• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Feniks ognia z Akademii- jak wygląda ewolucja?

Charlene

Szef kuchni
Chciałabym poprosić kogoś o informację, jak wygląda ewolucja feniksa, którego wyprodukowałam w Akademii? Siedzi już sporo czasu w inwentarzu, ponieważ po fakcie zorientowałam się, że potrzebne mu są artefakty, żeby rozwinąć go do 10 poziomu. Tyle, że tych artefaktów nie ma i teraz pytanie: czy da się go bez nich rozwijać? Jeśli tak, to co jest wymagane? Przeszukałam forum, ale nikt o tym raczej nie pisał a większość ma feniksy z eventu. Pytam wcześniej, ponieważ musiałabym mu poświęcić ekspansję i jeśli ewolucja jest niemożliwa albo zbyt trudna, to bym ją oszczędziła na lepsze rzeczy.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@Charlene artefakty do ewolucji feniksa były do zdobycia w evencie feniksa. Nie ma możliwości zdobycia ich w inny sposób. Bez nich feniks jest bezużyteczny:(
Dużą szansę na evoluowanie starych feniksów dał event feniksa zimnego ognia gdyż jego artefakty można było zamienić w Akademii Magii na artefakty do starego feniksa.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Tak myślałam i się zastanawiam po co w ogóle są te budynki w Tworzeniu :/ miałam już wszystkie feniksy do wyboru, chatkę z piernika, platformę walentynkową, różne miśki, syreny, ale skoro nie ma szansy na ewolucję, to jest to tylko stratą fragmentów zaklęć i katalizatorów :/ trzymam tego feniksa ognia w inwentarzu, bo może jednak powstanie jakiś sposób, żeby dał się ewoluować( przynajmniej powinien, bo posiadanie go w takiej podstawowej formie mija się z celem)
 

BettyTheCat

Zwiadowca
@Charlene teoretycznie, skoro te budynki są możliwe do wytworzenia w Akademii, to musi pojawić się opcja ich ewoluowania. Jeśli w evencie Feniksa Zimnego Ognia dali możliwość zmiany artefaktów na te do starych feniksów, to znaczy, że pozostałe budynki również dostaną taką szansę w analogicznych eventach. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość ;)
Ale póki nie jesteś w ostatniej epoce, nie opłaca się tych budynków tworzyć i trzymać w ekwipunku, bo wraz z kolejnymi epokami budynek będzie miał wyższe podstawy. I tylko na tym stracisz ;)

Edit po wiadomościach poniżej //
Tak, trzymanie tych budynków w ekwipunku skutkuje jednoczesnym wyrzuceniem ich z kolejki tworzenia. Zatem tworzyć i trzymać - ok, ale nie stawiać ;) a po zdobyciu artefaktów - usunąć z ekwipunku i stworzyć od nowa na poziomie swojej obecnej epoki :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
Ale póki nie jesteś w ostatniej epoce, nie opłaca się tych budynków tworzyć i trzymać w ekwipunku, bo wraz z kolejnymi epokami budynek będzie miał wyższe podstawy. I tylko na tym stracisz ;)
Mam troszkę inną teorię. Tworzenie tych budynków jest opłacalne w trakcie eventów bo dają dużo MW. Ponadto im ich mniej w dostępnych recepturach tym większe mamy prawdopodobieństwo na pojawienie się interesujących nas elementów do tworzenia
 

visit0r

Paladyn
Mam troszkę inną teorię. Tworzenie tych budynków jest opłacalne w trakcie eventów bo dają dużo MW. Ponadto im ich mniej w dostępnych recepturach tym większe mamy prawdopodobieństwo na pojawienie się interesujących nas elementów do tworzenia
wbrew pozorom do ewentu najlepsze są elementy zestawu szachowego ;)
 

Biggreg

Wędrowiec
Jestem przed krasnoludki. Postawiłem feniks i ewoluowalem do 3 poziomu. 15% do ataku. I koniec?? Czy są podobne budynki powyżej 5 dni żywotności??
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@Biggreg zostaw tego feniksa ognia , być może w przyszłym roku dadzą taką samą możliwość zamiany nowych artefaktów na stare, a mieć już choć 2 evolucje do przodu to dużo.
W AM stworzysz te 5cio dniowe wzmocnienia, to też spora pomoc.
Aby uzyskać wzmocnienie jednostek wojskowych pozostaje rozwijać odpowiednie antyczne cuda, troche to trwa ale zapewnia stały efekt.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@Koval dlaczego tak pesymistycznie? Do przyszłego roku to napewno, ale dało się w tym roku uzyskać 8 artefaktów do starych feniksów bez użycia gotówki czy diamentów. Trzeba trzymać kciuki żeby w przyszłym roku też była taka szansa.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Tak myślałam i się zastanawiam po co w ogóle są te budynki w Tworzeniu :/ miałam już wszystkie feniksy do wyboru, chatkę z piernika, platformę walentynkową, różne miśki, syreny, ale skoro nie ma szansy na ewolucję, to jest to tylko stratą fragmentów zaklęć i katalizatorów :/ trzymam tego feniksa ognia w inwentarzu, bo może jednak powstanie jakiś sposób, żeby dał się ewoluować( przynajmniej powinien, bo posiadanie go w takiej podstawowej formie mija się z celem)
Cóż, może jakiś przedstawiciel firmy się odniesie do tego posta? Sam chętnie poznam odpowiedź, jak mogę rozwinąć wyprodukowany w Akademii budynek ewolucyjny?
 

Koval92

Kapłan
@Koval dlaczego tak pesymistycznie? Do przyszłego roku to napewno, ale dało się w tym roku uzyskać 8 artefaktów do starych feniksów bez użycia gotówki czy diamentów. Trzeba trzymać kciuki żeby w przyszłym roku też była taka szansa.

Tak ale w tym roku skaszanili feniksa nowego do tego stopnia, że większość trzaskała stare artefakty zamiast niego.
Nie wiadomo, czy w przyszłym roku będzie taka możliwośc, albo czy będzie się opłacało. Ja nie wiem bo ja mam i ognia i burzy na 10 poziomie, nie jestem w stanie się postawić w sytuacji osoby, która teraz dopiero zaczyna grę.

Z jednej strony takie osoby powinny mieć możliwość nadrobienia tego, co ominęły, z drugiej strony mnie ominęło parę eventów przed budynkami ewolucyjnymi i nie mam możliwości np. nadrobienia zestawu kirita który jest bardzo fajny. Mimo wszystko ten zestaw nie zmienia jakoś znacząco gry, a feniks ognia bardzo.
 
Do góry