• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej Magii.

DeletedUser

Guest
Ja trafiłem :) 100 kokardek = dwa losowania = trafiłem 200 -> potem przetasowanie -> potem x2 -> z x2 150 wstążek x2, w sumie za 100 początkowych wstążek zrobiłem 1,5 karty i jedna nagroda dzienna + 1,5 domka z piernika... ale to raczej jedyny strzał w tym ewencie (jestem na 4 zadaniu zdobądź relikt)
 

DeletedUser4395

Guest
A ja właśnie chciałam ich pochwalić, bo chyba zmienili te szalone 2 punkty wiedzy na 5 :D U mnie w nagrodach wszędzie widzę tylko minimum 5 PW :cool:

Edit: a nie jednak tylko do 3 PW zwiększyli... ta wyjątkowa nagroda schowała się pod strzałką ;)
 

Koval92

Kapłan
A ja właśnie chciałam ich pochwalić, bo chyba zmienili te szalone 2 punkty wiedzy na 5 :D U mnie w nagrodach wszędzie widzę tylko minimum 5 PW :cool:

Edit: a nie jednak tylko do 3 PW zwiększyli... ta wyjątkowa nagroda schowała się pod strzałką ;)

Ja dziś 2 PW wylosowałem niestety
Potwierdzenie z serwera US, też nie mają szansy na dodatkową walutę ze skrzynki w akademii
Czyżby kolejny nerf eventu?

Czyli szansę na dodatkową walutę z akademii też zlikwidowali umyślnie. Miłego eventu!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2701

Guest
Ten event robiony chyba pod małe dzieci za kolorowo i za bajkowo. O ile byłem w stanie przeżyć losowość zadań tak teraz rodzaj nagród i sposób ich zdobycia zniechęca. To będzie 1 event w którym nie zrobię nawet 1 zadania-chyba że z przypadku. Poprzedni system był bardziej czytelny i można było jakoś strategicznie podejść do wyboru skrzynki.
 

Jemsik

Zwiadowca
Czy jest może jakaś rozpiska czy pod konkretnymi rodzajami prezentów mogę być konkretne typy nagród? Czy może każda nagroda może być pod każdym prezentem. kojarzy mi się jakaś rozpiska ale może się mylę.
 

DeletedUser2040

Guest
Hmmm... Dla mnie metoda losowania nagród dziennych to totalna porażka. Odpuszczam event, szkoda czasu i nerwów. A szkoda.

//

Ps. Ja dla odmiany wylosowałam ... uwaga! 1PW! Szok! I spełnienie marzeń ;P

//Połączono posty: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Suvetar

Wędrowiec
Wczoraj na koniec dnia wylosowałam 2 nagrody specjale pod rząd: 2x i 2 lupki do podglądania prezentów. Zobaczyłam więc zawartość 4 prezentów i... dziś rano uszczęśliwiono mnie ich codziennym przemieszaniem. Czyli obejrzałam sobie, czego na pewno nie wygram, nie mając już wstążek przed końcem dnia. :D
Ciekawe, czy nagroda 2x też by zniknęła?
 

Koval92

Kapłan
Muszę budować manufaktury nr 8,9,10 i 11 żeby robić te questy na towary w 3h bo przecież zamiast uwzględniać poziom manufaktur jaki jest odblokowany w badaniach, to uwzględnia rozdział i wymagania z 15 rozdziału trzeba robić na manufakturach z żywiołaków jak się nie miało tony ekspansji, stu magicznych rezydencji i po 10 manufaktur każdego typu na max, żeby 15 rozdział przelecieć w 3 tygodnie. Trudno, ile będzie tyle będzie.

Ciekawi mnie czy będą zimowe gwiazdki i cukierkowe drzewa z daily czy poskąpili.

@artur87 Na becie pojawiły się informacje, że będzie hotfix braku szansy na dodatkową walutę ze skrzynek w akademii. Jeżeli wprowadziłeś mnie w błąd, to będę się domagać rekompensaty, gdyż otworzyłem 3 skrzynki po uzyskaniu info od Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4281

Guest
kiedyś miałam przygode z foe. Z dumą moge ogłosić, że to była krótka przygoda - trwała 2 eventy. A zakończyła się przez eventy właśnie! Jestem dobrej myśli że cała moja przygoda z ig się zakończy... i nigdy przenigdy już gier z ig!
Z żalem musze powiedziec ze to nie tylko IG. Gralem kiedys w przecudowna gre, ale niestety deweloper straszliwie mozolil sie z nowosciami. Zdazylem zrobic max lvl, usunac konto, zalozyc kolejne i znowu zrobic max lvl, znudzic sie brakiem nowosci, przerwac gre na rok albo 2 i tu pojawily sie nowosci, ale jak juz wrocilem to gra umierala za braku ludzi, wiec co zrobiłem?
Usunąłem konto (gdyby ktoś miał wątpliwości).
 

djmags14

Rozbójnik
Proszę o definicję co należy rozumieć pod pojęciem towar podstawowy, rzemieślniczy i magiczny.

Do tej pory myślałem, że np. towarem podstawowym jest: stal, marmur, drewno. Ale tak niestety nie jest. IG postanowiło wprowadzić dodatkowo sobie znany system, który działa tak że tworzy 3 odrębne towary podstawowe i chodzi o zdobycie jednego z nich. Pozostałe trafiają do kosza, nie liczą się - jakby nie były towarami danej kategorii.

