• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Elvenar Global League

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 848944458
  • Data rozpoczęcia

Magolcia

Zwiadowca
Przykro mi, że potraktowałeś to jako atak. Z mojej strony było to jedynie pytanie, ot z ciekawości, co trzyma Cie w świecie Elvenaru..
A za gratulacje w imieniu całego Bractwa serdecznie dziękuję. ☺️
 

Maguzzi

Wędrowiec
Hej,

No no ale musiały być emocje!!! Serwer FR1 pod szyldem Bractwa Remember Kolejny raz odbił nam najwyższy wynik turniejowy.
Obserwowaliśmy tą walkę i trwała ona do ostatnich minut. Rekord został poprawiony o 8 670 punktów i wynosi obecnie 811 920!

Gratulujemy kolegom z FR1 zwłaszcza, że 2 osoby osiągnęły tam najwyższy personalny wynik turniejowy jaki widziałem 59 400 moi drodzy to
220 prowincji!o_O:D

Aktualna tabelka poniżej:

Elvenar Tournament world records 18.11.2023.jpg
 
Ostatnia edycja:

Maguzzi

Wędrowiec
Hej,

Chwilę mnie nie było i trochę się przez ten czas zadziało :D

Niemcy z expect us-ice odbili rekord drewna Amerykanom z вαη∂ σғ ωειя∂ℓιηǥȿ. Obecny rekord wynosi 606 150 !
Następnie stosując naszą taktykę 2 rekordy na jednych wzmocnieniach podbili swój własny rekord kryształu o 1k:p Niby niedużo, ale poprzedni rekord odbity Dziesiątej Skrzyni nie był uznany przez Elvenar Global League, ponieważ nie zapisał się w ElvenStats. Teraz postawili kropkę nad i wykręcając 590 268!

No i na koniec wisienka na torcie na ostatnim klejnocie Dziesiąta Skrzynia z PL3 pobiła rekord ustawiając poprzeczkę na 679 182! WYSOKO!

Gratulujemy wszystkim rekordzistom i oby tak dalej, zrobiło się bardzo poważnie najniższy obecnie rekord to 527 238 więc wpisać się na tą listę już nie jest łatwo!

I tak na koniec od siebie poza tematem rekordowym. Zawsze wszystkie trudności pokonywaliśmy bez problemu i stawaliśmy się po nich nawet silniejsi. Obecne zmiany mogą wydawać się na pierwszy rzut oka tragedią, ale wcale tak nie jest, to fakt żeby się sprawnie rozwijać trzeba być aktywnym graczem rozumieć grę i dużo kombinować. Zamykają się jedne furtki, ale inne się otwierają, kto się rozgląda i myśli jak tu poprawić swoją grę wyjdzie z tego bez szwanku. Ewolucja to coś naturalnego, dostosowanie się do nowych warunków to podstawa. Mnie te zmiany pobudziły znowu zacząłem przeplanowywać miasto, sprawdzać cuda jest zabawa!

Elvenar Tournament world records 22.01.2024.jpg
 

Maguzzi

Wędrowiec
Hej,

Pobiliśmy rekord drewna, tylko Elvenstats spłatał wszystkim figla i nie został uaktualniony od 3 dni. Nie wiem czy to naprawią czy nie w każdym razie odbiliśmy rekord od expect us-ice z DE1 i obecnie wynosi 719 928!:)
Na potwierdzenie zrobiliśmy screena z wynikiem. Jak ktoś ma kontakt na Becie z ludźmi od Elvenar Global League to dajcie im proszę znać może uwzględnią nasz wynik. jak nie to cóż my wiemy swoje:cool:

Teraz czas na kryształ, trzymajcie za nas kciuki;)

A no i poprawiłem datę na klejnocie, bo ostatnio zostawiłem starą.

Screenshot_2024-02-03-21-00-17-020_com.innogames.elvenar.jpg
Elvenar Tournament world records. 3.02.2024.jpg
 
Do góry