• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

Koval92

Kapłan
Było już usunięcie bonusowej linii zadań, było obcięcie statystyk budynku ewolucyjnego o połowę, było całkowite zabranie czasówek z eventu, było obcięcie niektórych budynków z nagród głównych, placówek handlowych też juz nie ma z daily, budynków dających wojsku życie i atak też już nie ma w eventach, w zimie nie było tych lepszych diabelskich młynów co produkują w 24h, sferycznego pieńka na jesień nie było bo najlepszy pod kult w grze, lodowej wiedźmy w zimie nie było, teraz jest całkowite usunięcie studni życzeń...co następne? Ja obstawiam usunięcie Skał Venara III
 
Ostatnia edycja:

Steefann

Zwiadowca
1.Nie ma studni. no ok, nigdy nie losowałem więc nie narzekam specjalnie ale inni się wkurzą i to mocno,

2.w dziennych, z tego co zrozumiałem będą tylko budynki? Ja się pytam co się stało z przyśpieszałkami??

3,zabraliście przyśpieszałki ze skrzyń, w zamian jakieś <ciach> pakiety woja z koszar, które u elfów, że tak lekko powiem <ciach> nie urywają (tak gram elfem), 100x bardziej wolałbym przyśpieszałki zamiast pakietu woja to bym sobie narobił czegoś w obozie,

4. główna nagroda to jakiś żart nie warta żadnej kratki żeby postawić w mieście a co dopiero 4x4,

Podsumowując mocny kandydat na miano "Najgorszy event 2020 roku"? Bo tak to widzę.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Było już usunięcie bonusowej linii zadań, było obcięcie statystyk budynku ewolucyjnego o połowę, było całkowite zabranie czasówek z eventu, było obcięcie niektórych budynków z nagród głównych, placówek handlowych też juz nie ma z daily, budynków dających wojsku życie i atak też już nie ma w eventach, w zimie nie było tych lepszych diabelskich młynów co produkują w 24h, sferycznego pieńka na jesień nie było bo najlepszy pod kult w grze, lodowej wiedźmy w zimie nie było, teraz jest całkowite usunięcie studni życzeń...co następne? Ja obstawiam usunięcie Skał Venara III
<ciach>
 

jakub357

Łucznik
To nie będzie przyjemne wydarzenie z którego każdy zaczerpnie pełną garścią.
Według wyliczeń portalu ELVENGEMS gracz, który ukończył wszystkie zadania eventowe i zdobył uśrednioną ilość Esencji z obrzeży miasta i losowań, zdobędzie maksymalnie 6 Artefaktów, co daje Feniksa na poziomie 7.
Poziom 10 nowego Feniksa będzie można zdobyć dzięki dodatkowym 2 Artefaktom z domniemanej Przygody Bractw i dużym szczęściu w losowaniach, ewentualnie Esencji z Akademii Magii, konkursów, czy jeszcze innych źródełek.

W nagrodach głównych nie ma ograniczeń. Teoretycznie można nimi kręcić w nieskończoność, co daje możliwość posiadania każdego Feniksa na maksymalnym poziomie. Jednak w praktyce, posiadanie na koniec wydarzenia Bażanta na poziomie 8 to powód do dumy.
A co dopiero żeby ukręcić inne Feniksy na wysokim poziomie, skoro wymiana Artefaktów jest 2 nowe za jeden stary; i to jeszcze tylko podczas trwania eventu?
 

blazius1

Paladyn
"Krucho z Karmą? Zawsze można stworzyć jej więcej w Akademii Magii. "

Czy to tak sobie napisane a muzom, czy zapowiedź, że karmy będzie więcej?
 

DeletedUser174

Guest
przy w miarę aktywnym trybie gry (czyli bez srania po gałęziach za każdym jajcem z brzegów miasta) każdy gracz powinien mieć zagwarantowany przynajmniej 9 poziom budynku. 10 byłby wtedy zarezerwowany dla tych bardziej ambitnych lub tych z większym szczęściem w losowaniach. I taka zasada powinna dotyczyć każdego wydarzenia. Zrobienie zadań z linii powinno gwarantować możliwość zdobycia nagrody głównej. Ale to już było wielokrotnie wałkowane, a ig i tak robi po swojemu :(

Fakt przegięli z syrenkami czy miśkami, ale jednak jakis poziom powinien być zachowany. Osobiście kicham na bażanta, więc i ciśnienia na ten event nie mam. Brak przyspieszaczy też nie zachęca do aktywności. Obietnica paczek jednostek też mnie nie przekonuje :p Zmiana bardzo na nie. Aczkolwiek mogę zrozumieć frustrację graczy, którzy obecny event chcą wykorzystać jako szansę na postawienie ognistego

@jarq mam pytanie jak można
czy to prawda, ze możliwość wymiany artefaktów będzie mogła mieć miejsce tylko w okresie wydarzenia? możesz uzyskać informację do kiedy będzie taka możliwość w akademii? I czy możliwość pojawiania sie tych recept jest jakoś warunkowana? Albo inaczej: czy osoby nie zainteresowane wymianą artefaktów mogą w jakiś sposób zablokować sobie pojawianie się tych recept (np czy brak posiadanych w inwentarzu artefaktów / budynków w mieście ma jakiś wpływ na pojawianie się recept)?

