• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dzień dobry wieczór.

Marcin lat 19 aka człowiek panda.Moim hobby w główniej mierze jest ogólno pojęta fantastyka począwszy od książek skończywszy na grach planszowych.Poza tym uwielbam pandy i dobrą muzyke :D

Miszelka

Wędrowiec
Zainteresowanie przejawia się tylko w zbieraniu maskotek czy czytasz książki,oglądasz filmy i odwiedzasz pandy w zoo?

Miszelka

Wędrowiec
Podobno w Gdańskim zoo mają się niebawem pojawić 2 pandy, sprowadzone z Chin więc może będziesz miał szansę je zobaczyć ;)

yojinek.pl

Rozbójnik
No ja także lubię Pandy, ale silnik 1.1 podobna za słaby do nich, wiec użytkuję 1.2. Jestem bardzo zadowolony :D

:p;)

Sorcha

Rycerz
Podobno w Gdańskim zoo mają się niebawem pojawić 2 pandy, sprowadzone z Chin
te pandy jakiś czas temu chcieli wykorzystać do kampanii wyborczej, coś mi się obiło o uszy, że któryś kandydat zarzucał swojemu kontrkandydatowi, który chciał je sprowadzić, że są ważniejsze sprawy w Gdańsku. proszę artykuł Radio Gdańsk (musiałem skrócić bo oryginalnie link z TT ) https://tinyurl.com/Pandy-w-Gdansku

No ja także lubię Pandy, ale silnik 1.1 podobna za słaby do nich, wiec użytkuję 1.2. Jestem bardzo zadowolony :D

:p;)
Jak autka to tylko moja niezawodna fiesta 1.4 w benzynie :D

te pandy jakiś czas temu chcieli wykorzystać do kampanii wyborczej, coś mi się obiło o uszy, że któryś kandydat zarzucał swojemu kontrkandydatowi, który chciał je sprowadzić, że są ważniejsze sprawy w Gdańsku. proszę artykuł Radio Gdańsk (musiałem skrócić bo oryginalnie link z TT ) https://tinyurl.com/Pandy-w-Gdansku

Jakby nie patrzeć byłoby to jedyne miejsce w Polsce gdzie można by było je spotać więc więcej tursystów = więcej pieniędzy, idąc dalej tym tokiem myślenia miasto by na tym zyskało czyli jest to ważna sprawa :cool:, oczywiscie nie najważniejsza bo nadal ludzie powinni być na pierwszym miescu ale pandy na drugim jak najbardziej.

Sorcha

Rycerz
@WcaleNieChuroy czytałeś ten artykuł z linka, który podałem tam jest napisane, że utrzymanie pandy kosztuje 1,2 mln zł (głównie sprowadzanie bambusa i jego przechowywanie w chłodni). Tak więc zakładając, że jeden bilet do ZOO z pandami w Gdańsku kosztuje około 12zł (może być droższy tym lepiej dla ZOO) to takich turystów powinno być 100 tys. miesięcznie. Czarno to widzę poza sezonem wakacyjnym! Chyba że zrobili by w sezonie droższe bilety, a poza sezonem tańsze. albo odwrotnie, ale to już nie mój problem :confused::rolleyes:!!!

Mój błąd, faktycznie nie przeczytałem artykułu z linka i jeżeli są to takie sumy i zoo na to fizycznie nie stać to lepiej nie obiecywać gruszek na wierzbie i odpuścić, dalej się nie wypowiem bo nie znam dokładnych kwot jakimi obraca zoo :p

Sorcha

Rycerz
Też nie wiem jakimi kwotami obraca zoo, pewnie kwotami które dostanie z samorządu Gdańska? Pandy są ładne,ale jak widać drogie w utrzymaniu. Chociaż jakby tak zrobić zrzutkę wśród wielbicieli pand to na miesiąc oglądania może by się zebrało!! Tylko co potem??