• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej Magii.

Koval92

Kapłan
Nie wiem czy coś jest nie tak w zadaniach bonusowych, ale mam wrażenie, że ostatnio zliczyło mi 112k towarów z różnych rodzajów towarów razem wziętych.
 

DeletedUser4281

Guest
No to zacznijcie sie chwalic ile kokardek srednio poszlo wam na 1 artefakt, albo na caly domek
 
No to zacznijcie sie chwalic ile kokardek srednio poszlo wam na 1 artefakt, albo na caly domek
Przyznam sie, ze nie mam zielonego pojecia ;) To pierwszy event od dlugiego czasu, do ktorego podszedlem zupelnie na luzie, bez cisnienia na wynik i bez liczenia. W miastach glownych wyniki byly znieksztalcone przez niezbyt losowe zgarnianie dodatkowej waluty, ale w wioskach pod studnie, w ktorych tylko sprawdzalem zdrapki, powinny byc raczej miarodajne. Zrobienei calej glownej linii zadan plus waluta zbierana w miescie wystarczyly w jednym przypadku na domek na 10 lvl, w drugim przypadku na 9, czyli tak na oko wyszlo po ok. 700 kokardek za artefakt.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jak to szlo? zeby nie zdobyc wiecej niz 1? DLatego ze studnie nie byly 2-6 dnia, mam "tylko" 4, bo gdybym losowal wiecej to pewnie i dziesiec by wpadlo. Sam event beznadziejny, nie wart uwagi, pochylilem sie tylko nad nim bo byla luka. Tak ogolnie to jest tragedia, sam system losowania. Mozliwosc zdobycia az 3-4 dziennych przy 3k wstazek, pomysl rewela. Jesli to zostanie w takiej formie pewnie bedzie to juz ostatni event jaki robie. Czasami nagrody nie byly warte, ale mielismy dzienne, petle zadan, no i studnie. Skoro teraz zabrali studnie, to po cholere ja mam sie meczyc?
 

Załączniki

  • chatki z piernika.jpg
    chatki z piernika.jpg
    227,6 KB · Wyświetlenia: 42

Koval92

Kapłan
4 chaty z piernika? WUT?
Ja do drugiej ledwie 4-5 artefaktów zdobędę
Dużo czasówek poszło? Gratulacje
Ma być po tym evencie znowu wytłumaczenie teamu, tak mi odpisali.
 

Nusion

Kapłan
Ja mam dwie chatki, jedną na 10 a drugą na 9. W obu wioskach tak samo. W obu zupełnie bez przyspieszaczy i bez spiny. Owszem, trzymałam tam gdzieś z boku 2 warsztaty 24h i do akademii wchodziłam "bokiem" ale nic więcej. Więc trudny ten event nie był. Tylko losowanie kiepskie...
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Ja mam dwie chatki, jedną na 10 a drugą na 9. W obu wioskach tak samo. W obu zupełnie bez przyspieszaczy i bez spiny. Owszem, trzymałam tam gdzieś z boku 2 warsztaty 24h i do akademii wchodziłam "bokiem" ale nic więcej. Więc trudny ten event nie był. Tylko losowanie kiepskie
To musiałaś mieć spore szczęście do losowania zadań. Ja bez przyspieszaczy zrobiłem pierwszą chatkę na 10 poziom dopiero 4 dni temu. Nie było szans wcześniej, skoro miałem sporo zadań: "odkryj technologię lub przeprowadź zwiad" albo "wyprodukuj 5 x 9-godzinną produkcję", do tego parę produkcji 24h i całe mnóstwo produkowania olbrzymich ilości surowców. Te ilości to jakiś obłęd, np. żeby wyprodukować 88k marmuru, potrzebny jest przy 4 rozbudowanych maksymalnie jak na dany rozdział manufakturach cały dzień (w każdej 1x9h + 3x3h) i to przy użyciu zaklęć wspomagających produkcję. Trochę wspomagały Syrenki, ale to zaledwie trochę ponad 1/4 potrzebnej ilości i to też raz na dzień.
Natomiast potem zacząłem używać przyspieszaczy i wtedy rzeczywiście zrobiło się łatwo - w 4 dni 7 artefaktów.
Natomiast w wiosce, gdzie jestem w IV rozdziale, musiałem zacząć używać przyspieszaczy dużo wcześniej, żeby dziś dopiero zdobyć ostatni artefakt do 10 poziomu. Tam, gdybym chciał produkować te ilości normalnie, byłbym bez szans.
Więc nie powiedziałbym, że event był łatwy, przy losowaniu zadań dla jednych mógł być łatwiejszy, dla innych nie.
Jedyną korzyścią z tych aburdalnych zadań na produkcję jest to, że prawie podwoiłem sobie zapasy marmuru :D
 

DeletedUser3575

Guest
Ja mam po 1 chatce na 3 serwerach, bo uznałam że kolejne chatki nie są warte podnoszenia na stałe kosztu pw, a miałam sporo takich zadań. Wolę zachować siły na event, który będzie tego wart.
Nie był to w moim przypadku ogromny wysiłek, przy czym na 1 koncie szczęście w losowaniach miałam duże i wypadło sporo dodatkowej waluty więc chatka wpadła właściwie po podstawowej linii zadań.
 

Proqrator

Rozbójnik
Ja dopiero kilka godzin przed koncem zrobilem 1 chatke na max. To i tak lepiej niz planowalem, a olewalem to kompletnie i nic nie dostawialem. Niestety w koncowce przyblokowalo mnie zadaniami na produkcje duzych ilosci t1 i nie dalem rady dostac drugiej chatki juz z kolejnej epoki i bede musial renowacje ruszyc, o ile postawie ja.

Jeszcze pytanie. Chatka moze pojawic sie w akademii juz teraz czy dopiero wprowadzi go jakas aktualizacja?
 
Ostatnia edycja:
Do góry