• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja - wersja HTML5

DeletedUser174

Guest
jak dla mnie bledy sa natury kosmetycznej, nie ma niczego, co tak naprawde przeszkadzaloby mi w grze.

jest
czarne paski na targu uniemożliwiają normalną grę. HTML nie przewiduje funkcjonowania żywych towarów... mi bez nich trochę słabo się gra :p brak towarów = brak rozbudowy. Trzeba wyjaśniać?
 

DeletedUser3539

Guest
Nie wiem co masz na myśli, ale wydaje mi się, że jesteś typem malkontenta. Pokażesz te czarne paski?
 

DeletedUser110

Guest
HTML nie przewiduje funkcjonowania żywych towarów... mi bez nich trochę słabo się gra :p brak towarów = brak rozbudowy. Trzeba wyjaśniać?
Ale o-co-chozi...?
Zrzut-ekranu-2018-10-28-o-09-10-09.png

"Żywe" towary mają się dobrze ... o_O
 

DeletedUser2518

Guest
Działają wam bractwa na tym HTML*u 5? Bo ja nie mogę na tej wersji poprzeglądać bractw no co mogę powiedzieć nie działa. Dodam że nie jestem w żadnym bractwie. Być może to nie wina gry tylko mojej 2 letniej pasty termo przewodzącej na procesorze.
 

DeletedUser174

Guest
Ale o-co-chozi...?

a T5 też?
bo ja nie mogę z listy wybrać nic z T5. A przekopywanie sie przez 80 str śmiecia (oferty między grupami) mnie nie bawi

Nie wiem co masz na myśli, ale wydaje mi się, że jesteś typem malkontenta. Pokażesz te czarne paski?

żeby to zrobić musiałabym sie znowu przełączyć na html + obowiązkowy reset tylko po to by zrobić printa i ponowić procedurę. Nie! Na pewno to jestem za leniwa:p
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dziękuję Wam za zgłaszanie błędów, przekazaliśmy do programistów wszystkie problemy, o których wspomnieliście. Jeżeli natkniecie się na jakiekolwiek inne błędy, nawet niewielkie, zachęcam do pisania. Wersję HTML5 czeka jeszcze sporo pracy, dlatego wszystkie komentarze co można jeszcze poprawić są dla nas bardzo ważne.
 

DeletedUser1530

Guest
no cóż html 5 u mnie nie spisało się za bardzo bo pomimo uczestnictwa w turnieju nie otrzymałem żadnej nagrody ze skrzynek turniejowych dodawało mi jedynie te za prowincje
 

DeletedUser

Guest
Jak sobie przypomnę jak wydali mobilnego śmiecia to i tak nie ma takiej tragedii, jakiej się spodziewałem.
Jest standard dla IG czy zbugowana, nieprzetestowana niedoróbka - jak ktoś chce być testerem to może używać wersji HTML5 - po tym co widziałem na becie to poczekam jeszcze długo.
Do 2020 może zdążą ją dopracować.
 

skuter

Zwiadowca
Prosze popracować nad wydajności aplikacje w HTML5
Przykład

Komp i3 4x2,2MHZ 4GB WIN7 Firefox 63 64bit ( na chrome podobnie)
Czysty start 1,2GB zajete RAM, proc 3%, łacze 100MB/s

flash
Zajete 2,2GB proc 5% ( flash około 500MB) start gry 35s, płyne przesuwanie ekranu

HTML5
Zajete 2,8GB proc 65% ( zakładka firefox 1GB ) start gry 60s, skokowe przesuwanie ekranu, ładowanie okienek " na raty"
//
Na komórce ledwo żyje, na Puffin prawie jak na kompie

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
Zauważyłem pewną dość istotną różnicę w funkcjonalności.
Otóż, jestem miłośnikiem walk ręcznych. Ponieważ ruchy przeciwnika trwają czasem dość długo, zwłaszcza jak ich oddziałów jest wiele, po wykonaniu 'swoich ruchów' często zmieniałem kartę przeglądarki aby oni się tam pobili i wracałem do walki jak batalistyczne dźwięki wygasły.
W wersji HTML-5 po zmianie karty walka 'zamarza', słychać szumy ale jakieś takie 'zapętlone', po powrocie okazuje się, że nadal muszę czekać aż wróg wykona swoje ruchy.
Przy okazji często się robi zwiecha przy próbie ruchu i konieczne ponowne załadowanie gry, z okienkiem 'niedokończone sprawy'.
W efekcie przestawiłem z powrotem na flasha. Czy w HTML-5 tak ma być, że walka nie może odbywać się 'w tle'? Trzeba patrzeć na ruchy wroga? Czy to tylko niedociągnięcie do poprawy?
 
Czy w HTML-5 tak ma być, że walka nie może odbywać się 'w tle'?
Dodam tylko, ze przeladowujac gre zakladka rowniez musi byc aktywna, w przeciwnym wypadku postep ladowania jest "zawieszany". Tak samo jest z licznikami pokazujacymi czas potrzebny do ukonczenia jakiejs produkcji, po powrocie na
zakladke gry licznik czasu w manufakturze potrzebuje kilku sekund, by pokazac aktualna wartosc. Mozna sie do tego przyzwyczaic, ale z poczatku bylo to troche irytujace.
 

Hassano

Łucznik
Dodam tylko, ze przeladowujac gre zakladka rowniez musi byc aktywna, w przeciwnym wypadku postep ladowania jest "zawieszany". Tak samo jest z licznikami pokazujacymi czas potrzebny do ukonczenia jakiejs produkcji, po powrocie na
zakladke gry licznik czasu w manufakturze potrzebuje kilku sekund, by pokazac aktualna wartosc. Mozna sie do tego przyzwyczaic, ale z poczatku bylo to troche irytujace.

To akurat nie tylko wina html bo na flashu jest tak samo.. I jest to błąd od bardzo dawna ale jakoś tym sie zająć nie potrafią.. Ważniejsze wpadające ludziki na siebie choć połowa graczy ma wyłączone te animacje bo by wogóle im gra nie chodziła..
 
Do góry