• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

czy podoba ci się niżej opisany pomysł?

  • tak

  • nie

  • zgadzam sie ze problem istnieje ale rozwiązanie mam inne (jakie?).


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

xEasyRiderx

Rycerz
@Poziomek chłopie czego ty znowu nie kapujesz to proste jak budowa cepa : jeśli wrzucisz komuś w cudaka 10-20pw to nic się za bardzo nie stanie ale jeśli wrzucisz komuś 300-500pw to juź jest problem i mamy blokadę, to nie lepiej napisać do gracza X priv i sie po prostu zapytać tak jak to się robi w większości bractw kiedy chcesz komuś wrzucić większą ilość pw - tak było dawniej to czemu nie ma być teraz zamiast blokować limity.
I co nadal nie kumasz ?
 

Lanariko

Szef kuchni
moją cierpliwość dość
@dzięki, to teraz pozostaje cierpliwie czekać :p
Moja cierpliwość dość mocno narusza kilku "bardzo pomocnych inaczej" graczy, którzy non stop siedzą w cudakach bractwa...
@jarq nie wiesz może, jakie są opinie twórców w tej sprawie? Coś zamierzają ruszyć czy raczej nic się nie zmieni?
 
Ostatnia edycja:

Lanariko

Szef kuchni
ja bym nie mial nic na przeciwko naruszaniu w moich cudach :D
a moze i wiecej nawet bym sie ucieszyl z takiego faktu
Nie wiem jak u Ciebie w bractwie, ale u nas wymiana pw jest zorganizowana. Ludzie wymieniają się na konkretne skrzynki, i jak nam się ktoś wbija i połowę ludzi spada niżej, to nie jest to fajne.
I wiem, że właściciel może pooddawać i tp, ale akcje z oddawanie co kawałek i liczeniem i cudowanie sa po prostu denerwujące.
Tak samo jak denerwujący jest fakt gdy ktoś ci się wbije do cudaka włoży 2k pw, żeby sobie zwiększyć limit, a ty w tym czasie czekasz na zwrot ze skrzynek, który się marnuje, bo już limitu nie ma...
Jak ci się podoba jak banda idiotów ładuje ci pw to przecież nie musisz zaznaczać opcji zamknięcia (jeśli zostanie wprowadzona).
U mnie w bractwie nam się to nie podoba. Nie chcemy, nie mamy na to ochoty. MAMY PRAWO NIE MIEĆ NA TO OCHOTY.

skoro nie masz nic przeciwko, napisz ogłoszenie na forum w odpowiednim dziale, i może pójdą do ciebie i odczepią się od nas.

@jarq to już naprawdę robi się dość irytujący problem.
 

Serengeti

Szef kuchni
Tak samo jak denerwujący jest fakt gdy ktoś ci się wbije do cudaka włoży 2k pw, żeby sobie zwiększyć limit, a ty w tym czasie czekasz na zwrot ze skrzynek, który się marnuje, bo już limitu nie ma...

Zwrot ze skrzynek nie zależy od limitu. Dostaniesz go nawet, jeśli masz zerowy.
Tak tylko gwoli wyjaśnienia :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Jak wrzucają obcy , to jest denerwujące , ale co zrobić , jak wrzutki robią ludzie z bractwa ?
Wstawiasz do łańcuszka jakieś 100PW a tu następny pisze Ci , że masz limit zamknięty - patrzysz , a towarzysz wrzucił Ci 100 PW do cudaka którego postawiłeś w innych czasach , bo wtedy był potrzebny a teraz po prostu nie kasujesz , ale też nigdy nie podniesiesz go
Pisać to mało , bo robiłem to i tak swoi nie rozumieją
 

