• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dziesięć Skrzyń w środę ♥

Nusion

Kapłan
Zastanawiałam się, czy o tym napisać, ale po prostu muszę, bo moje super bractwo z S2 na to w pełni zasłużyło :) Dokonali dziś czegoś wyjątkowego, przeszli samych siebie i wykręcili niezwykły rekord :)))
A co takiego?
Wczoraj o 19 rozpoczęliśmy nasz jubileuszowy turniej, w którym setny raz z rzędu zawalczyliśmy o 10 skrzynkę. Dziś chwilę po rozpoczęciu 2 gwiazdki, dokładnie 16h i 13 minut od rozpoczęcia turnieju zamknęliśmy naszą setną 10 skrzynkę :)
Wiedziałam, że zrobienie 10 skrzynki w środę nie będzie problemem, ale że pójdzie tak szybko to nawet nie przyszło mi do głowy:))) Wszyscy się postarali, każdy dał z siebie wszystko.
To oczywiście jeszcze nie koniec! Skoro tak pięknie wystartowaliśmy to zamierzamy dobiec do mety i wyklikać jakiś kosmiczny wynik do soboty :) Trzymajcie za nas kciuki ;)
Bardzo dziękuję moim siostrzyczkom i braciom, to naprawdę wyjątkowa ekipa, a jak włączą pałera to ciężko ich powstrzymać. Nie to żebym próbowała :p
 

DeletedUser174

Guest
gratki!!! :)
i połamania klawiaturek i pokręcenia myszek na to szaleństwo
udanej zabawy :))) i oczywiście trzymamy kciuki za jakiś światowy rekord... no nawet rekordzik może być już niech będzie ;)
 
Ja w ogole nie wiem co tam sie dzieje w tym turnieju, jakies szalenstwo ;)
Czlowiek (to niby ja) leci na 40 prowincjach i nie zalapie sie nawet do top12
bractwa, o top12 serwera nawet nie wspominajac :p Jeszcze troche pogram
z takimi wymiataczami i normalnie chyba nabawie sie kompleksow... ;)

Rowniez serdecznie gratuluje wszystkim braciom i siostrom, dali czadu.
Zabawa jest przednia, wszystkim bractwom polecam takie akcje ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Gratulacje!!! :) Nic tylko pozazdrościć takiego wyczynu :) A najważniejsze przy tym jest to, że doskonale się wspólnie bawicie:) Trzymam za was kciuki i wasz końcowy wynik :)
 
Pewnie Nusion podsumuje potem caly turniej, ale juz teraz napisze ze padnie kosmiczny
wynik - to juz w tej chwili jest rekord polskich serwerow, jeszcze nigdy zadne bractwo nie
osiagnelo takiego wyniku na zadnym z 3 serwerow :)
Ja ze swej strony napisze tylko, ze jestem dumny z braci i siost i ze stopnia mobilizacji
na jubileuszowy turniej, w koncu znowu byla okazja o cos zawalczyc po tych wszystkich
czwartkowych 10 skrzynkach zdobywanych zupelnie mimochodem... Nie bylo obijania sie,
nie bylo liczenia i kunktatorstwa. Cale turniejowe podium na Win tym razem nalezy do nas,
a zwyciezczynia bedzie Nusion i to z niesamowitym wynikiem ponad 16k. Nalezy jej sie :)
Wielu z nas pobilo swoje osobiste rekordy, a az tak wysokiego wyniku koncowego
naprawde doslownie nikt sie nie spodziewal. Tym bardziej jestem z nich dumny, bo to nie
byl latwiutki turniej marmuru czy stali. Na jedwabiu straty sa stosunkowo wysokie i dla
paladynow czy trentow nie ma wzmocnien ataku z akademii. Coz, jubileuszowego turnieju
sie nie wybiera, wiec tym bardziej szacun dla siostr i braci, tym razem naprawde dali czadu
i przeszli samych siebie :)
 

Nusion

Kapłan
No i wyrobiliśmy kosmiczny wynik 206588 punktów!!! :cool:
Chris już napisał to, co najistotniejsze, ja tylko dodam, że to był fantastyczny turniej, wszyscy dali czadu, pełna współpraca, smakowita dawka adrenalinki, gwar na czacie, no po prostu uwielbiam to moje szalone bractwo :D
W sumie to cała masa rekordów nam powpadała w tym jednym turnieju :)
Gratuluję wszystkim, jesteście wyjątkowi!!! Dziękuję, że jesteście ♥♥♥
 

DeletedUser1163

Guest
Dobra, tak samo dobre miejsce, żeby zapytać, jak każde inne XD....
O co chodzi z tymi 10 skrzyniami/10tą skrzynią?.. Gram od dawna, biore udzial w Turniejach i nie wiem, co to XD P(Miejmy to z glowy: " Jak to mozliwe?!.. szok, niedowierzanie..", etc. )
10 miejsc w rankingu poturniejowym dostaje skrzynie skarbow, czy jak?..

A, no i gratki, bo cokolwiek to jest, wszyscy się najwyraźniej cieszą, więc fajnie, ze to macie ;:D

//


A, zaraz, odblokowanie tych szarych skrzynek, ktore sie wyswietlaja wylacznie w wersji na kompa?... Nie pamietalam juz o tym oknie XD
Nie bylo pytania :D

//Połączono posty: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
No cóż, znów muszę się pochwalić :D
Powtórzyliśmy akcję 10 skrzyń w ... czwartek tym razem, jako że turniej wystartował wyjątkowo w środę ;)
Tym razem na s3 i nawet z tej samej okazji - 100 jubileusz zdobycia 10 skrzynek w turnieju :)
Naszą setną 10 skrzynkę udało nam się zdobyć po 17h i 21 minutach od rozpoczęcia turnieju!!!
Oczywiście na tym nie poprzestaliśmy i znów pobiliśmy wszelkie rekordy, w tym ponad 200K punktów grupowo (na razie ;) ) i indywidualny rekord polskich serwerów, który kosmicznym wynikiem 18090 ustanowił nasz kolega @Viperek. Wielkie gratulacje Viperku, niesamowity wyczyn!!!!!
Oczywiście gratulacje należą się wszystkim, wszyscy bowiem dali czadu, a jak bardzo to pokazuje fakt, że mamy aż 9 wyników powyżej 11K
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za taką piękną współpracę i zaangażowanie
 
Do góry