Nie krytykowałabym aż tak w czambuł czasowości takiej opcji wymiany -> większości z nas ta zmiana jest na plaster, a nowa recepta = mniejsze szanse na coś wartościowego. Ale martwi mnie te czasowe widełki tylko w okresie wydarzenia. Już nawet nie sama techniczna kwestia zdobycia artefaktów, ale widzę też problem w możliwości trafienia odpowiedniej recepty w akademii. Mam nadzieję, ze nasz CM coś nam rozjaśni w tym temacie
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Biorąc pod uwagę że artefakty można zazwyczaj dodatkowo zdobyć w PB powinna pojawić się również możliwość ich "transformacji" w AM, po co mają takie samotne w inwentarzu leżeć;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
czy to prawda, ze możliwość wymiany artefaktów będzie mogła mieć miejsce tylko w okresie wydarzenia? możesz uzyskać informację do kiedy będzie taka możliwość w akademii? I czy możliwość pojawiania sie tych recept jest jakoś warunkowana? Albo inaczej: czy osoby nie zainteresowane wymianą artefaktów mogą w jakiś sposób zablokować sobie pojawianie się tych recept (np czy brak posiadanych w inwentarzu artefaktów / budynków w mieście ma jakiś wpływ na pojawianie się recept)?
Tak to prawda, możliwość wymiany artefaktów będzie dostępna w Tworzeniu tylko podczas trwania wydarzenia, zresztą jest to jasno napisane w ogłoszeniu o wydarzeniu. Co do pozostałej części pytania to postaram się coś dowiedzieć.

edytowano:
Cytat z ogłoszenia
Wybierajcie mądrze, jako że ta opcja w Tworzeniu będzie dostępna tylko przez krótki czas po zakończeniu wydarzenia!
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Dopytaj bo możliwość wymian artefaktów to jedyna istotna sprawa w całej tej imprezie.
Nie ma aktualnie ważniejszego tematu niż szczegóły z tym związane.
 

jakub357

Łucznik
Biorąc pod uwagę że artefakty można zazwyczaj dodatkowo zdobyć w PB powinna pojawić się również możliwość ich "transformacji" w AM, po co mają takie samotne w inwentarzu leżeć;)

Tak, jestem za tym, żeby na czas Przygód Bractwa była możliwość wymiany Artefaktów; i to najlepiej o zwiększonej częstotliwości, żeby każdy mógł sobie przerobić pożądaną ilość Artefaktów.
A najlepiej, jakby w skrzynkach był 1 stary i 2 nowe.
 

Koval92

Kapłan
Tak to prawda, możliwość wymiany artefaktów będzie dostępna w Tworzeniu tylko podczas trwania wydarzenia, zresztą jest to jasno napisane w ogłoszeniu o wydarzeniu. Co do pozostałej części pytania to postaram się coś dowiedzieć.

I jest sprzeczność informacji, wy informujecie, że na czas trwania wydarzenia będzie wymiana artefaktów, a inne wersje językowe informują, że przez "limitowany czas" po wydarzeniu.

US Forum Elvenar - "Choose wisely as the Crafting option will only stay a limited time after the event ends! "

Czyli my będziemy mieli na czas wydarzenia a Amerykanie dłużej?

Edit: Ok czyli jednak błąd tłumaczenia, dzięki za info ;)
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Przepraszam oczywiście masz rację, wkradł się błąd tłumaczenia, już poprawiłem w ogłoszeniu.

Ostatecznie brzmi to tak
Wybierajcie mądrze, jako że ta opcja w Tworzeniu będzie dostępna tylko przez krótki czas po zakończeniu wydarzenia!

Co do pytania @kikimora to nie da się tego uniknąć, receptury te pojawią się w Tworzeniu.
 

Koval92

Kapłan
Kilkoro graczy już pisało na becie, że z tymi recepturami niestety są problemy, niektórym wcale ani jedna nie wyskoczyła przez 2 tygodnie trwania eventu, innym tylko jedna... Moim zdaniem na takie sytuacje powinna być szósta receptura przypięta i zawsze dostępna przez czas trwania okazji. Szkoda by było, gdybyśmy mieli artefakty do wymiany a nie moglibyśmy ich wymienić tylko dlatego, że recepta nie wyskoczyła.

Od razu zaznaczam jedną rzecz - na becie w tworzeniu w akademii wyskoczyły mi 2 receptury ognistego feniksa.
Zrobiłem jednego w akademii, ale go nie zebrałem, więc dalej miałem 0 w mieście i inwentarzu. W tym czasie 4 pozostałe recepty się odświeżyły i wyskoczyła druga recepta na ognistego. Mogłem więc stworzyć dwa ogniste w akademii jeden po drugim. Zgłosiłem to tam, mam nadzieję, że takiego czegoś na live nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry