• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej Magii.

Koval92

Kapłan
@BlossomValvi Sprawdzone :D Cena diamentów na przeglądarce jest taka sama jak w aplikacji :)
Co to za event - po zrobieniu podstawowych - głównie mam zadania "opracuj 1 technologię lub zbierz 15 Mgieł Wizji"
Absurd jakiś. Innych zadań nie ma???

Nie ma, to jest bonusowa linia gdzie masz zadania "wyprodukuj skrzynkę z narzędziami x2 w warsztatach rozbudowanych do 3 rozdziałów wstecz, technologie lub mgły wizji bez alternatywy, zwiady bez alternatywy, ukończ prowincje i inne takie, wszystko za 20 waluty.
Ale narzekacie... W porównaniu do poprzednich ten event jest banalny. Zadania są proste, jeśli chodzi o mgły to o dziwo rzadko trafiam. Głównie wyprodukuj zasoby, towary z różnych grup.

No ten event jest banalny, zrobisz go w 3 dni po czym stoisz następne 27 i robisz jedno zadanie na dobę za 20 waluty, mogli uciąć całkiem nagrody główne albo wstawić jakieś banalne, ale questy żeby były dalej za 57+ wstążek, a tak po 9 artefakcie jest kolejny domek którego nikt nie rozwinie i brak waluty, żeby chociaż spróbować więcej daily polosować. Z całej waluty eventowej zdobyłem 10 daily... nawet z feniksów było więcej!
 

Nusion

Kapłan
po 9 artefakcie jest kolejny domek którego nikt nie rozwinie
I to jest właśnie dobre rozwiązanie. Każdy zdobędzie 1 domek i koniec.
Na prawdę postulujesz tu o więcej waluty / możliwość rozwinięcia kolejnych domków? A na becie z kolei skarżysz się, że "ktośtam" zdobył za dużo misiów! No więc Twoje skargi zostały wysłuchane ;) Nikt nie zdobędzie teraz kilkunastu domków. I to jest dobre. Tylko dlaczego Ty jesteś niezadowolony? Przecież tego właśnie chciałeś :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4063

Guest
Osobiście mam wrażenie że ktoś wykombinował jak uniemożliwić zdobycie wielu nagród dziennych. Nowy system losowania jak dla mnie jest gorszy niż ten stary, choć to moje uprzedzenie do losowań. Skrzynki jeszcze były przewidywalne a tutaj to nie jest event tylko LOTERIA Świąteczna. Jakoś nie lubie loterii...
 
Opłaciło się czekać z losowaniami :D Chociaż się w tym evencie nie spinam to do 26 dnia jeszcze się troszkę waluty uzbiera :)
Ale sie naczekales z losowaniami, cale 4 dni :D
Zartuje oczywiscie, ja mimo pojawienia sie gwiazdki zostaje przy swoim pierwotnym planie i polosuje Igloo. Jest bardzo wydajne na kratke (wydajniejsze od Skaly Venara III). Gwiazdka jest jeszcze wydajniejsza, ale tez mniejsza. Przy obecnym systemie losowania i spodziewanej niewielkiej liczbie nagrod dziennych bardziej od wydajnosci na kratke liczy sie dla mnie laczna ilosc populacj, jaka zdobede z powiedzmy 8 nagrod dziennych. A ta bedzie w przypadku Igloo wieksza, 6000 za budynek w porownaniu do 4900 Gwiazdki. Poza tym losujac Igloo juz szostego dnia bede mogl zamknac rozdzial pod tytulem "event" i znow skupie sie na rozwoju miasta ;)
 

DeletedUser1981

Guest
Nowy cud : źródła młodości , zmienia układ sił w grze :) budynki z popem przestają być atrakcyjne jak dla mnie ...
 

