• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

eyesOFsoul wita

eyesOFsoul

Wędrowiec
Cześć,

najpierw śmiałam się z męża, że gra w jakieś dziwne gry. (Użyłam wtedy innego słowa, ale nie będę się bardziej pogrążać.) A teraz sama śmigam już na dwóch światach.

Ogólnie to jestem nudna: czytam książki, prowadzę blog z recenzjami, piszę wiersze/opowiadania/myśli oglądam seriale (obecnie Gotham, the 100). Uwielbiam słuchać muzyki - różnej różnistej i chodzić na koncerty.
Czuję się na 22 lata, ale licznik mi już dobił do 26...

I to w sumie... by było na tyle. Chyba, że o czymś zapomniałam?

Kusziel

Tancerz ostrzy
A jak najlepiej poznać człowieka jeśli nie przez jego twórczość ?
Do jednej książki mnie już namówiłaś, na resztę potrzebuję więcej czasu ;)

DamYan

Guest
Cześć. Miło, że jednak poszłaś w ślady męża i grasz razem z nim w Elvenara :D
Czy blog się jakoś rozwinął, bo widzę, że już lata lecą?
Blog bardziej jako hobby traktujesz czy nie?

eyesOFsoul

Wędrowiec
Miałam swój boom na początku jak bloga założyłam. Wtedy też miałam do tego takie podejście bardzo osobiste - kończyłam studia dziennikarskie. (Odbiło mi po technikum. Wszyscy szli dalej na ekonomię/rachunkowość... A ja poszłam na Dziennikarstwo i komunikację społeczną. Ale to temat na osobną historię.) Myślałam, że życie potoczy mi się w innym kierunku.
Jednak w życiu zawodowym zaczęłam od logistyki i teraz ciężko jest mi iść za swoim hobby. Ale może to i lepiej?
Mam kontakt z paroma Wydawnictwami, dzięki którym moja biblioteka ciągle jest zaopatrywana w książki. (Aaaaaaaaah!!!!) Więc w tym wypadku nie narzekam, bo oni mogą na mnie liczyć, a ja kiedy widzę że mój ulubiony autor napisał kolejną powieść - wiem, że dostanę tę książkę przed zwykłymi Czytelnikami. Kiedyś jeszcze bawiłam się w organizowaniu konkursów, przez co na facebooku więcej osób zaglądało (https://www.facebook.com/Recenzencki) - ale teraz też nie narzekam.
Lubię to robić. Ale też nie jestem typowym molem książkowym. Lubię imprezy. Lubię dyskoteki.
Chodzę też w ramach walki ze stresem w pracy - na siłownię/fitness.

Ale najbardziej odpoczywam przy książce - w ciszy i spokoju. :)