• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone edytowanie postów w dziale poradniki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser36
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser36

Guest
Temat już był, skończyło się na wprowadzeniu możliwości edycji postu przez 5 minut, ale dla poradników stanowczo za mało. Jeśli z jakiś powodów edycja ma być tylko 5 minut, to niech chociaż autorzy poradników mają możliwość dłuższej edycji, choćby na wypadek np zmian w grze i konieczności aktualizowania poradników, lub poprawiania błędów.
 

DeletedUser68

Guest
Co prawda tutaj poradników pisać nie będę, chyba że o tym jak być zieloną, a jednak grać :p ale z doświadczenia wiem, że 5 minut to kropla w morzu potrzeb piszącego, więc również jak najbardziej jestem ZA
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, nawet po napisaniu poradnika trzeba wprowadzić jakieś poprawki, a 5 minut to stanowczo za mało.
 

DeletedUser13

Guest
Już nawet nie tyle co jest zawarte w temacie, ale wszędzie na forum, zmiana z 2 na 10 jest dalej zbyt małą.
1 dzień na ogólnych forach i 3 dni w poradnikach widziałbym minimalnie...
 

DeletedUser14

Guest
Bardzo mile :p O ile tamtą zmianę wprowadzili, to tutaj jakoś ni kwapią się by odpowiedzieć :(
 

DeletedUser36

Guest
Dopóki samodzielnie własnego poradnika nie będę mógł poprawić, nie wstawię dalszych części. (lub przynajmniej nowych części poprawiać jakiś czas )
 

DeletedUser

Guest
Mi się wydaje, że autor wątku (zwłaszcza w dziale poradniki, ale nie tylko) powinien mieć prawo do edytowania przynajmniej pierwszego posta
Co ciekawe, na międzynarodowym forum nie ma takiego ograniczenia (właśnie sprawdziłem, czy mogę zedytować swój post z przed 3 dni)
 

DeletedUser14

Guest
Bo tutaj pozmieniali na naszą pierwszą prośbę, ale nieszczęśliwie na te 5 minut :eek:
 

DeletedUser13

Guest
To jest masakra... Normalnie 3 dni minimum a 7-14 max i tyle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry