• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat Dzień i noc

  • Rozpoczynający wątek VictoriousElendil
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Cześć wszystkim,
Proponuję aby codziennie o godz. 20:00 w mieście zapadał zmrok i rozpoczynała się noc. Zmieniała by się muzyka, a zamiast słońca pojawiałby się księżyc który uaktywniałby nowe możliwości budynków. Przykładowo: W nocy Mana mogłaby się generować w zwiększonej ilości dzięki pełni księżyca (im więcej kultury tym większa pełnia). Dodatkowo mogłyby się pojawiać jakieś wieczorne eventy. Zasadzki itp. Ogólnie podział na dzień i noc daje wiele możliwości przy niewielkim wkładzie pracy. Dajcie znać co sądzicie o takim pomyśle.
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm pomysł super :)
Tylko coś na wymyślali z ankietami jak by to coś miało odwzorować :( brak ankiety zaraz ci to odrzucą .
W prostocie tego pomysłu jest mega wiele możliwości :) nic prawie nie zmienia a atrakcyjność gry by wzrosła .
Na budyneczku eventowym są opisy np: Sferyczny Pieniek '' Trzeci zachód księżyców wprowadza do starych lasów magię sferyczną. Efekt jest zachwycający . '' .Opis ładny aż ciekawi kiedy jest ten trzeci i co to za moc :D ale to tylko opis :oops:
A tak jeszcze dodam jak mi ruszyły trybiki wyobraźni ten pomysł przebija wszystkie eventy jakie były i jakie jeszcze nie powstały .
Oki znając możliwości ig to wystarczyła chwila i znowu twardo stąpam po ziemi oni potrafią zepsuć każdy pomysł zamiast to wykorzystać a nawet ulepszyć .
Więc pomysł ciekawy ale już wiem że jak oni go wykonają to nikt tego nie zrobi gorzej:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dwa lata temu było odłożone na później - czyli na teraz? ;-)
Może autorzy gry spojrzą na ten pomysł łaskawym okiem ;-)
 

DeletedUser1745

Guest
Niewielkim nakładem prac? Przecież dla takiego efektu trzeba albo dodać cały zestaw nowych tekstur dla każdego budynku albo wprowadzić do gry światło, co jest sporym narzutem dla wydajności. A już teraz ta gra nie należy do najlepiej zoptymalizowanych.
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm mnie ciekawi w jakim programie jest tworzona ta gra :)
 

Tajniakos

Paladyn
Mi ten pomysł się bardzo podoba :) Urozmaiciło by to na pewno grę w znacznym stopniu :) Co prawda tak jak napisał Jakub357 jest to pewnego rodzaju duplikat istniejącego posta odłożonego na później ale z kolei po takim czasie wypadało by coś z tym odłożonym postem zrobić. Post VictoriousElendil jest podobny choć wzbogacony fajnymi propozycjami na sprawdzenie kreatywności projektantów gry ;) Jak na razie kreatywnością wykazują się bardziej gracze a projektanci jakby się tej kreatywności troszkę bali ;) VictoriousElendil dołóż do posta ankietę bo szkoda by było żeby tylko z tego powodu zamknięto twoją propozycję :) Dla mnie pomysł na +++ :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry