• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Działanie zaklęcia - Inspirująca medytacja

gamin

Rozbójnik
Witam,
czy po ostatniej aktualizacji tj. 20 lipca zmieniły się zasady funkcjonowania zaklęcia umożliwiającego rozszerzenie paska PW do 20 sztuk (ale nie przypominam sobie żeby gdzieś było o tym wspominane?)

Często w weekendy mam ograniczoną możliwość logowania się do gry więc od bardzo dawna w każdy piątek wieczorem rzucałem zaklęcie, i logując się w poniedziałek ZAWSZE miałem do dyspozycji 20 PW mimo, że czas zaklęcia mijał gdzieś w niedziele wieczorem. Oczywiście odkąd, są turnieje dla Bractw i skrzynki to ta liczba byłą powiększona zazwyczaj o 25-35 PW w zależności która skrzynka była zdobyta.

21 lipca w piątek jak zawsze poszło zaklęcie ale w poniedziałek 24 lipca zastałem tylko 45 PW, sprawdziłem, że z turnieju było zdobytych 35 PW więc już mi się coś nie zgadzało no ale cóż..

28 lipca znowu rzuciłem zaklęcie ale tym razem w sobotę 29 lipca około 22.00 miałem możliwość zalogowania się do gry i zastałem 55 PW (20 z paska zadań i 35 z turnieju zakończonego w sobotę o 20.00). Od tej pory zaklęcie miało trwać jeszcze 25 godzin czyli do niedzieli do ok.23.
I dzisiaj rano po zalogowaniu powinno (?) być 20 PW a okazało się że jest ich tylko 10.

Czyli co, wniosek taki, że teraz to zaklęcie działa tylko w czasie jego trwania a gdy upłynie te 48 h od jego rzucenia to nawet mimo tego, że uzbierało się 20PW to po zalogowaniu dostajemy tylko 10? Wtedy idea tego zaklęcia traci dla mnie osobiście sens więc proszę kogoś z Obsługi gry do ustosunkowania się do powyższej sytuacji i odpowiedź czy to jest zmiana długotrwała?
 

DeletedUser626

Guest
Po wygaśnięciu zaklęcia, jeśli pasek był zapełniony, powinno pozostać 20 PW + nagrody, nie było tutaj żadnych zmian. Zgłosiłabym błąd, ale sama korzystam z tego zaklęcia i nie zdarzyła mi się nigdy taka nieścisłość. Proszę o informację z jakiej przeglądarki korzystasz, systemu operacyjnego, wersji Flasha - spróbuje to przetestować w podobnych warunkach.
A temat przenoszę do błędów gry jako zgłoszenie.
 

gamin

Rozbójnik
Mi też do tej pory nigdy się to nie zdarzyło. To raczej nie wina sprzętu bo od zawsze korzystam z różnego w zależności na jakim komputerze pracuje jest to: edge, chrome, firefox. W takim razie skoro to nie zmiana w aktualizacji to zgłosze to bo już jestem stratny 20 PW a wolałbym żeby się to nie powtórzyło w najbliższy weekend.
 

DeletedUser626

Guest
Ok, ja już znalazłam przyczynę, zmyliło mnie to 10 brakujących PW, bo błąd jest bardzo rzadki i zwykle polega na tym, że jest 1 PW ponad to co powinno, ale przyczyna jest ta sama i zostanie naprawiona w najbliższej aktualizacji.
 

gamin

Rozbójnik
Ciesze się ze zostanie to naprawione.To teraz zostaje mi tylko pytanie co z tymi 20 PW które mi pprzepadły w wyniku błędu w grze? mam szansę je odzyskać czy przepadły bezpowrotnie ?
 

DeletedUser626

Guest
Obawiam się, że przepadły, bo u każdego wystąpiła inna różnica, u niektórych na plus, a wtedy wyrównanie zabrałoby im PW. Przykro mi, że akurat u Ciebie było to na minus, mogę tylko w imieniu firmy za to przeprosić.
 

DeletedUser1143

Guest
Obawiam się, że przepadły, bo u każdego wystąpiła inna różnica, u niektórych na plus, a wtedy wyrównanie zabrałoby im PW. Przykro mi, że akurat u Ciebie było to na minus, mogę tylko w imieniu firmy za to przeprosić.
Może nie rozumiem tego wszystkiego do końca (choć sprawa mnie również dotyczy), ale nie widzę w jaki sposób ten błąd mógłby komuś dodać PW :)
 

zata

Zwiadowca
Jak logowałeś się mając pełen pasek ale on zapełnił się np 10h temu to rzucając zaklęcie mogłeś odzyskać te 10 PW - po chwili pasek od PW zapełniał się o te "stracone" PW. Teraz to zmienili ale przy okazji coś popsuli :D
 
Do góry