• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

jakub357

Łucznik
Właśnie, kiedy niby mamy zdążyć to przemielić; jak były głosy, że ludziom z raz, czy dwa wyskoczyła receptura?
 

Koval92

Kapłan
Będzie w trakcie eventu i w krótki czas po evencie, o to chodzi.
Czasu na przemielenie jest dużo ale nie w sytuacji, jeżeli ci nie wyskoczy żadna recepta a takie sytuacje mają niestety miejsce na becie.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Będzie w trakcie eventu i w krótki czas po evencie, o to chodzi.
Czasu na przemielenie jest dużo ale nie w sytuacji, jeżeli ci nie wyskoczy żadna recepta a takie sytuacje mają niestety miejsce na becie.

Jednak wolę dostać oficjalne info od kogoś z teamu jak to w końcu będzie wyglądać bo najpierw w ogłoszeniu było że w trakcie trwania eventu, teraz z ogłoszenia wynika że tylko przez limitowany okres czasu po evencie. Chcę po prostu żeby to było wyjaśnione bo później będą niepotrzebne problemy z tego.
 

Koval92

Kapłan
Przecież są recepty na becie w tworzeniu od samego startu eventu dostępne, kwestią pytania było to, czy będą dostępne dłużej czy tylko do zakończenia eventu, a nie czy będą dostępne od startu bo już są, ludzie już artefakty tworzyli. Błąd dotyczył informacji kiedy to się zakończy a nie kiedy się rozpocznie.
 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
Przecież są recepty na becie w tworzeniu od samego startu eventu dostępne, kwestią pytania było to, czy będą dostępne dłużej czy tylko do zakończenia eventu, a nie czy będą dostępne od startu bo już są, ludzie już artefakty tworzyli. Błąd dotyczył informacji kiedy to się zakończy a nie kiedy się rozpocznie.

To że to na becie jest to mnie mało obchodzi bo niekoniecznie może być to samo na naszych światach. Dodaj do tego ludzi którzy nie wiedzą że jest coś takiego jak beta, a wszelkie info czerpią z forum, a ogłoszenie na forum jest niejasne.
 

visit0r

Paladyn
To że to na becie jest to mnie mało obchodzi bo niekoniecznie może być to samo na naszych światach. Dodaj do tego ludzi którzy nie wiedzą że jest coś takiego jak beta, a wszelkie info czerpią z forum, a ogłoszenie na forum jest niejasne.
mniej wiecej od pol roku coraz mniej uzytecznych informacji na tym forum za to coraz wiecej personalnych przepychanek ;(
 

Koval92

Kapłan
Nie ma questów na rozbudowane warsztaty i manufaktury odkąd usunęli nieskończoną pętlę zadań.
Są tylko 3 questy na produkcje 24 godzinne w warsztatach i dwa z nich mają alternatywę (katalizatory i zaklęcia).
 

xEasyRiderx

Rycerz
Są tylko 3 questy na produkcje 24 godzinne w warsztatach i dwa z nich mają alternatywę (katalizatory i zaklęcia).
Na produkcję 1 dniową w warsztatach jest 14 razy z czego 9x1dzień musisz zrobić (zadanie 93) a 3x 1dzień (zadanie 48) oraz 2x1dzień (zadanie 116) mają alternatywę
 

Koval92

Kapłan
Na produkcję 1 dniową w warsztatach jest 14 razy z czego 9x1dzień musisz zrobić (zadanie 93) a 3x 1dzień (zadanie 48) oraz 2x1dzień (zadanie 116) mają alternatywę

No to dokładnie to napisałem, że są 3 questy na produkcje 24 godzinne i dwa z nich mają alternatywę
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Jak to w końcu jest z tym bażantem ile on daje żywych bo na becie są inne wartości niż tu poddajecie,to które będą u nas?
 

Koval92

Kapłan
Jak to w końcu jest z tym bażantem ile on daje żywych bo na becie są inne wartości niż tu poddajecie,to które będą u nas?

Żywiołaki - 9750 na 10 poziomie
Amunowie - 12300 na 10 poziomie
Konstrukty - 14100 na 10 poziomie
Elvenarowie - 15150 na 10 poziomie

co 48h

Który towar będzie dawać to zależy od tego do którego masz bonusy w mieście.
masz kamień -> daje platynę
masz platynę -> daje kauczuk
masz kauczuk -> daje kamień
 

Koval92

Kapłan
Moim zdaniem ze względu na obecną sytuację na świecie, wszystkie restrykcje jakie panują oraz na to co jest wewnątrz gry, jak bardzo zostały ograniczone różne nagrody i osłabione nagrody główne, ten event powinien mieć nieskończoną pętlę zadań. Najwyżej dostosować nagrody główne do tego, tyle. Moja opinia.

