• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser594
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser594

Guest
Witam jestem na 19 zadaniu z eventu ale już dostałem budynki eventowe co dalej główne zadanie eventu znikło a zostało poboczne do wykonania ?
 

DeletedUser1115

Guest
Witam.

Olałem event Walentynkowy . Nie robiłem wszyskich zadań . Obecnie mam zadanie : wyprodukuj 7 skrzynek z narzędziami. Wchodzę dzisiaj do gry ....? Wszystkie zadania eventowe zaliczone ? Budynki w worku , nawet jeden postawiłem:) Ten pan w czapeczkie nadal czeka na wykonanie zadania ,a event zakończony . Gram też na s2 tam normalnie wszysko :) Zastanawiam się czy normalną grą codzienną wykonałem wszystkie zadania eventowe . Albo to jest bug.
 

DeletedUser626

Guest
Mogę potwierdzić, że jest taki błąd. Żeby sprawdzić konkretnie Twoje konto, musiałbyś się zgłosić do supportu.
 

DeletedUser1115

Guest
Szlag trafi Drzewo Ojca :) Pozamieniałem 2100 za 2200 mostek . Trudno :) Ale chciałem się upewnić :)
//
To trche dziwaczne ? A jak ktoś nie zgłosi błędu ? Nie każdy czyta forum .Nie każdy pisze do supportu. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1534

Guest
Również mam problem ale z 18, zadanie 2dniowe (wspaniale fontanny)- nie zaliczylo mi, a (zachwycajacy ołtarz) czyli 1 dniowe - zaliczylo mi jako 1 dniowe i mimo że dalej próbowałam robić te jednodniowe to nie zalicza ich.czyli jestem w czarnej d....e z questem i nie mam szansy skończyć eventu. Błędy są też na innych questach, np zalicza coś czego w ogóle jeszcze nie robiłam. Jak macie zamiar tak dalej zostawiać błędy w grze to nie ma sensu w tą gre grać, a napewno wydawać pieniądze na coś co i tak działa do dupy
 

artur87

Rycerz
Również mam problem ale z 18, zadanie 2dniowe (wspaniale fontanny)- nie zaliczylo mi, a (zachwycajacy ołtarz) czyli 1 dniowe - zaliczylo mi jako 1 dniowe i mimo że dalej próbowałam robić te jednodniowe to nie zalicza ich.czyli jestem w czarnej d....e z questem i nie mam szansy skończyć eventu. Błędy są też na innych questach, np zalicza coś czego w ogóle jeszcze nie robiłam. Jak macie zamiar tak dalej zostawiać błędy w grze to nie ma sensu w tą gre grać, a napewno wydawać pieniądze na coś co i tak działa do dupy
Zapraszam do supportu, a sprawdzimy dlaczego zadanie nie zostało zaliczone.
 
Do góry