• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej magii

DeletedUser4408

Guest
Z czasem będzie lepiej w kolejnych eventach, wszystkiego się uczymy. Mnie udało się uzbierać na drugą podstawkę sówki i 31 kluczy pozostało bez używania diamków. Innych domków eventowych też trochę upolowałem, parę razy fartło się trafienie 3 x paczki. W PB na pewno uda się dozbierać
brakujące Wam artefakty, będę trzymał kciuki i sam wezmę udział :)
 

Charlene

Szef kuchni
Koniec eventu i jak dla mnie taka forma zdrapki była ok, dostałam bardzo dużo budynków ( nadrobiłam, bo w Zamglonym lesie to można było pomarzyć o dziennych w takich ilościach) które były fajnie i przydatne w mieście. Mnie najbardziej irytowały ilości walk/reliktów oraz zadania na zbiór surowców, które były bardzo blisko siebie :/ a także długość eventu- jest zdecydowanie za długi i mam nadzieję, że to tylko z powodu świąt i kolejne będą krótsze. Fakt, że tylko część graczy dostała oferty na zakup starych budynków, jest bardzo nie fair i nie podoba mi się takie faworyzowanie. Wszyscy powinni dostać taką samą możliwość.
 

DeletedUser3033

Guest
szkoda słów wreszcie koniec tego badziewia kolejny śmietnik w inwentarzu zalega
byle szybko nie dali PB
 

Charlene

Szef kuchni
Czy Wy też szukacie kluczy mimo, że się event skończył? :D zawsze mi zostaje mania szukania walut eventowych :D
//
ja sie nie zgodze, mi sie podobalo bo to 1 event, zawsze cos nowego wpadlo, ciekawe budowle kilka razy zaliczone - z punktu widzenia kogos co ma sporo, lub duzo - cokolwiek coby nie dali bedzie zle lub za malo:)
Ktoś lubi eventy a ktoś nie i tak jest ze wszystkim w tej grze ;) to teraz będzie łatwiej, bo będziesz mógł się przygotować wcześniej do kolejnych :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Poziomek

Rycerz
Ktoś lubi eventy a ktoś nie i tak jest ze wszystkim w tej grze ;) to teraz będzie łatwiej, bo będziesz mógł się przygotować wcześniej do kolejnych :)
dokladnie, zanim bedzie kolejny event miasto sie kapke rozrosnie, surowcow przybedzie, jednostek takze- bedzie latwiej, a ze moja przygoda krotka wiec kazda nowa budowla, dodatkowe zaklecia- wszystko co sie przyda - dla mnie cenne:) - juz turniej zdazylem pierdyknac -tyle ile moglem z odkrytych terenow- tez cos powpadalo, fajna zabawa:)
 
Do góry