• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

EVENT - nagrody dzienne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Witajcie,

Pytanie mam takie, jaka jest najlepsza strategia losowania skrzyń (w obecnym evencie) w celu zdobycia nagród dziennych??

Pozdrawiam
M. Garoth =)
 

DeletedUser110

Guest
Losuj tę skrzynię, gdzie masz największy % szansy na budynek.
 

DeletedUser2262

Guest
Niby tak, ale czy nie lepiej wydać bilety 4 x skrzynia 10% szans (36 biletów) aniżeli jedna skrzynia 140 biletów - 30% szansy na nagrodę dzienną??

PS Ja przy losowaniu tych po 140 biletów nie trafiłem ani jednej nagrody dziennej. =(
 

DeletedUser80

Guest
Miałbyś rację (30% kontra 35%), gdyby w każdym losowaniu była skrzynka za 36, a tak nie jest.
Choć i tak byłaby to tylko szansa a nie pewność.
Bo statystyka w małej ilości prób to taka gra co jednemu zabierze a drugiemu da.
Ja miałem zmienne szczęście przy studniach, z 2.000 biletów zdobyłem 8 studni, na testowym z 1.500 dostałem 3 gdzie wtedy jeszcze można było wygrać również sporo biletów z czego się wycofano.
Inna rzecz, że dzięki temu bez podwojenia zebrałem na testowym wszystkie nagrody główne (które zresztą kiszą się w worku:))
 

DeletedUser2262

Guest
Miałbyś rację (30% kontra 35%), gdyby w każdym losowaniu była skrzynka za 36, a tak nie jest.
Choć i tak byłaby to tylko szansa a nie pewność.
Bo statystyka w małej ilości prób to taka gra co jednemu zabierze a drugiemu da.
Ja miałem zmienne szczęście przy studniach, z 2.000 biletów zdobyłem 8 studni, na testowym z 1.500 dostałem 3 gdzie wtedy jeszcze można było wygrać również sporo biletów z czego się wycofano.
Inna rzecz, że dzięki temu bez podwojenia zebrałem na testowym wszystkie nagrody główne (które zresztą kiszą się w worku:))

Czyli jaka jest Twoja rada?? =)
 

DeletedUser2359

Guest
Witajcie,

Pytanie mam takie, jaka jest najlepsza strategia losowania skrzyń (w obecnym evencie) w celu zdobycia nagród dziennych??

Pozdrawiam
M. Garoth =)

@Fredek z Fabryki Kredek podał chyba najlepszą możliwą odpowiedź na Twoje pytanie... oczywiście wszystko zależy od szczęscia :)) jak chcesz zaryzykować to otwieraj skrzynki, które kosztują najmniej biletów (kosztem tego szanse na dzienną nagrodę spadają, ale jak Ci się poszczęści...). Natomiast teoretycznie największe szanse masz na zdobycie dziennej nagrody tam gdzie szanse (%) są największe(tyle, że musisz więcej biletów poświęcić)... ale znów jak byś miał pecha (jak ja ^^) to wcale za pierwszym, ani za drugim razem się nie uda... jednym słowem żadna skrzynia nie daje pewności...
 

DeletedUser80

Guest
Czyli jaka jest Twoja rada?? =)
Jaką bym Ci nie dał radę i tak wszystko zależy od szczęścia.
Osobiście patrzyłem nie tylko na nagrodę dzienną ale i na pozostałe.
Jeżeli poza nagrodą dzienną reszta to szmelc (dla mnie) to wybierałem inną skrzynkę.
Mniejszy żal był jak dzienna nie wpadła:)
 

DeletedUser2359

Guest
Pewnie to przypadek, ale być może na dzisiejszą nagrodę kluczem jest skrzynia niby z 10% szansą za jedyne 46 biletów. Ostrzyłem zeby na dzisiejszą nagrodę id poczatku eventu i za pierwszym razem trafiłem otwierając właśnie tę skrzynię. Koleżanka z bractwa trafiła za 5 razem... dopiero wtedy kiedy otworzyłą tę że własnie skrzynię za 46 biletów :) Także jak ją zobaczycie to otwierajcie, może jest faktycznie szczęśliwa na tą nagrodę :p A jak się nie uda... to wiele nie stracicie :)
 

DeletedUser3445

Guest
Skąd mam wziąć zaklęcia jak nie mam akademii magii?
 

DeletedUser3445

Guest
dzięki
na razie to nic w skrzyniach nie było:(
może jutro:)

dołączę do jakiegoś Bractwa ale gram od wczoraj i nic nie umiem:D
 

DeletedUser2262

Guest
Witam wszystkich ponownie,

Dokonałem losowań wg strategii - wybierałem skrzynki "najtańsze" i jeśli jest w zestawieniu to w pierwszej kolejności tą za 53 bilety (25% szans na nagrodę dnia).

Wynik: skuteczność 20,48%
na 83 losowania - zdobytych 17 budynków

Skrzynia:
36 biletów - 1 budynek (15 losowań)
46 biletów - 4 budynki (19 losowań)
53 biletów - 7 budynków (29 losowań)
62 bilety - 1 budynek (6 losowań)
85 biletów - 3 budynki (7 losowań)
86 biletów - 1 budynek (5 losowań)
140 biletów - 0 budynków (2 losowania)

Życzę powodzenia w losowaniach :D
M. Garoth
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry