• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

EVENT - zadanie - KUP xPW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zamrożeniem licznika (zwiększania kosztów zakupu) w trakcie zadania kup xPW

  • TAK

    Głosy: 43 93,5%
  • NIE

    Głosy: 3 6,5%

  • W sumie głosujących
    46

DeletedUser3975

Guest
Miałam 2 x pod rząd, wszystko tu jest od początku tego eventu chore...
 

Azulena

Rozbójnik
Zdecydowanie TAK !

Ale ja bym wolała, aby takich zadań WCALE NIE BYŁO!

W Forge of Empires - starsza gra IG - Skarbiec NIE MA DNA! Ja już nawet nie umiem tam odczytać, jaką ilość złota mam w Skarbcu. ;) Jakieś magiczne znaki, których się w realu nie widuje. ;)

Dlatego tam, zadania "kup xx Punktów Rozwoju" nie robią na mnie żadnego wrażenia.

Ale tutaj, Skarbiec jest tak irytująco mały, że te zadania są nie do przyjęcia!
 

Sorcha

Rycerz
Tak, jak najbardziej na tak! Staram się utrzymywać jak najniższy koszt zakupu PW, i o ile przy jednorazowym zakupie to by było mniej uciążliwe (powiedzmy) to jak masz kupić większą ilość PW już tak różowo to nie wygląda!
 

DeletedUser4395

Guest
@jarq Czy masz jakieś informacje dotyczące tego pomysłu? Nie jest zaznaczony jako "Zgłoszony", ale napisałeś, że prześlesz dalej tą propozycję.

A tak dodając jeszcze grosz do tematu, to nawet zamrożenie w takiej formie jak u hurtownika byłoby satysfakcjonujące. W eventach pojawia się tak wiele tego typu zadań, że koszty realizacji robią się niebotyczne.
 

DeletedUser2262

Guest
@jarq Czy masz jakieś informacje dotyczące tego pomysłu? Nie jest zaznaczony jako "Zgłoszony", ale napisałeś, że prześlesz dalej tą propozycję.

A tak dodając jeszcze grosz do tematu, to nawet zamrożenie w takiej formie jak u hurtownika byłoby satysfakcjonujące. W eventach pojawia się tak wiele tego typu zadań, że koszty realizacji robią się niebotyczne.
u hurtownika to nie problem, bo co dobę koszty się resetują do podstawowej kwoty
 

Koval92

Kapłan
U hurtownika jest problem u graczy w początkowych rozdziałach.
Po 12k są ofki gdzie to jest kosmiczna kwota w 1-2-3 rozdziale momentami.
Dla rozwiniętego gracza to jest nic, szczególnie z magicznymi warsztatami 15 rozdziału i ofkami za młotki.

Kup PW jest gorzej, jak ktoś nie ma dużo deszczów monet.
 

DeletedUser4395

Guest
@Mighty Garoth - miałam na myśli, że nawet zamrożenie właśnie zakupu PW za monety w takiej formie jak jest to zrobione na rynku u Hurtownika byłoby dobre. Codzienny restart i jest pewna określona kwota, od której się zaczyna.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak przesłałem tą propozycję w jednym z moich raportów.
 

Jemsik

Zwiadowca
Innym wyjściem, może nie do końca dobrym jest reset tej wartość do stanu początkowego każdego roku.
 

Tajniakos

Paladyn
Innym wyjściem, może nie do końca dobrym jest reset tej wartość do stanu początkowego każdego roku.

@jemsik Myślę, że aż tak daleko to nie pójdzie ponieważ gracze w późniejszych epokach mają i więcej miejsca w kasie miasta a zarazem zdobywają większą ilość kasy. Wiedząc,że co roku liczniki zakupu PW zerowały by się do stanu początkowego, większość graczy inwestowała by większość nadwyżek właśnie w zakup PW co mogło by zachwiać i tak już rozregulowanym balansem gry.
W tej chwili z nadwyżek korzysta kupiec a gracze chętniej inwestują kasę właśnie u niego aby nie podnosić sobie kosztu zakupu PW, w które trzeba inwestować np w trakcie eventów . :)
 
Do góry