• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dział "O Forum"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser79
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser79

Guest
Moją propozycją jest stworzenie osobnego działu na forum, dotyczącym samego forum, w którym to można pisać sugestie, błędy i tym podobne. Aktualnie tematy są wymieszane z wątkami dotyczącymi gry, przez co panuje nieład. To rozwiązanie ma na celu rzecz jasna wydzielenie tematów związanych z forum i jego funkcjonowaniem.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł z rozdzieleniem między pomysłami odnośnie gry i forum. Na pewno uporządkuje trochę całość.
 

DeletedUser79

Guest
Zauważyłem, że niezależnie od języka, w którym jest forum, wszędzie jest taki sam układ działów - czy propozycje tego typu mają szanse zaistnienia?
 

DeletedUser14

Guest
To już chyba zależy od Teamu, chyba nikt nie narzuca jakiegoś ścisłego układu i można dodać dział taki a taki, jeżeli jest to pomocne i potrzebne :p
 

DeletedUser145

Guest
Dla mnie pomysł fajny :) I jeśli chodzi o same pomysły to dobrym rozwiązaniem są znaczniki takie jak na forum FoE. Przy każdym temacie jest mała, kolorowa informacja czego dotyczy dany temat. Niewielka zmiana która ułatwia życie :) Podział tematów na te zrealizowane, odrzucone czy w toku też byłby ułatwieniem.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że na początku każde forum jest takie same, a później układ będzie zależał od Teamu danej wersji.
Zawsze można dodać "prefix" i wtedy będzie porządek :p
 

DeletedUser79

Guest
Prefixy swoją drogą, lecz i tak uważam, że lepiej wydzielić sprawy związane z forum i te z samą grą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry