• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej magii

AnyaVanja

Wędrowiec
Szukałam informacji na becie, ale cisza. Niemcy mają teraz wolne, więc jest tak długa przerwa. Oby w ogóle była ta przygoda po tym evencie, z 1 artefakt bym przytuliła ;)
Jakbym planowala stawiac sowe to pewno tez bym przytulila ale jako ze moje problemy z mana sie skonczyly nie widze zadnego powodu aby ja stawiac. A PB to chyba tylko dla diabelskiego młyna zrobię (o ile będzie)
 

Charlene

Szef kuchni
Jakbym planowala stawiac sowe to pewno tez bym przytulila ale jako ze moje problemy z mana sie skonczyly nie widze zadnego powodu aby ja stawiac. A PB to chyba tylko dla diabelskiego młyna zrobię (o ile będzie)
Bardziej myślałam o innych miastach, bo tam Sowa daje surowce i zawsze lepiej mieć jeden artefakt więcej :) no ale zobaczymy. Nie mniej strasznie mi się nudzi :(
 

Charlene

Szef kuchni
A mi wręcz przeciwnie :)
Skończył się event na becie i tutaj, żadne przygody nawet nie zapowiedziane jeszcze, delektuję się tym spokojem, nieczęsto tak jest :D
To dla mnie taki prezent świąteczno-noworoczny od INNO ;)
Masz rację, dla Ciebie to niesamowite wytchnienie, ponieważ robisz każdy event i przygodę po 2 razy :( a w sumie to 3 razy:eek: Podziwiam <3
 

Poziomek

Rycerz
Ktos wie moze czy beda jakies eventy z tymi przedmiotami do ewolucji sowy?:) Mam na dosc niskim lvlu a fajnie byloby kiedys to podbic
 

Nusion

Kapłan
Ktos wie moze czy beda jakies eventy z tymi przedmiotami do ewolucji sowy?:) Mam na dosc niskim lvlu a fajnie byloby kiedys to podbic
Bardzo możliwe, że będą Przygody Bractw z 2 artefaktami do Sowy. Tak było w przypadku poprzednich budynków ewolucyjnych.
Ale tak na pewno to nikt tego nie wie. Na razie na becie cisza poświąteczna.
 

djmags14

Rozbójnik
Na razie na becie cisza poświąteczna.
Czyżby ze względu na skalę odpływu graczy (w ujęciu globalnym) i osiągane wyniki finansowe miało dojść do kolejnych roszad personalnych w IG?

Podsumowując zmiany w grze w ostatnim okresie (ze szczególnym naciskiem na oderwanie od rzeczywistości apki w walce turniejowej lub całkowita zlewka graczy przy wyznaczaniu zasad walk turniejowych) byłaby to bardzo dobra decyzja. Oby więcej takich w roku 2021.

No chyba, że ktoś jest zafascynowany jednorożcami i chciałby o tym ciągle dyskutować ...
 

AnyaVanja

Wędrowiec
Czyżby ze względu na skalę odpływu graczy (w ujęciu globalnym) i osiągane wyniki finansowe miało dojść do kolejnych roszad personalnych w IG?

Podsumowując zmiany w grze w ostatnim okresie (ze szczególnym naciskiem na oderwanie od rzeczywistości apki w walce turniejowej lub całkowita zlewka graczy przy wyznaczaniu zasad walk turniejowych) byłaby to bardzo dobra decyzja. Oby więcej takich w roku 2021.

No chyba, że ktoś jest zafascynowany jednorożcami i chciałby o tym ciągle dyskutować ...
Ja bym się tą ciszą poświąteczną nie podniecała zbytnio. Jest to po prostu okres urlopowy i nie ma kim robić
 
Do góry