• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej Magii.

czart2

Wędrowiec
Hmmm… wolałabym żeby sprawiedliwie było po jednym z tych zadań losowych na jedną turę a nie, co chwile się irytować
 

DeletedUser

Guest
Wstążki u mnie się w Mistycznym Obiekcie pojawiły, nawet nie było potrzeby go zamykać. Ot po prostu widocznie dodali po cichu :rolleyes: ;) , za to jest jeszcze wspaniała okazja na Placówkę z zapasami! Za jedyne 35 złociszy (bez grosza) dostajesz wspaniały budynek +1 wstążka. Prawda, że to prawdziwy must have tego eventu o_O;) (ironia)! Ale wystający przycisk (nowych receptur) dalej jest, podobno ma być naprawiony w następnej aktualizacji!
Naprawdę za niecałe 35? U mnie jest cena niecałe 38 ... mam drożej?
 

DeletedUser

Guest
I dlatego mam w złotówkach i gram na polskich serwerach? Chyba zawsze miałem 38 ale nigdy nie sprawdzałem bo po co daje zrzut

FA48CC5C-6796-482A-9C62-7184928F37E7.jpeg
Swoją droga to może inne rzeczy tez mam drożej, biednemu to zawsze wiatr w oczy
 

Sorcha

Rycerz
Takie mam, wklejam, tylko fragment z ceną, na aplikacji zawsze jest drożej (może być prowizja dla operatora sieci).
Placówka_z_zapasami.png
 

visit0r

Paladyn
To zadanie zaliczylo mi dzis w 2 roznych miastach po zebraniu katalizatorow z kilku bibliotek. Nie wiem, jak by bylo z katalizatorami z Akademii.
zauwazylem zmiane w tym zadaniu w momencie osuszania studni
w tym samym momencie mija czas dzina
wiec mozliwe ze to co z niego wypadlo tez zostalo zaliczone do zadania
 

Koval92

Kapłan
I dlatego mam w złotówkach i gram na polskich serwerach? Chyba zawsze miałem 38 ale nigdy nie sprawdzałem bo po co daje zrzut

View attachment 1206
Swoją droga to może inne rzeczy tez mam drożej, biednemu to zawsze wiatr w oczy

na becie ceny też mam w złotówkach...
Dużo graczy na polskich serwerach gra z niemiec dlatego się pytam

Chyba, że... Widzę, że masz screena z aplikacji - przez aplikację może jest drożej bo dolicza usługę pośredniczenia przez sklep google
 

Nusion

Kapłan
To zadanie zaliczylo mi dzis w 2 roznych miastach po zebraniu katalizatorow z kilku bibliotek. Nie wiem, jak by bylo z katalizatorami z Akademii.
Co do katalizatorów to zalicza te zebrane z akademii jak i z innych źródeł. Na becie treść była taka "Collect X Enchantment Items from the Magic Academy" co też nie było zbyt precyzyjne, bo zaklęcia nie musiały zostać zebrane z akademii, mogły pochodzić z innych źródeł. Chodziło o to, że mają to być zaklęcia, które możemy wyprodukować w akademii, a więc nie może to być zaklęcie teleportacji, mimo, że w nazwie ma "zaklęcie".
U nas ktoś chciał to przetłumaczyć jaśniej i po prostu zapomniał o katalizatorze :)
 

DeletedUser

Guest
na becie ceny też mam w złotówkach...
Dużo graczy na polskich serwerach gra z niemiec dlatego się pytam

Chyba, że... Widzę, że masz screena z aplikacji - przez aplikację może jest drożej bo dolicza usługę pośredniczenia przez sklep google
Ceny powinny być wprowadzane na serwer, niestety przegapiłem ta ofertę ale porównam diamenty w wolnej chwili jeśli cena na apce i pececie będzie ta sama to znaczy ze ktoś mnie robi w konia
 

DeletedUser

Guest
No właśnie u mnie jest różnica apka ma 24pln za najtańsza potem 48 itd na komputerze mam 20 i 40 odpowiednio czyli im wyższa kwota tym większa różnica czyli faktycznie operator zabiera
 

DeletedUser1344

Guest
Co to za event - po zrobieniu podstawowych - głównie mam zadania "opracuj 1 technologię lub zbierz 15 Mgieł Wizji"
Absurd jakiś. Innych zadań nie ma???
 

DeletedUser4096

Guest
Ale narzekacie... W porównaniu do poprzednich ten event jest banalny. Zadania są proste, jeśli chodzi o mgły to o dziwo rzadko trafiam. Głównie wyprodukuj zasoby, towary z różnych grup.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry