• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja - Tworzenie w Akademii Magii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110

Guest
Nie wiem co się stało, ale ostatnio w Tworzeniu za każdym razem jest coś, co mnie pasuje (renowacje i dosypki). Doszło do tego, że musiałem pogonić produkcję katalizatorów przyspieszaczami, bo jak sobie przypomniałem kilkudniowe czekanie na coś ciekawego, to mi się robiło niemrawo. U Was też tak jest? Wiem że niektóry polują na inne rzeczy, ale czy też macie prawie w każdej zmianie receptur Renowacje albo Dosypki?
 
Nie wiem co się stało, ale ostatnio w Tworzeniu za każdym razem jest coś, co mnie pasuje ... U Was też tak jest? Wiem że niektóry polują na inne rzeczy, ale czy też macie prawie w każdej zmianie receptur Renowacje albo Dosypki?
Akurat nie scrolle czy renowacje, ale praktycznie kazdy chyba tak ma, ze po dluuuugim
okresie posuchy nastepuje nagly wysyp recept, na ktore wlasnie sie poluje, obojetnie co
by to nie bylo. W bractwie nazywamy to nawet "kleska urodzaju" :D
Dwa tygodnie pojawiaja sie tylko smieci, a potem 4 potrzebne recepty na raz. Jak juz
sie je zrobi na przyspieszaczach to nastepnego dnia jest to samo. A potem znowu
2 tygodnie nic... ;)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Ja mam zaś odwrotnie. Poluję głównie na zyski portalowe i od momentu dodania zaklęć renowacji i karmy dla ptaka to zysk portalu miałem może ze 3 razy w ciągu ostatniego miesiąca :/
 
Do góry