• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

EVENT - zadanie - KUP xPW

Czy jesteś za zamrożeniem licznika (zwiększania kosztów zakupu) w trakcie zadania kup xPW

• TAK

Głosy: 37 94,9%
  • NIE

Głosy: 2 5,1%

• W sumie głosujących
    39

Azulena

Rozbójnik
Zdecydowanie TAK !

Ale ja bym wolała, aby takich zadań WCALE NIE BYŁO!

W Forge of Empires - starsza gra IG - Skarbiec NIE MA DNA! Ja już nawet nie umiem tam odczytać, jaką ilość złota mam w Skarbcu. ;) Jakieś magiczne znaki, których się w realu nie widuje. ;)

Dlatego tam, zadania "kup xx Punktów Rozwoju" nie robią na mnie żadnego wrażenia.

Ale tutaj, Skarbiec jest tak irytująco mały, że te zadania są nie do przyjęcia!

blazius1

Tancerz ostrzy
To skutek tego, że event zaprojektowano jakby miał nastąpić koniec świata. Jakby przed grą nie było już żadnej przyszłości. Jakby miało nie być następnego eventu i ostatni gasi światło i mielibyśmy się rozstawać z niczym.

Sorcha

Tancerz ostrzy
Tak, jak najbardziej na tak! Staram się utrzymywać jak najniższy koszt zakupu PW, i o ile przy jednorazowym zakupie to by było mniej uciążliwe (powiedzmy) to jak masz kupić większą ilość PW już tak różowo to nie wygląda!

Ines0085

Zwiadowca
@jarq Czy masz jakieś informacje dotyczące tego pomysłu? Nie jest zaznaczony jako "Zgłoszony", ale napisałeś, że prześlesz dalej tą propozycję.

A tak dodając jeszcze grosz do tematu, to nawet zamrożenie w takiej formie jak u hurtownika byłoby satysfakcjonujące. W eventach pojawia się tak wiele tego typu zadań, że koszty realizacji robią się niebotyczne.

Mighty Garoth

Tancerz ostrzy
@jarq Czy masz jakieś informacje dotyczące tego pomysłu? Nie jest zaznaczony jako "Zgłoszony", ale napisałeś, że prześlesz dalej tą propozycję.

A tak dodając jeszcze grosz do tematu, to nawet zamrożenie w takiej formie jak u hurtownika byłoby satysfakcjonujące. W eventach pojawia się tak wiele tego typu zadań, że koszty realizacji robią się niebotyczne.
u hurtownika to nie problem, bo co dobę koszty się resetują do podstawowej kwoty

Koval92

Łucznik
U hurtownika jest problem u graczy w początkowych rozdziałach.
Po 12k są ofki gdzie to jest kosmiczna kwota w 1-2-3 rozdziale momentami.
Dla rozwiniętego gracza to jest nic, szczególnie z magicznymi warsztatami 15 rozdziału i ofkami za młotki.

Kup PW jest gorzej, jak ktoś nie ma dużo deszczów monet.