• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Elvenar na Blackberry?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2863
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2863

Guest
Witam. :)
Nie jestem pewna, czy piszę w dobrym miejscu. Jeśli nie, przepraszam. ^^'
Przejdźmy do sedna - nurtuje mnie pewien problem - chciałabym pobrać aplikację Elvenar'a na telefon. Sprawa jednak polega na tym, że posiadam telefon Blackberry, który androida nie ma, a jak wiadome aplikacja do pobrania jest na tenże system. Wszelkie próby instalacji różnymi źródłami nie dają żadnego rezultatu, aplikacja po prostu nie działa. Instalowanie flash'a na przeglądarce też nic nie pomaga. Gra nie działa na przeglądarce, na aplikacji też.
Czy jest jakakolwiek możliwość zainstalowania tej aplikacji na systemie Blackberry OS 10.3? Czy mam się zwyczajnie pożegnać z grą na telefonie bez Androida?
Z góry proszę o nie przekierowywanie mnie do googli, sama potrafię z nich korzystać. Proszę jedynie o jakieś konkretne odpowiedzi, jeśli ktoś się na tym zna.
Dziękuję za pomoc, o ile jakas nadejdzie. :)
 

DeletedUser110

Guest
Z całą pewnością Android w telefonie nie jest jedynym systemem, który pozwala zainstalować grę w wersji mobilnej: gram na iOS-ie.
Być może Blakberry ma jakiś odpowiednik applowego Apple Store, skąd można pobrać telefoniczną wersję Elvenara? Szukałaś w ten sposób?
 

DeletedUser2863

Guest
No tak, mój błąd, na iOS-ie też można grać. ;)
Wracając do tematu - owszem, logicznym jest, że próbowałam szukać przez sklep i była to pierwsza rzecz, którą zrobiłam. Ale aplikacji tam zwyczajnie nie ma toteż pytam, czy ktoś może miał podobny problem i zna jakis magiczny sposób na instalację tego bądź otwarcie gry w przeglądarce. Cokolwiek, co by działalo.

Próbowałam różnych możliwych opcji instalacji na telefonie i nie mam pomysłów co z tym fantem zrobić... Chyba zwyczajnie pozostanę przy grze tylko, gdy mam w zasięgu komputer.
 

DeletedUser2863

Guest
Problem jest taki tylko, że akurat apka Elvenara zwyczajnie nie odpala na tym systemie. W tym tkwi główny problem. Sam proces instalacji androidowych aplikacji nie jest mi obcy (myślałam tylko, że ktoś może znać jakieś jeszcze inne sposoby na instalowanie tego tak, by działało - ale albo nikt nie używa telefonów z tym systemem, albo nie chce się odezwać ;) ).
Jak rozumiem, aplikacja chyba nie jest przystosowana do tego systemu. No nic, widocznie nie da sie tego zainstalować tak by działało i koniec.
Ale dzięki za chęć pomocy!
 

DeletedUser3475

Guest
Niestety nie używam i nigdy nie testowałam, wtedy mogłabym coś więcej powiedzieć. Sposób z powyższego artykułu działa tylko na część aplikacji :/
 

DeletedUser1530

Guest
Kolego
Aplikacja na Blackberry będzie działać jedynie na smarcie z androidem a z tego co wiem to już są takie smarfony od nich niestety może to być niestety drogi wydatek bo one dopiero co się ukazały więc nie ma sensu ci doradzać kupna tych smartów jedynie po to abyś mógł pograć na nim w Elvenar lub inne aplikacje Android
 
Do góry