Sorcha

Rycerz
Ciekawostka na rozwiniętym mieście (brak problemu z wstążkami, na razie) mam już wspomnianego jednorożca, a na głównym mieście czekam na 50 wstążek dalej (bo nie będę wydawał fragmentów zaklęć na relikty) :confused:. Tak zbierając po jednej, dwie wstążki nazbieram do rozpoczęcia turnieju może ;) !

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Suvetar

Wędrowiec
Dobry wieczór, ja w trybie pytajnym: właśnie wylosowałam 2x, a następnie pomocnika 14h (na obrazku po prawej). Czy mi się zdaje, czy powinnam dostać 4x14h? Tymczasem w inwentarzu tylko 2 sztuki... Tego z lewej zresztą tez mam w inwentarzu tylko 1 sztukę, choć tak chaotycznie i z doskoku dziś klikałam, że mogłam jednego zużyć :/

gra1.jpg
 

DeletedUser2262

Guest
Dobry wieczór, ja w trybie pytajnym: właśnie wylosowałam 2x, a następnie pomocnika 14h (na obrazku po prawej). Czy mi się zdaje, czy powinnam dostać 4x14h? Tymczasem w inwentarzu tylko 2 sztuki... Tego z lewej zresztą tez mam w inwentarzu tylko 1 sztukę, choć tak chaotycznie i z doskoku dziś klikałam, że mogłam jednego zużyć :/

View attachment 1216
Gdybyś wylosowała 4 sztuki, to "x2" (nie "2x") byłoby "x4", ponieważ automatycznie już w na górze (nad obrazkiem) podlicza dwa razy nagrodę.
 

Suvetar

Wędrowiec
Gdybyś wylosowała 4 sztuki, to "x2" (nie "2x") byłoby "x4", ponieważ automatycznie już w na górze (nad obrazkiem) podlicza dwa razy nagrodę.
Nie rozumiem. Czy x2 nie oznacza, że w pudełku jest dwóch pomocników? A nagroda specjalna 2x chyba pomnaża to, co jest w pudełku? Wychodzi mi 2x2 :)

EDIT: teraz doczytałam koniec zdania :) Rozumiem, dzięki!
 

Koval92

Kapłan
Nowy cud : źródła młodości , zmienia układ sił w grze :) budynki z popem przestają być atrakcyjne jak dla mnie ...

Dokładnie, nie będą się opłacać niedługo w dużej ilości. Zbyt duże uzależnienie od pop/kult skutkuje odbieraniem sobie przestrzeni w mieście. Cztery cuda na kulturę skumulowane zaspokajają bardzo dużą jej ilość.

Co do gwiazdek - dużo osób nie dba o daily. Poza tym jest linia bonusowa i inne źródła i można sobie zebrać ponad 1000 dodatkowych wstążek bez problemu do tego momentu.
 

DeletedUser2262

Guest
Nowy cud : źródła młodości , zmienia układ sił w grze :) budynki z popem przestają być atrakcyjne jak dla mnie ...
Przestają być w przypadku gdy ktoś posiada większość Magicznych Rezydencji (oraz rozbudowany cud Źródeł Młodości), bo dopiero wtedy dają więcej kultury na kratkę niż np. Zimowa Gwiazdka. W przypadku gdy ktoś posiada same (większość) podstawowych Rezydencji, budynki z Populacją są jak najbardziej atrakcyjne.
 

Koval92

Kapłan
W ogóle zauważcie, że pod event halloween z 1 budynkiem zrobili film na youtube ale pod event zimowy trwający cały miesiąc już nie...
Do tego eventowa grafika startowa jest na becie a tutaj ciągle normalna... Wszystko wygląda tak jakby przestali ukrywać, że mają wywalone
 

DeletedUser

Guest
Aktualizacja 1.94 ma to naprawic

taka ciekawostka w zadaniu zdobądź czary, zalicza ze wszystkiego poza zadaniem rasowym ( miałem takie co daje 2x magiczna produkcje) na szczęście jest ewent
 
Do góry