Tajniakos

Paladyn
Jak wrzucają obcy , to jest denerwujące , ale co zrobić , jak wrzutki robią ludzie z bractwa ?
Wstawiasz do łańcuszka jakieś 100PW a tu następny pisze Ci , że masz limit zamknięty - patrzysz , a towarzysz wrzucił Ci 100 PW do cudaka którego postawiłeś w innych czasach , bo wtedy był potrzebny a teraz po prostu nie kasujesz , ale też nigdy nie podniesiesz go
Pisać to mało , bo robiłem to i tak swoi nie rozumieją
W ramach rewanżu wrzuć mu 200 PW jak nie rozumie :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Tajniakos najczęściej nie rozumieją ci , co będą się cieszyć z każdej wrzutki , a poza tym wrzutka do niego za nic zmniejsza mi możliwość wymiany
Przez takich jak on muszę szukać martwych kont z cudakami , które nikt nie chce rozbudowywać , a to też nie jest całkiem bez echa , bo cudak , którego nie mam też potrzebuje zapasu run - jak w którymś cudaku , co rozbudowuję i jest faza run zabraknie tych run , to wstawiam runy w tym niewybudowanym licząc na powtarzalność a po zebraniu całego paska uszkodzonych wstawiam to do rozbudowywanego cudaka
 

Deleted User - 198835

Guest
Piszę ostatnio wiadomość do całego bractwa na początek , potem , jak się zdarza wrzutka , to piszę dodatkową wiadomość do osoby wrzucającej , a jak to nie pomaga , to na czacie upominam
W jednym bractwie arcy nie reagował na to , a że zaczęły się kwasy , to odszedłem , w drugim bractwie arcy mnie opieprzył , że się czepiam - jak nie mam gdzie odblokować siebie , to temu arcy wrzucam , jak staje po stronie tych wrzucających - teraz gość na prywatne upomnienie chociaż zareagował - może zasugerował się poprzednimi wrzutkami , bo w bractwie w łańcuszkach niektórzy kilka cudaków na raz robią
Na razie fajnie mi się gra w obecnym bractwie a wrzutka była pojedyncza , choć dość spora , ale nie największa - 120PW
Jak w bractwie nie można się dogadać przynajmniej na podstawach jakie są wrzutki do cudaków a arcy nie reaguje , albo staje po stronie wrzucającego , to idę gdzie indziej , dlatego ostatnio tak skaczę po bractwach , ale i to nie jest zbyt fajne tym bardziej dla takiego gaduły , jak ja
 

chiyou16

Wędrowiec
Jestem na NIE

Wymieniam się z graczami zarówno z bractwa jak i poza niego (kiedyś graliśmy w jednym, ale potem gracze poszli w swoją stronę), nadal mam z nimi kontakt i robimy sobie wzajemnie wrzutki , dlatego jak było by ograniczenie że tylko z bractwa mogą Ci wrzucać PW to jak dla mnie to by było utrudnienie

Po drugie zadałem sobie trochę trudu i sprawdziłem limity i antyki zwolenników tego rozwiązania.... i tu niespodzianka spora cześć ma limit na poziomie 4k lub 5k niektórzy nawet kilkanaście k, w antykach często macie graczy ze swojego bractwa z bardzo małą ilości pkt rankingu, ale za to w waszych antykach mają po kilkaset jak nie kilka tys pkt.
Wniosek prosty bractwo multikont przestaje szybko budować w mieście "matce" antyki bo mam limit i idę na forum się żalić

Po trzecie codziennie nasz limit rośnie o 80 PW wydaje sie mało ale po przeliczeniu tygodniowo (560PW) czy miesięcznie ( 2400PW) lub rocznie (29200PW) to są bardzo duże kwoty

Po czwarte ktoś wbija Tobie wchodzisz do jego miasta i wbijasz jemu. Każdy ma setki jak nie tysiące run. To jak by taka wymiana tyle że nie umówiona :)
 

Poziomek

Rycerz
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi najczesciej o pieniadze - a w tym przypadku o nie limitowany przeplyw run-pw.
 
Do góry