• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

Ale co to w ogóle za argument jest: "Kiedyś było gorzej"?
Ano taki argument, ze kiedys bylo zle, wiec gracze "glosno" zastanawiali sie, co by tu mozna bylo zmienic i usprawnic, zeby bylo lepiej. To, jak obecnie wygladaja eventy, dokladnie pokrywa sie ze zglaszanymi wtedy przez nas propozycjami.
Bo jest na co narzekać.
Alez oczywiscie i tego nie neguje. Ale jak juz wczesniej napisalem:
" Dla mnie takie narzekanie na jakies szczegoly i drobnostki jest paradoksalnie dobrym znakiem :) Otoz oznacza ono po prostu, ze ogolnie jest tak dobrze, ze nie znajduja sie juz zadne prawdziwe problemy, na ktore mozna by sobie ponarzekac :) Dlatego nie narzekamy juz na problemy, a na zwykle, trywialne niedogodnosci. "
 

Deleted User - 198835

Guest
Gadacie , że teraz w eventach są łatwiejsze zadania , ale spośród nagród nie ma czego wybierać - dawnymi czasy zadania były trudniejsze , ale za to było warto powalczyć o nagrody - a teraz gdzie są jakieś nagrody warte rzucenia okiem na nie przed przerobieniem ich na fragmenty zaklęć ?
 

Steefann

Zwiadowca
Przy obecnej ewolucji gry (turnieje grane pt/sob i nastepny wt/śr na 1 komplecie wzmocnień, zwiady prowincji ponad 7 dni, drzewko badań z reguły ukończone) to wolałbym stare zadania na produkcje 1 i 2 dniowe niż te przeklęte zadania non stop na relikty czy walki w prowincjach (w prowincjach, nie w turnieju). Teleportowałby sobie człowiek kilka manu i nastawiał 1 poziomowych, ustawił produkcje i czekał ze zbiorem a nie non stop kombinować czy czekać kilka dni na turniej czy marnować surowce i tworzyć w AM, a walki w prowincji to trzeba z kilku tygodniowym wyprzedzeniem zostawiać kilka otwartych.
Zadania na karmę są mało fajne, bo gra wymusza użycie czegoś czego nie mamy w nadmiarze ale to jeszcze można przełknąć.
 

Deleted User - 198835

Guest
Zacząłem ostatnio pogrywać na s3 i tam nie mam w co władować karmy a w prowincjach gołymi wojskami nie powalczę w prowincjach , więc te zadania to kicha totalna, tak samo jak ukończenie badań dla tych co mają już zakończone wszystkie
 

qp2018

Wędrowiec
@PrzemoOoO Ale czy ja chcę zdobywać zwierzaka... nie wiem. Nie będę zmieniał planu. :cool: Nie narzekałem to bardziej była luźna uwaga. Poza tym... za ponad 900 magicznych składników, przeszedłem się po zamglonym lesie i ze dwa jakieś bezużyteczne budynki zdobyłem i.. monet trochę... Nie istotne. :cool:
 

blazius1

Paladyn
Ano właśnie. Nie ma z czego wybierać. Więc w ogóle nie mówimy o ważniejszych nagrodach w tym evencie. Czasem nagrody warte klikania w zamglonym lesie są dostępne poza eventem.

Gdyby jakieś nagrody warte były omówienia, to nie mówilibyśmy o nietrafionych zdaniach, tylko o trafionych nagrodach. I dyskusja nie wyglądałaby jakby, robienie zadań eventu było celem samym w sobie, a zrobienie nagród tylko przy okazji .

Sądzę że wszyscy się zgodzicie, że to jest najsłabszy event od lat, ponieważ wielu graczom najłatwiej w historii tej zacnej gry przychodzi prosta decyzja, żeby go w ogóle nie robić. I nie błądzić po zamglonym lesie.

Drzewiej, starymi czasy, ta decyzja była trudniejsza, pomimo, że zadania były trudniejsze. I zadań było więcej, a eventu nie robiło się w tydzień. Robiło się dłużej ponieważ było po co. Zwłaszcza w epoce sprzed wprowadzenia Renowacji.
Drzewiej nagrody nie zawsze były zróżnicowane, często nie były, ale niektóre chociaż motywowały do klikania. I nie były zepchnięte do Iglicy.

A nie ma nagród ponieważ event nie jest już wyzwaniem. Iglica jest wyzwaniem. Dzisiejszymi czasy eventy robimy w tydzień bez znajomości listy zadań (nie wszyscy niestety, przy spełnieniu kilku warunków, vide zapas karmy, zapas prowincji).

Jest karma w nagrodach, czy nie ma? Bo ja jeszcze błądzić nie zacząłem na poważnie., chociaż event zasadniczo mam już wszędzie przeklikany.
 
Ostatnia edycja:
Do góry