• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Wszyscy siedza w domu zamknieci, maja mnostwo czasu, zamiast dopracowac event, dac dodatkowe zadania, nagrody wspolmierne do wysilku, nie IG wie lepiej ze my chcemy kupy, woli dac 4x ten sam badziewny budynek. Kpina mozesz to @jarq przekazac ze tam u nich nikt nie mysli, tylko patrzy co tu i teraz. JEst tyle roznych gier, ze nawet Ci wytrwali pojda w cholere bo im sie odechce. Bo ile mozna?
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
A ja miałbym propozycje by wywalić potwierdzenie po losowaniu skrzynki "świetnie". Jak na 10 losowań 8 to deszcz monet 5% to na usta ciśnie mi sie wszystko co przeczy słowu świetnie. A jeszcze jak ze skrzynki za 39 esencji (gdybym ją wybrał) wypadło by 1PW to chyba laptop o podłoge bym rozwalił.

Ogólnie po paru losowaniach musiałem wyjść do drugiego pomieszczenia i z kotem chwile się pobawić by nerwy uspokoić.
 

DeletedUser174

Guest
A ja miałbym propozycje by wywalić potwierdzenie po losowaniu skrzynki "świetnie". J
a ja sie nawet z tym zgadzam, bo czasami to "świetnie" brzmi jak zły żart... zwłaszcza jak książki zablokują pasek pw na 2-3 sek przed wpadnięciem kolejnego punktu wiedzy, albo jak wpadnie moja ukochana portalówka czy runa... o runa to jest bardzo wartościowa nagroda... tak ten 1 pw te daje radę na wypasie. Paczki wojska też są "świetne"... po prostu dostaję jedną paczkę akrobatów i uzbrojona w tak potężną armię mam już pewność zwycięstwa z bossem na 3 piętrze w iglicy... pip pip pip

ale jedno trzeba im przynać :) ekran powitalny jest bajeczny. Aż żal będzie sie z nim rozstawać. I w sumie to jest jedyny dobry promyk tego eventu :D

@jarq czy z receptami wymiany jest wszystko ok? Kolega ubolewa, ze jeszcze ani jedna recepta mu sie nie pojawiła... Oczywiście mógł mieć mega pecha i zaraz czeka go klęska urodzaju, ale... event trochę już trwa i całkowity brak recept wymiany jest zastanawiający lekko
 

SlodkiElf

Wędrowiec
a ja sie nawet z tym zgadzam, bo czasami to "świetnie" brzmi jak zły żart... zwłaszcza jak książki zablokują pasek pw na 2-3 sek przed wpadnięciem kolejnego punktu wiedzy, albo jak wpadnie moja ukochana portalówka czy runa... o runa to jest bardzo wartościowa nagroda... tak ten 1 pw te daje radę na wypasie. Paczki wojska też są "świetne"... po prostu dostaję jedną paczkę akrobatów i uzbrojona w tak potężną armię mam już pewność zwycięstwa z bossem na 3 piętrze w iglicy... pip pip pip

ale jedno trzeba im przynać :) ekran powitalny jest bajeczny. Aż żal będzie sie z nim rozstawać. I w sumie to jest jedyny dobry promyk tego eventu :D

@jarq czy z receptami wymiany jest wszystko ok? Kolega ubolewa, ze jeszcze ani jedna recepta mu sie nie pojawiła... Oczywiście mógł mieć mega pecha i zaraz czeka go klęska urodzaju, ale... event trochę już trwa i całkowity brak recept wymiany jest zastanawiający lekko
No właśnie, mi na samym początku pojawiła się jedna recepta wymiany artefaktu i teraz już nic. Czy to nie dziwne?
 

