• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Feniks Ognia w akademii?

miodziox

Wędrowiec
Witam

Chciałbym zapytać czy aktualnie jest możliwość zdobycia Feniksa Ognia w akademii jeżeli nie mam go ani zbudowanego ani w w ekwipunku?
Artefakty widzę czasami się pojawiają bo aktualnie cały czas jak tylko mam możliwość to je tworze już blisko 9 a feniksa nadal nima ;)

Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam!
 

stapa11

Rozbójnik
Większość pewnie go ma, a drugi się nie pojawi.
Cierpliwości.
IMHO podstawka się pojawi, ale może to trwać nawet kilka miesięcy.
Póki co zgarniaj artefakty, to potem go już od razu postawisz na wyższym poziomie.
 

Nusion

Kapłan
Ja w mojej małej wiosce iglicowej wytworzyłam podstawkę Feniksa Ognia w akademii, więc trzeba pilnować i w końcu się pojawi.
 

Deleted User - 198835

Guest
Na pl3 w tym roku zacząłem grę , to w evencie załapałem się na feniksa zmierzchu - to był mój pierwszy event na tym serwie , a na ognia załapałem się w akademii magii - podstawkę do tych feniksów złapałem jako pierwszą a artki pojawiać zaczęły się puźniej , to i Ty załapiesz się też na podstawkę , zbieraj artki i czekaj na podstawkę
A tak przy okazji - coś wiadomo kiedy pojawią się podstawki do feniksa zmierzchu w akademii magii ?
 

DeletedUser5758

Guest
Witam

Chciałbym zapytać czy aktualnie jest możliwość zdobycia Feniksa Ognia w akademii jeżeli nie mam go ani zbudowanego ani w w ekwipunku?
Artefakty widzę czasami się pojawiają bo aktualnie cały czas jak tylko mam możliwość to je tworze już blisko 9 a feniksa nadal nima ;)

Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam!
Możesz też sobie wytwarzać budynki które ewoluują oraz z zestawu bibliotek i szachownicy wtedy pula z danego slotu się zmniejsza i jest większe prawdopodobieństwo, że szybciej trafisz fenka ;)
 
Do góry