• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej Magii 2021

Koval92

Kapłan
Pamiętajcie o nakarmieniu Feniksa i o walucie z maila bo ja raz zapomniałem.
xD

Pytanie do was co byście bardziej woleli brać z nagród głównych po awatarze, drugą podstawkę boblina na przyszłość (bez artefaktów do niej), czy trzecią podstawkę domku z piernika do której macie 9 artefaktów w eq?
 

Serengeti

Szef kuchni
witam
mi się jeszcze ani raz nie pokazała waluta w e-mailu

Ojej, to szkoda... :(
Może sprawdź z supportem czy maile do ciebie dochodzą na właściwy adres?
Bo na ten event jeszcze waluta nie była rozsyłana, więc jak by udało się to szybko naprawić, to tym razem dostaniesz :)
 

ryjuwka

Rozbójnik
nie traktuję tego jako coś strasznego.
i tak jestem w stanie zrobić w głównym mieście wszystkie ewolucje budynku ewentowego
 

Saina

Wędrowiec
A jeśli masz to zaznaczone to odznacz, zapisz i później jeszcze raz zaznacz i zapisz :) Trochę zabawy, ale u mnie to zadziałało :) Ktoś na Forum tak doradził, nie wiem czy nie jarq :) Powodzenia :)
 

ryjuwka

Rozbójnik
dziękuję
ale podobno jak mam email na złym koncie to i tak nie dostanę bonusa
ja mam na interii
 

Avintia

Wędrowiec
Po zmianie konta pocztowego przypisanego do gry napisałam do supportu bo też nie przychodziły do mnie wiadomości. Pomogło.
 

Charlene

Szef kuchni
Pamiętajcie o nakarmieniu Feniksa i o walucie z maila bo ja raz zapomniałem.
xD

Pytanie do was co byście bardziej woleli brać z nagród głównych po awatarze, drugą podstawkę boblina na przyszłość (bez artefaktów do niej), czy trzecią podstawkę domku z piernika do której macie 9 artefaktów w eq?
Taki jesteś pewny, że mimo posiadania już Piernika na mieście, dostaniesz możliwość kolejnej podstawki tego budynku? Jak dla mnie to będzie możliwość tylko dostania drugiego Boblina jeśli ktoś ma Piernik i Sowę, chyba, że masz info z bety, że można je otrzymać.
 

Koval92

Kapłan
Taki jesteś pewny, że mimo posiadania już Piernika na mieście, dostaniesz możliwość kolejnej podstawki tego budynku? Jak dla mnie to będzie możliwość tylko dostania drugiego Boblina jeśli ktoś ma Piernik i Sowę, chyba, że masz info z bety, że można je otrzymać.

1638730740264.png

"Księga Zimowego Ducha - Magiczny tom zawierający moc zimowych zaklęć przywołania. Wezwij jej moc żeby przywołać jeden budynek wybrany przez siebie do swojego inwentarza". Dalej co drugą nagrodę nie ma artefaktów boblina tylko są księgi zawierające wybór artefaktu między domkiem/sową/boblinem. Mam sowe na becie na 10 poziomie, mam drugą sowe w plecaku na becie (z eventu z 2020) i dalej mi tak wyświetla.
Nawet jeśli to Boblin jest spoko, ale chyba by nie wprowadzali w błąd opisem "of your choice".
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5580

Guest
Pamiętajcie o nakarmieniu Feniksa i o walucie z maila bo ja raz zapomniałem.
xD

Pytanie do was co byście bardziej woleli brać z nagród głównych po awatarze, drugą podstawkę boblina na przyszłość (bez artefaktów do niej), czy trzecią podstawkę domku z piernika do której macie 9 artefaktów w eq?

Jestem nowy więc zapytam, po co karmić feniksa i o którego dokładnie chodzi ;p
 

Koval92

Kapłan
Jestem nowy więc zapytam, po co karmić feniksa i o którego dokładnie chodzi ;p

Feniks Popielaty, od +1 do +2 dodatkowej waluty za robienie zadań eventowych (za każdy quest) jak nakarmisz, wystarczy raz na event.
1638731878410.png
Jeśli jesteś nowy to prawdopodobnie wytworzysz go sobie w akademii w przyszłości i zdobędziesz jego artefakty z iglicy lub tworzenia w akademii, jak przyjdzie jego czas w przyszłym roku. A może i będzie można zdobyć w jakiś sposób podczas eventów Feniksa w 2022, kto wie.
 

blazius1

Paladyn
View attachment 4671

"Księga Zimowego Ducha - Magiczny tom zawierający moc zimowych zaklęć przywołania."

Czyli twórcy poszli na całość. Z eventu targasz drugą podstawkę z Księgi Zimowego Ducha, z Iglicy i Przygody targasz kolejne artefakty. I składasz rządek tych samych budynków ewolucyjnych
Starszym graczom pozostaje wyczekiwanie cyklu w którym będą podstawki Feniksów i artefakty do nich. Czyli gdzieś wiosną przyszłego roku.
A potem czakanie na jesień - na cykl Sami Wiecie Jakich Artefaktów.
 
Do góry