visit0r

Paladyn
@jarq czy z receptami wymiany jest wszystko ok? Kolega ubolewa, ze jeszcze ani jedna recepta mu sie nie pojawiła... Oczywiście mógł mieć mega pecha i zaraz czeka go klęska urodzaju, ale... event trochę już trwa i całkowity brak recept wymiany jest zastanawiający lekko
zastanawiajacy tez jest brak urodzaju trafienia w esencje podczas losowania skrzynek, do wczoraj wydalem na losowania kilka tysiecy na losowania starajac sie wybierac te skrzynki w ktorych jest dodatkowa esencja czego efektem byly az 2 trafienia, raz 100 i raz 200 przy najwiekszej ilosci losowanych skrzynek za 160, coraz ciekawsze są te "szanse"
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
zastanawiajacy tez jest brak urodzaju trafienia w esencje podczas losowania skrzynek, do wczoraj wydalem na losowania kilka tysiecy na losowania starajac sie wybierac te skrzynki w ktorych jest dodatkowa esencja czego efektem byly az 2 trafienia, raz 100 i raz 200 przy najwiekszej ilosci losowanych skrzynek za 160, coraz ciekawsze są te "szanse"
Za dobrze było. Trzeba zmusić ludzi do placenia
 

Koval92

Kapłan
Ja miałem na stare artefakty w sumie 7 recept do tej pory, dwóch ostatnich już nie mogłem zrealizować bo już nie mam nowych artefaktów... Więc całkiem sporo wyskoczyło.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq czy z receptami wymiany jest wszystko ok? Kolega ubolewa, ze jeszcze ani jedna recepta mu sie nie pojawiła... Oczywiście mógł mieć mega pecha i zaraz czeka go klęska urodzaju, ale... event trochę już trwa i całkowity brak recept wymiany jest zastanawiający lekko
Osobiście miałem już dwie recepty na stare artefakty i jedną odwrotnie więc działa, ale pewnie niektórzy mają większego pecha niż ja.
 

blazius1

Paladyn
Jak wspominałem. Te recepty to poroniony pomysł już sam w sobie - na poziomie projektu, bo nie zrównoważono nowych artefaktów ze starymi.
I znowu nie zagrało też to samo co w poprzednich eventach często nie grało, czyli wdrożenie projektu. Ponieważ stare artefakty zafunkcjonowały niespodzianie dla projektantów w zastępstwie nagrody głównej. I dodatkowo zostały zaszyte głęboko w akademii.
To niemal tak, jakby dać event, ale bez nagrody głównej.

I żeby było jeszcze weselej, to łatwo jest przeoczyć recepty. Są gracze, którzy te recepty widzieli tylko w środku nocy. Czyli osobiście to mieli je już wszyscy, ale nie wszyscy mogli skorzystać.

Trzeba było dać stałą możliwość wymiany artefaktów np. w kupcu czy gdziekolwiek.
Wtedy ludzie wiedzieliby o co w ogóle grają i graliby namiętnie bo na czytelnych zasadach.

A Bażanta przesunąć było do linii głównych lub nawet do dziennych. Nic by się wielkiego nie stało. Niechby był, jaki jest. Mniejszym graczom opłaciłoby się postawić ze dwie, może trzy sztuki. Ale to już takie moje fantazje bez znaczenia.
 
Ostatnia edycja:

Vito Andolini

Zwiadowca
Mysle ze to jednak przemyslane bylo ze strony IG.Brak recept ?,jest na to prosta rada 50 diamentow za zmiane i interes sie kreci :D
 

Koval92

Kapłan
Mysle ze to jednak przemyslane bylo ze strony IG.Brak recept ?,jest na to prosta rada 50 diamentow za zmiane i interes sie kreci :D

Ja tak zrobiłem i straciłem 300 diamentów, 6x zmieniłem i 4x wyskoczyły recepty 3 stare artefakty za 1 nowy.
Jak tylko przestałem płacić diamentami za "odświeżenie listy", to nagle wyskoczyły 3 recepty pod rząd 2 nowe artefakty za 1 stary, w sumie 7 od startu.

Potrzebujemy dodatkowych miejsc w akademii i możliwości zakłódkowania niektórych recept. Nie każdej bo by sobie budynki na turnieje trzaskali ciągle, ale niektórych, albo żeby sezonowo się pojawiały stałe recepty.
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Ale wydales 300 diamentow i o to wlasnie w tym chodzi.Dzialania IG sa tak przemyslane zeby gra zarabiala na wszelkie mozliwe sposoby.Zauwaz ze malo kto buduje nowego feniksa wiec wcale bym sie nie zdziwil jesli za jakis czas zmienione zostana jego statystyki i stanie sie pozadany.Co wtedy ?.Fantastyczna oferta wazna 24h na zakup artefaktow :D.
 

blazius1

Paladyn
Nie mamy danych żeby wyciągać wnioski, ale myślę, że na tym evencie IG raczej nie zarobi. To nie jest jednak typowy skok na kasę jak event miśkowy.

