• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dziwne zadanie z reliktami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Nie bardzo mogę pojąć o co chodzi:

Zadanie_z_reliktami.png


Może ktoś pomóc?
 

DeletedUser14

Guest
O ile się nie mylę, to chyba musisz zdobyć 2 relikty do manufaktury, którą masz ulepszoną (chodzi o marmur/drewno/żelazo) oraz 2 relikty do manufaktury II stopnia, do której masz bonus (kryształ/jedwab/coś jeszcze)...
 

Mikekun

Rozbójnik
Hikari36, jednakże co w takiej sytuacji jeśli dana osoba ma już najwyższy stopień rozwoju manufaktury. Jeszcze w takiej sytuacji nie byłem choć sądzę że nie długo mogę się znaleźć ;)
 

DeletedUser

Guest
@Mikekun Relikty można zdobywać do upadłego... A zadanie o nie prosi. Nie o upgrade manufaktury :)
 

DeletedUser79

Guest
Pierwsza udoskonalona manufaktura: deski / marmur / stal.
Druga udoskonalona manufaktura: zwoje / kryształ / jedwab.

W zależności od tego, na które surowce masz "bonus", musisz zdobyć po dwa takowe relikty, walcząc lub negocjując na prowincji.
 

DeletedUser14

Guest
Hikari36, jednakże co w takiej sytuacji jeśli dana osoba ma już najwyższy stopień rozwoju manufaktury. Jeszcze w takiej sytuacji nie byłem choć sądzę że nie długo mogę się znaleźć ;)

To wtedy nie powinien mieć tego zadania, be pewnie zadanie nie pojawia się na takim etapie ;) A jeżeli, to zawsze da się zdobyć 2 relikty na jakiejś prowincji, a jak nie, bo wszystkie są zdobyte - to trudno ;)
 

DeletedUser13

Guest
W dalszej części rozwoju pojawia się identyczne zadanie, z trzema opcjami. I wygląda to tak jak opisał powyżej Prz3mQ, z tym, że trzecia to pył, klejnoty lub eliksiry ;)
 

DeletedUser110

Guest
Potwierdzam, że chodziło o relikty stali i kryształu - czyli te do których mam bonus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry