• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone ekran powitalny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz zmiany ekranu powitalnego?

  • tak!

    Głosy: 29 96,7%
  • nie

    Głosy: 1 3,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
obecny ekran powitalny u elfów jest koszmarny. I proszę (żeby nie powiedzieć żądam) jego zmiany. Ten stary poczciwy ekran powitalny był o niebo lepszy i z ogromna przyjemnością mogę go oglądać przez następne 2 lata. Dzisiejszy... to nie była dobra zmiana :( Generalnie z tym obrazkiem wszystko jest nie tak. Jedyny pozytyw to ten zameczek na drugim planie

Ten maszkaron straszący na dzień dobry jest niewyobrażalnie brzydki. Krzywe cycki, pijacki grymas na twarzy, brak zachowanej proporcji w budowie ciała, nienaturalna postawa jakby ujęta na sek przed utratą równowagi... nawet w miarę ładna kiecka nie jest wstanie zakryć ohydy tej postaci. Rozumiem, ze piękno jest pojęciem względnym, aczkolwiek już w starożytności były wyznaczone ponadczasowe kanony piękna. Być może ta postać jest inspirowana "opiekunką projektu" znana z filmików, ale jednak miss świata to ona nie jest i rozumiem chęć dowartościowania, ale dlaczego ma sie to odbywać moim (naszym?) kosztem.

ps: odnośnie ekraniku ludzikowego nie mam zdania - nie wiem czy go też zepsuli czy też nie. Opinię w tej kwestii zostawię innym, bardziej zorientowanym w temacie

Tylko od siły zainteresowania tematem zależy dalszy nasz los. Mam nadzieję że nasze modły zostaną wysłuchane i to straszydło przestanie nas nawiedzać
 

DeletedUser967

Guest
Popieram. Ta elfka ukazuje brak kompetencji grafików czy tam rysowników. Nic się nie zgadza. O czymś takim jak "anatomia" to pewnie nie słyszeli, no bo skąd? ;) niech lepiej się zajmą tworzenie grafik zamków, chociaż to im wychodzi.
 

DeletedUser1500

Guest
Co do samej treści tej wymiany zdań - zgadzam się, ekran powitalny jest słaby. Mam jednak drobną uwagę odnośnie anatomii budowy elfów, którą to Gustaw kwestionuje :) Gdzie można poczytać o anatomii budowy elfa w grze elvenar ? :D Chciałbym zgłębić temat żeby móc rozmawiać na ten temat :)
 

grain

Zwiadowca
Zdecydowanie popieram! Na to babsko z barami Pudziana i koślawymi paluchami nie da się patrzeć!
 

DeletedUser1088

Guest
oj tam dziewczyny
jak sobie popatrzę na tę babę, to jeszcze bardziej zaczynam kochać moją piękną żonkę;)
 

DeletedUser967

Guest
Co do samej treści tej wymiany zdań - zgadzam się, ekran powitalny jest słaby. Mam jednak drobną uwagę odnośnie anatomii budowy elfów, którą to Gustaw kwestionuje :) Gdzie można poczytać o anatomii budowy elfa w grze elvenar ? :D Chciałbym zgłębić temat żeby móc rozmawiać na ten temat :)
Nawet elfy mają coś takiego jak anatomię :) proszę tu możesz zobaczyć czym powinni się sugerować graficy ;) http://naukarysowania.com/boze-narodzenie/elf/
 

DeletedUser629

Guest
Obydwoma łapkami jestem ZA wymianą tej drwiącej i podpasionej Elfki z biustem prawie w pasie :confused:... to zdjęcie obraża Elfy ... czy grafik nigdy nie oglądał lub nie czytał bajek ? ... no to współczuję ... :(
a może to niby taka na czasie - trendy ... aafffeee :eek:
wolałam już to ... wielkie JAJO :D
 

DeletedUser1448

Guest
czepiacie się a może tak wygląda dziewczyna pana który zrobił tą piękną stronę powitalną
 

DeletedUser1619

Guest
Cóż, rzeczywiście urodą nie grzeszy, rzekłabym nawet, że poczucie estetyki gwałci...
 

DeletedUser945

Guest
To poetyka Conchity Wurst. Może akceptowalna w kręgach eurowizjopodobnych, ale nie u nas...
 

DeletedUser626

Guest
Nie ma limitu/minimum - pomysł już przekazałam do firmy.

Edit: W 1.28 zostanie wprowadzona poprawiona wersja ekranu logowania u elfów, proszę więc o info po aktualizacji czy nadal wymaga wg. Was zmian.
 

jakub357

Łucznik
Oh, świetnie że będzie zmiana. Obecny wygląd ekranu powitalnego jest okropny, aż niemiło patrzeć. Dobrze się stało, że pomysł został zgłoszony i można liczyć na coś lepszego, bo gorzej już by się chyba nie dało :)
 

DeletedUser967

Guest
Oh, świetnie że będzie zmiana. Obecny wygląd ekranu powitalnego jest okropny, aż niemiło patrzeć. Dobrze się stało, że pomysł został zgłoszony i można liczyć na coś lepszego, bo gorzej już by się chyba nie dało :)
hehe Kubuś optymista jak zawsze :) marne szanse, że zrobią coś zgodnie z sugestią graczy. Zobacz ile pomysłów zgłoszono i nic się nie ruszyło, no ale walczyć trzeba... z wiatrakami...
 

DeletedUser174

Guest
Nie ma limitu/minimum - pomysł już przekazałam do firmy.

Edit: W 1.28 zostanie wprowadzona poprawiona wersja ekranu logowania u elfów, proszę więc o info po aktualizacji czy nadal wymaga wg. Was zmian.
Dziekujemy :) jak zauważył @jakub357 gorzej chyba być nie może...

ciekawe czy tylko poprawią obecnego potwora czy dadzą zupełnie inną grafikę? Obawiam sie że tylko zretuszują :( Jeżeli tylko beda poprawiać to mam nadzieje, ze zlikwidują te pijackie rumieńce i kudły jej rozczeszą... Aczkolwiek niesmak i złe wspomnienia pozostaną
 

DeletedUser1445

Guest
:D:D:D
ale sie ubawilam czytajac te wpisy,
a widzieliscie te tluste, elfie paluszki?
elf-maszkaron,
widze w nim domieszke krwi gnoma :p
 

DeletedUser110

Guest
Włażąc na betę, gdzie gram ludźmi, zauważyłem, że ten koleś też nie wygląda dobrze. Wyguglajcie sobie "kurza klatka piersiowa".
220px-Ben_Fraser_pectus_carinatum.jpg

^^^ zdjęcie z wikipedii
2.jpg

^^^ i takie tam wyguglane
 

jakub357

Łucznik
Elfkę trzeba zmienić bezwzględnie, bo jest obrzydliwa.
A ekran logowania u ludzi? Według mnie jest całkiem niezły, chociaż ten facet mógłby być bardziej przystojny. Co do klaty, to też mnie to trochę drażni, ale wolę myśleć że wszystko ma tam w porządku, a tylko zbroja mu tak odstaje, żeby miał tam przewiew gdy się poci, czy coś w tym ,,guście".
 
Status
Zamknięty.
Do góry