Stawka eventu nie jest wysoka, zainteresowanie nagrodą raczej małe, a sama nagroda misternie ukryta w tych dziwnych receptach.

Moim zdaniem wtopili, bo założenia imprezy były inne, niż to finalnie teraz wychodzi. Bo jakieś tam były, ale raczej takie, że ludzie będą klikać po Bażanta! Nie po artefakty. A tu ani Bażant nie ma powodzenia, ani recepty.
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Nie mamy danych żeby wyciągać wnioski, ale myślę, że na tym evencie IG raczej nie zarobi. To nie jest jednak typowy skok na kasę jak event miśkowy.

Stawka eventu nie jest wysoka, zainteresowanie nagrodą raczej małe, a sama nagroda misternie ukryta w tych dziwnych receptach.

Moim zdaniem wtopili, bo założenia imprezy były inne, niż to finalnie teraz wychodzi. Bo jakieś tam były, ale raczej takie, że ludzie będą klikać po Bażanta! Nie po artefakty. A tu ani Bażant nie ma powodzenia, ani recepty.

Gram na wszystkich swiatach na 2 jestem we wstepnych fazach rozwoju a na 1 juz dawno skonczylem technologie.Na tych swiatach na ,ktorych mam slabo rozwiniete miasto gram z graczami o mniej wiecej takiej samej fazie rozwoju i kazdy tu robi event tylko po to aby rozwinac fenuksa ognia.Nikt nie postawil nowego.Dlatego mysle ze istnieje taka mozliwosc ze IG zrobi update nowego feniksa.Moze sie myle...Natomiast na 3 swiecie nie robie wogole eventu bo budynki ,ktore sa w nagrodach wogole nie sa mi potrzebne i nie tylko ja tak zrobilem.Dlatego dziwie sie ze choc w jednej nagrodzie nie ma PZ lub przyspieszaczy.Wtedy pewnie bym sie skusil aby ten event zrobic.
 

Midi67

Rozbójnik
zainwestowałem trochę diaxików w dodatkowe kryształki i dzięki temu mam ognistego na 9lvl czyli cel minimum został osiągnięty.
Recept 2 bażanty za 1 ognisty pojawiło mi się więcej niż mogłem wykorzystać.
Ewent wg. mnie nastawiony wyłącznie na ściągniecie kasy z gry od graczy, którzy chcieli wyciągnąć FOgnia na wysoki poziom.
 

KatieKate

Zwiadowca
Zostało mi ostatnie zadanie i wg obliczeń nie uda mi się zdobyć Szaleństw na diabelskim młynie, co za porażka, ewidentnie chcą nas nauczyć, jak płacić za eventy :(((
 

DeletedUser4281

Guest
Zostało mi ostatnie zadanie i wg obliczeń nie uda mi się zdobyć Szaleństw na diabelskim młynie, co za porażka, ewidentnie chcą nas nauczyć, jak płacić za eventy :(((
To nie do konca prawda. Pozostawiajac mistyczne obiekty na cele eventowe sa spore szanse na zgarniecie wszystkich nagrod glownych. Warunkiem jest aktywna gra.
A z drugiej strony co jest zlego w tym, ze trzeba by bylo wydac nieco diamentow? Niedosc ze sa dostepne bez wydawania zadnych pieniedzy, to jeszcze programistom tez nalezy sie cos za wyonywana prace, wiecnie zaszkodzi czasami "cos sypnac". Idac do sklepu pogre tez oczekujesz ze dostaniesz ja za darmo?
 

DeletedUser174

Guest
nie twierdzę, że recepty się nie pojawiają, ale z uwagi na krótki czas trwania tego dobrodziejstwa to całkowity brak recept jest niepokojący

z drugiej strony @jarq czy jest już znany termin zakończenia tego szaleństwa z artami w akademii? Chodzi mi o jakiś bardziej klarowny czas niż "wkrótce" czy inne trochę. To dość istotna informacja moim zdaniem i powinna być upubliczniona, bo zakładam, zę ig ten termin zna
 
Do góry