Nie rozumiem rezygnacji z pętli bonusowej za 20 waluty, dawała graczom możliwość zdobycia czegoś dodatkowym zaangażowaniem, jednocześnie uniemożliwiając natłuczenie 20 budynków głównych.

Dajcie możliwość ulepszenia 3 feniksów z 2019 na max, burzowy i złoty feniks nie równają się niedźwiedziom brunatnym których pozwoliście mieć multum, a z taką szczodrością artefaktów to gracze chcący te feniksy mieć na max (tak, są tacy) będą czekać do 2022/2023 roku, a nie wiadomo czy gra wtedy będzie dalej istnieć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4281

Guest
Moim zdaniem ze względu na obecną sytuację na świecie, wszystkie restrykcje jakie panują oraz na to co jest wewnątrz gry, jak bardzo zostały ograniczone różne nagrody i osłabione nagrody główne, ten event powinien mieć nieskończoną pętlę zadań. Najwyżej dostosować nagrody główne do tego, tyle. Moja opinia.
Mysle, ze biorac pod uwage obecna nagrode glowna i brak przyspieszaczy to nieskonczona petla zostalaby tak glosno wysmiana w Polsce, ze IG uslyszaloby to w swojej siedzibie.
 

Koval92

Kapłan
Mysle, ze biorac pod uwage obecna nagrode glowna i brak przyspieszaczy to nieskonczona petla zostalaby tak glosno wysmiana w Polsce, ze IG uslyszaloby to w swojej siedzibie.

Oni ciągle na coś wytłumaczenie mają.
Sprawdziłem niemałą czołówkę bety, Feniksa nowego postawiły i ulepszyły raptem 3 osoby.
 

DeletedUser

Guest
Kilkoro graczy już pisało na becie, że z tymi recepturami niestety są problemy, niektórym wcale ani jedna nie wyskoczyła przez 2 tygodnie trwania eventu, innym tylko jedna... Moim zdaniem na takie sytuacje powinna być szósta receptura przypięta i zawsze dostępna przez czas trwania okazji. Szkoda by było, gdybyśmy mieli artefakty do wymiany a nie moglibyśmy ich wymienić tylko dlatego, że recepta nie wyskoczyła.

Od razu zaznaczam jedną rzecz - na becie w tworzeniu w akademii wyskoczyły mi 2 receptury ognistego feniksa.
Zrobiłem jednego w akademii, ale go nie zebrałem, więc dalej miałem 0 w mieście i inwentarzu. W tym czasie 4 pozostałe recepty się odświeżyły i wyskoczyła druga recepta na ognistego. Mogłem więc stworzyć dwa ogniste w akademii jeden po drugim. Zgłosiłem to tam, mam nadzieję, że takiego czegoś na live nie będzie.

like + 1 za pomysł z dodatkowym slotem w AM. Ogólnie nawet jakby nie było problemu z recepturami to pojawiłyby się kosztem SZANSY na KARMĘ (a ja jestem z tych korzystających). A więc precz z recepturami no chyba że w dodatkowym slocie.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
A więc precz z recepturami no chyba że w dodatkowym slocie.
Może dla Ciebie receptury na transformację są niewiele warte ale spora grupa graczy czeka na tą możliwość z niecierpliwością. Żeby mieć możliwość postawienia ognistego feniksa mogę mieć slot w AM zablokowany przez te receptury przeżyję to bez wielkiego uszczerbku.
I żeby nie było, w AM tworzę cały czas, należę do aktywnych bractw więc tym bardziej zależy mi na evoluowaniu ognistego.
 

Koval92

Kapłan
Może dla Ciebie receptury na transformację są niewiele warte ale spora grupa graczy czeka na tą możliwość z niecierpliwością. Żeby mieć możliwość postawienia ognistego feniksa mogę mieć slot w AM zablokowany przez te receptury przeżyję to bez wielkiego uszczerbku.
I żeby nie było, w AM tworzę cały czas, należę do aktywnych bractw więc tym bardziej zależy mi na evoluowaniu ognistego.

Już jest taka ilość receptur że naprawde powinni dodać dodatkowe miejsca na nie, przynajmniej na czas eventów żeby się odblokowywały i żeby w nich były specjalne recepty nie blokujące innych. Niedługo bedzie 1000 recept i ta którą chcemy będzie sie pojawiać raz na miesiąc bo taki będzie bajzel
 
Do góry