Jest to zupełnie inne zadanie niż wynika z opisu. IG mogłoby dodać do opisu słowo "wybrany", ale widocznie same 23 dni bety to jeszcze za mało :confused:

Tylko jeden z poniższych opisów jest prawidłowy, dwa kolejne to bzdura. Np. jak mamy do zebrania x towarów podstawowych lub rzemieślniczych lub magicznych to w rzeczywistości słowo lub występuje aż 8 razy i chodzi o zgromadzenie 1 z 9 towarów.

To opis z wiki:
Kategorie towarów
W trakcie postępu w grze odkryjesz dwa rodzaje towarów: zwykłe i żywe.
Zwykłe towary

Zwykłe towary są pogrupowane w trzy kategorie: podstawowe, rzemieślnicze i magiczne.

IG, może wreszcie się ogarniecie! :mad: To nie jest błąd, bo dotyczy wszystkich kont - taką mamy mechanikę eventu.

 

Załączniki

  • Screenshot_20191205-225331_Elvenar.jpg
    Screenshot_20191205-225331_Elvenar.jpg
    439,9 KB · Wyświetlenia: 27
  • Screenshot_20191205-222213_Elvenar.jpg
    Screenshot_20191205-222213_Elvenar.jpg
    439,2 KB · Wyświetlenia: 26
  • Screenshot_20191205-214731_Elvenar.jpg
    Screenshot_20191205-214731_Elvenar.jpg
    442,3 KB · Wyświetlenia: 23
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan

Nie nie są oficjalne, czekam na potwierdzenie
Dlatego napisałem, że jeżeli to zostanie zmienione i zostałem wprowadzony w błąd, to będę się domagać, wierzę, że nie zostanie zmienione bo to info z teamu, więc daję temu większy kredyt zaufania.

Proszę o definicję co należy rozumieć pod pojęciem towar podstawowy, rzemieślniczy i magiczny.

Do tej pory myślałem, że np. towarem podstawowym jest: stal, marmur, drewno. Ale tak niestety nie jest. IG postanowiło wprowadzić dodatkowo sobie znany system, który działa tak że tworzy 3 odrębne towary podstawowe i chodzi o zdobycie jednego z nich. Pozostałe trafiają do kosza, nie liczą się - jakby nie były towarami danej kategorii.

Jest to zupełnie inne zadanie niż wynika z opisu. IG mogłoby dodać do opisu słowo "wybrany", ale widocznie same 23 dni bety to jeszcze za mało :confused:

Towar podstawowy to twój bonus 1 sortu (u mnie drewno)
Towar rzemieślniczy to twój bonus 2 sortu (u mnie jedwab)
Towar magiczny to twój bonus 3 sortu (u mnie klejnoty)

Są 3 questy na towary:
na 1 sort
na 1 lub 2 sort
na 1 lub 2 lub 3 sort.

Nie ma tak, że sie zacznie drewnem a skończy jedwabiem ten sam quest, trzeba zebrać więcej 2 sortu niż 1 sortu żeby zmieniło zawartość tego questa tak jakbyś go robił od początku 2 sortem. Są różne wartości dla 1 sortu, dla 2 sortu i dla 3 sortu, np drewna mam 37600 zebrać a ten sam quest jak zrobię jedwabiem to potrzeba kilka tysięcy mniej, chyba 34k czy coś koło tego.
 
Ostatnia edycja:

djmags14

Rozbójnik
Towar podstawowy to twój bonus 1 sortu (u mnie drewno)
Towar rzemieślniczy to twój bonus 2 sortu (u mnie jedwab)
Towar magiczny to twój bonus 3 sortu (u mnie klejnoty)

Są 3 questy na towary:
na 1 sort
na 1 lub 2 sort
na 1 lub 2 lub 3 sort.

Nie, w tym evencie zalicza do zadań każdy z towarów występujących w danej kategorii. Bardzo ładnie widać to przy zbiorach z kilkudziesięciu studni jak chodzi o towar magiczny. Np gracz ma bonus do pyłu, ale zebrał najwięcej klejnotów. Wówczas w pasku jest uwzględniona ilość klejnotów, za chwilkę zbiera sporo pyłu i okazuje się, że od momentu przydzielenia zadania jest go najwięcej, więc od tego momentu w pasku jest uwzględniona ilość pyłu. Sęk w tym, że system nie sumuje ilości zebranego pyłu i klejnotów - tak jakby jeden z tych towarów nie był magiczny. W zadaniu jest słowo lub, ale określa tylko całą kategorię (np. towar magiczny).

Koval92 - miałbyś rację gdyby w opisie był napis "bonusowy".
 

Koval92

Kapłan
Nie, w tym evencie zalicza do zadań każdy z towarów występujących w danej kategorii. Bardzo ładnie widać to przy zbiorach z kilkudziesięciu studni jak chodzi o towar magiczny. Np gracz ma bonus do pyłu, ale zebrał najwięcej klejnotów. Wówczas w pasku jest uwzględniona ilość klejnotów, za chwilkę zbiera sporo pyłu i okazuje się, że od momentu przydzielenia zadania jest go najwięcej, więc od tego momentu w pasku jest uwzględniona ilość pyłu. Sęk w tym, że system nie sumuje ilość zebranego pyłu i klejnotów - tak jakby jeden z tych towarów nie był magiczny. W zadaniu jest słowo lub, ale określa tylko całą kategorię (np. towar magiczny).

Koval92 - miałbyś rację gdyby w opisie był napis "bonusowy".

Bo masz jeden z nich wybrać a nie wszystkie 3 naraz

@artur87 wprowadziłeś mnie w błąd, właśnie pojawiła się szansa na wstążki w akademii
@jarq żądam rekompensaty, informacja przesłana przez narzędzie supportu, dołączony screen.
 
Do góry