• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ekspansje miasta czy Magiczne Rezydencje?

rhenta

Wędrowiec
Cześć :)
Mam taką zagwozdkę, aktualnie jestem w konstruktach i za jakiś czas przechodzę do Elvenarów. Jak wiadomo w Elvenarach jest ostatni czas żeby kupić magiczne rezydencje za 1400 diaxów. Na tą chwilę mam 10k diamentów i zostało mi 46 dni studni (19 szt. i 2 dżiny, coś tam jeszcze wpadnie). Mógłbym nawet posiedzieć w tych elvenarach żeby dozbierać do 20 magicznych rezydek na promocji (z pomocą igły oczywiście). Ekspansje miasta mam teraz za 3000 diamentów. Jak myślicie co jest bardziej opłacalne ? a może kupić tylko z 10 mag. rezydencji i resztę w ekspansje ? Po elvenarach skończą mi się zyski portalów, więc chyba to będzie mój pierwszy rozdział przechodzony normalnie :) Co tydzień wpada schemat, ale co rasę 5 sztuk idzie w warsztaty a przy normalnym przechodzeniu rasy coś tam skapnie może i na rezydencje, ale czy się opłaca? ewentualnie diaxikami z igły trochę poulepszać. Jak myślicie ?
@edit
jest jeszcze opcja zapychać się budynkami pop/kul z eventów, a jak dolecę do ostatniego rozdziału to myśleć o mag. rezydencjach

Pozdro :)
 

Elelkal

Rozbójnik
W Twoim przypadku tylko magiczne rezydencje. Biorąc pod uwagę, że masz sporo zwykłych, to po wymianie zyskasz sporo wolnego miejsca i dodatkowe ekspansje nie będą potrzebne. A skoro teraz można kupić taniej, to po co później dopłacać. A ekspansję zawsze możesz dokupić, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 

visit0r

Paladyn
zaczekaj na promocje prowincji 20% w czarny czwartek i ostro klep iglice, magiki wpadną a dodatkowo bedzie na nie gotowe miejsce
 

Wewe1

Zwiadowca
Rób Iglice systematycznie,często wpadają magiczne budynki,ja osobiście zrezygnowałam z rezydencji na rzecz budynków ewolucyjnych,zestawów i popkul a zdobyte schematy zmieniam na renowację do ich podnoszenia.
 

rhenta

Wędrowiec
Dzięki wszystkim za odpowiedź. Jak widać zdania są podzielone, zdecyduję się chyba na kilka rezydencji i poczekam na zniżkę na ekspansje. :)
pzdro
 
Do góry