansy :D
 

Charlene

Szef kuchni
W 27. zadaniu została zmieniona ilość - zamiast 1 produkcji trzeba 2 x9h z manufaktur.
Wszystko ładnie, pięknie, tylko dla mnie już się zakończył event, bo zablokowałem sobie możliwość wykonania zadania głównego :D Jakby jakimś cudem się trafiła karma w akademii, to może byłby cień szansy :D
Przecież możesz postawić wzmocnienia i wybrać najłatwiejsze walki w prowincji typu marmur czy stal.

Ja już po wszystkich głównych. Jest wybitnie dużo kupowania i wydawania PW, ale jakoś nie było to męczące. Z dziennych nic mnie nie przekonuje a biorąc pod uwagę losowość ich zdobycia w lesie, to czekam na ostatni dzień i nastawiam się na ewolucyjny. Strasznie mi się podoba nowy ekran :)))
 
Ostatnia edycja:

PrzemoOoO

Wędrowiec
Przecież możesz postawić wzmocnienia i wybrać najłatwiejsze walki w prowincji typu marmur czy stal.
Wiem, że można zwiększyć sobie statystyki w bitwie, ale jak wielkość oddziału przeciwnika jest 4x większa, to ciężko cokolwiek zrobić :p Większe są chyba szanse, że trafię na karmę w akademii.
 

kikimora

Rozbójnik
Czas na pierwszą dawkę psioczenia na event
Ekran logowania jest po prostu bez sensu. W zeszłym roku był czarująco piękny, ale w tym jest okropny. Szczerze to on aż mnie boli jak na niego patrzę. W takich momentach to naprawdę żałuję, ze nie można go wyłączyć. Rozumiem ideę, która przyświecała grafikowi. i pomysł sam w sobie nawet ciekawy, ale wykonanie (nie mówię o kompozycji graficznej, a o samym przekazie) jest totalnie bez sensu. Ta embrionalna pozycja jakiegoś zagłodzonego kota.... serio nie dało się stworzyć jakiejś bardziej "radosnej" grafiki?

a drugie to zadania... Zawsze były nudne, ale ten trend z ostatnich eventów...Rozumiem, ze koła nie da się wymyślić od nowa, ale jednak wolałam stary system zadań. Może były "takie same", ale można było się w nich jakoś odnaleźć. Ten obecny system jest nie tylko nudny, ale i irytujący (żeby nie powiedzieć frustrujący). Pierwsze zadanie na zakup pw już cieszy. Świadomość, zę zaraz bedą kolejne tylko tą radość zwiększa. Zaraz za rogiem jest "wydaj karmę", a w obliczu przykręconego kurka z karmą to takie zadanie na marnotrastwo karmy strasznie cieszy. I ta świadomość, zę zaraz będzie tylko zestaw surka-walka... Ech....

sorki, ale po pierwszym dniu mam już dość tego eventu. Nie tak to chyba powinno wyglądać

do tego te chwasty na aplikacji bardzo "pasują" do eventu :p
 

Serengeti

Szef kuchni
Mi również ekran logowania przypadł do gustu. Event mehhh... Słabiutki i męczący. Czy zrobię? jasne, że zrobię, ale bez presji - dla artefaktów, może kiedyś będę mógł je wymienić na inne, bardziej przydatne

Właśnie z tym pytaniem przyszłam :)
Wiadomo już coś o możliwości zamiany artefaktów do tego czegoś, co nazwy nie pamiętam, na coś innego?

A grafika jak zwykle piękna :D szkoda tylko, że jeśli chodzi o specyfikację budynków to same jakieś takie niewydarzone... A przynajmniej ich odpowiedniki z poprzednich eventów były lepsze, więc nie warto podmieniać.

Chodzę sobie po lesie i zbieram zagubione kotki :)
 

kikimora

Rozbójnik
O gustach się nie dyskutuje. Nie od dziś wiadomo, że nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. Mi ten ekran logowania nie przypadł do gustu i już. Nawet nie chodzi o samą grafikę, ale o przekaż bardziej. Mnie osobiście dosłownie boli. Po zeszłorocznym czuje ogromne rozczarowanie.

Zabija mnie zadanie na walkę w konfliktach lub wydanie karmy. Cóż jak karmy mieliśmy pod dostatkiem można było sobie pozwolić na luksus marynowania karmy na takie fanaberie. Dzisiaj nie. @jarq jak dla mnie to zadanie jest do modyfikacji na przyszłe eventy. Tak samo jak ilość pw do kupienia. To nie są trudne zadania, ale są wybitnie frustrujące.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Zabija mnie zadanie na walkę w konfliktach lub wydanie karmy. Cóż jak karmy mieliśmy pod dostatkiem można było sobie pozwolić na luksus marynowania karmy na takie fanaberie. Dzisiaj nie. @jarq jak dla mnie to zadanie jest do modyfikacji na przyszłe eventy. Tak samo jak ilość pw do kupienia. To nie są trudne zadania, ale są wybitnie frustrujące.
Zgadzam się z tym - karmę jest dostać ciężko i to w zasadzie zależy od tego, czy będziemy mieli szczęście i się nam trafi ona w akademii. Jak wspomniałem wyżej, miałem również problem z tym zadaniem, ale fartem trafiła mi karma, jednak kilka zadań później znów ten sam problem. Skoro są takie zadania, które wymagają użycia danego przedmiotu, to dobrze by było, jakby był sposób na pozyskanie go w normalny sposób, a nie zdając się na łut szczęścia. Zadanie użycia karmy jest oczywiście alternatywą dla zadania, w którym mamy zwyciężyć w kilku konfliktach, ale jeśli dla kogoś walka nie jest dobrą stroną lub nie ma takiej możliwości, to pojawia się problem.

A jeśli chodzi o grafikę, to niema takiej możliwości, żeby osoba wykonująca ją, dogodziła wszystkim, z resztą już zostało to napisane, więc nie ma co się nad tym rozczulać :)


I jeszcze chciałem dodać, że niewątpliwie na plus, jest dodanie opcji "Łyk klarowności" ;)
 
Ostatnia edycja:

qp2018

Wędrowiec
I już żadnych zadań w zamglonym lesie nie wykonam, ani wojska na walki w konfliktach, ani żadnego zwierzaka. :D W sumie więcej czasu na inne zabawy. :p
 
Do góry