• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Esencja z e-mail

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2616
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2616

Guest
Wczoraj otworzyłam e-mail od was, kliknęłam na link i mnie zarzuciło. Wyłączyłam ad blok, przełączyło mnie na stronę logowania zalogowałam się na arendyll i ilość esencji była bez zmian. Jakiś błąd? Pozdrawiam
 

DeletedUser626

Guest
Proszę o kontakt z obsługą gry za pomocą zgłoszenia, tylko wtedy możemy sprawdzić co się stało i w razie potrzeby dopisać esencje.
 

DeletedUser3063

Guest
W związku z zamknięcie tematu robię nowe zgłoszenie.
W mailu jest napisane, że dostanę 100 esencji na dzień dobry. Dostałem 50. Mam kilkanaście kont, każdy pod innym adresem mailowym. Mam z każdego wysłać wiadomość do obsługi?
A może warto by było, żebyście to Wy prawidłowo naliczyli coś co chcieliście dać.
 

DeletedUser626

Guest
Esencje są dopisywane w ilości 100 lub wcale, więc prawdopodobnie ich nie dostałeś. Niestety, jedynym rozwiązaniem jest ręczna weryfikacja i przyznanie ich przez support i nie możemy tego zrobić "hurtowo" ani przez forum - zgłoszenie musi być napisane z konta, które mamy zweryfikować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry