• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o złośliwej terapii (Halloween)

Ovocko

Rycerz
Cóż, wygląda na to, że ostatecznie są 3AW zamiast witalności. Jak na ewolucyjny/produkcyjny ma przyzwoite statystyki populacji (w XX rozdziale) i to w zasadzie tyle jeśli idzie o jego przydatność.
 

Deleted User - 198835

Guest
Cóż, wygląda na to, że ostatecznie są 3AW zamiast witalności. Jak na ewolucyjny/produkcyjny ma przyzwoite statystyki populacji (w XX rozdziale) i to w zasadzie tyle jeśli idzie o jego przydatność.
Przyzwoite ????
Toż to na 10 poziomie w 20 rozdziale ma 10200 populacji przy rozmiarach 4x4 a nauka kaligrafii o rozmiarach 3x3 ma 12100 popa , więc gdzie tu przyzwoitość :p
 

Ovocko

Rycerz
Przyzwoite ????
Toż to na 10 poziomie w 20 rozdziale ma 10200 populacji przy rozmiarach 4x4 a nauka kaligrafii o rozmiarach 3x3 ma 12100 popa , więc gdzie tu przyzwoitość :p

Wiesz, przyzwyczaiłem się, że lubisz zaczepki, niemniej miło by było, gdybyś czytał dokładnie zanim coś palniesz w komentarzu.

Że zacytuję siebie samego:
Jak na ewolucyjny/produkcyjny ma przyzwoite statystyki populacji (w XX rozdziale)

Zgadza się, kaligrafia ma lepszy przelicznik populacji na kratkę, tyle że kaligrafia to NIE jest budynek ewolucyjny ani produkcyjny
Tymczasem budynki ewolucyjne, jak również pozostałe budynki eventowe które mają populację/kulturę połączoną z jakąś produkcja, mają przeliczniki o wiele niższe (dość wymienić wczorajszy dzienny, który ma raptem 2800 populacji przy rozmiarze 2x4)

Aż się zastanawiam jakim cudem mogłeś tego jeszcze nie zauważyć, przecież grasz już dość długo?

Z dostępnych budynków ewolucyjnych tylko dwa mają porównywalne parametry populacji: chwała zwinności i kwiatowy goblin. Pozostałe mają wydajności co najmniej o circa 1000 pop niższe, a w niektórych przypadkach nawet o połowę mniej.

Nie musisz dziękować za lekcję związaną z grą, cieszę się, że mogłem pomóc.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
@Ovocko , to , że Ty patrzysz gdzie by tu zrobić zadymę to nie znaczy , że ja jestem taki sam , ale widać , że zawsze i wszystkich oceniasz podług swojej miary , co widać w Twojej wypowiedzi poprzedzającą moją
Co do lekcji to rzeczywiście nie ma za co dziękować - zwykła pokazówka jak tu bić pianę
 

jakub357

Łucznik
Event ma intrygującą grafikę okna ładowania gry. Cieszę się, że artyści zaryzykowali i dodali więcej grozy, mrocznego klimatu. Uważam to za słuszne urozmaicenie kierunku opowieści. Sama nazwa wydarzenia już ma pazur
No sążne świeczki kapiące parafiną, dynie z porozdzieranymi grymasami, uwielbiam ten klimat.

Oczywiście źródło unurytu w przechodzeniu rasy nie do przecenienia.
 

blazius1

Paladyn
Ponownie budynek w linii Nagród Królewskich ma dobrego popa. I rozmiar niezły, czyli średni.
Jest też Bezgłowe Halloween czyli ten niezły budynek, który jest co roku jesienią do zdobycia.
 

Ovocko

Rycerz
Jednak zmienili na instant życia. Trochę to ratuje ten budynek, ale nie jestem przekonany czy na tyle, by go stawiać
 

Ovocko

Rycerz
Wygląda na to, że powoli wchodzi gradacja trudności również w zadaniach na zdobycie/zużycie określonej ilości sztuk danej rzeczy - w XX rozdziale w dzisiejszym dziennym zadaniu mam "użyj 3 zaklęć", a w pozostałych miastach (znacznie niżej w postępie) wymóg to tylko 2 zaklęcia.

Na razie nie zauważyłem tego typu rozbieżności dla innych zadań (typu zdobądź katalizatory itp)
 
Do góry