• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Feniksy Ognia

Status
Zamknięty.

HiroHamada

Wędrowiec
Mam takie pytanie, bo mam już 1 feniksa ognia na max lvl i już zebrałem 4 nowe artefakty feniksa, żeby mieć 2 feniksy ognia, ale coś mi podpowiada, że nie da się mieć dwóch feniksów ognia, bo od dłuższego czasu żaden feniks ognia nie pojawił mi się i akademii magii, więc czy jest możliwe, żeby posiadać 2 lub więcej feniksów ognia?
 

BlossomValvi

Łucznik
Nie jest to obecnie możliwe*, podstawę możesz mieć jedna, jak już masz to nowa się nie pojawi ALE te artefakty można użyć do 3 feniksów:
- ognisty
- burzy
- złoty

*byla raz możliwość podczas ewentu z tymi feniksami lata temu za dokupienie waluty ewentowej (droga sprawa). Na polskim serwerze chyba nie ma żadnego gracza ale na światowych jest kilku z dwoma feniksami
 

Deleted User - 198835

Guest
Wydaje mi się , że ktoś wspominał na forum , że i w Polsce znaleźli się tacy , co mieli po 2 feniksy ognia , ale mogę się mylić co do budynku , chociaż nie sądzę .
Ale nie zmienia to faktu , że po pierwszych tego typu budynkach zrobili ograniczenie , żeby gracze bardziej zaangażowani w grze nie mieli zbyt łatwo ;)
 

BlossomValvi

Łucznik
Wydaje mi się , że ktoś wspominał na forum , że i w Polsce znaleźli się tacy , co mieli po 2 feniksy ognia , ale mogę się mylić co do budynku , chociaż nie sądzę .
Ale nie zmienia to faktu , że po pierwszych tego typu budynkach zrobili ograniczenie , żeby gracze bardziej zaangażowani w grze nie mieli zbyt łatwo ;)
Po pierwsze napisałem „chyba” bo pewności na 100% nie mam
Po drugie z ograniczeniami jest odwrotnie bo chronologicznie:
- feniksy były pierwszym tak wartościowym budynkiem, podczas tego ewentu dodatkowa walutę specjalna można było zakupić tylko i wyłącznie za gotowke. A ta darmowa waluta nie każdemu starczała nawet na jednego feniksa
- potem było różnie, ale przez lata społeczność domagała się by początkujący gracze mieli jakakolwiek szanse na zdobycie tych starych i wyjątkowych budynkow
- obecnie bez większego wysiłku (poza cierpliwością) można mieć jeden budynek danego typu czyli mniej więcej jak 99,9% populacji graczy

Jeśli to jest ograniczenie to oby jak najwiecej takich ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
@BlossomValvi nie twierdzę , że coś źle napisałeś , tylko określiłem to samo ale w bardziej jasny sposób
Co do ograniczeń , to pisałem , że pierwsze budynki tego typu z nagród głównych można było zdobyć po kilka sztuk , a teraz można mieć tylko pojedyncze
Co do dostępności ich dla graczy , którzy zaczęli grać później , to sam skorzystałem z tej opcji i na pl3 mam fenixa ognia i jeszcze czatuję na przedmioty do ewoluowania go na maxa , tyle , że trzeba 3 schematy i 10K fragmentów zaklęć - same schematy w bractwie , co każdego turka robi na 10 skrzyń , to 3 tygodnie czasu potrzeba - gorzej z fragmentami , bo to żmudna praca nad tworzeniem przedmiotów w AM i przerabianiem ich na fragmenty - gorsza jedynie jest nasza Polska ortografia - miałem większość mojej wypowiedzi podkreślone
Co do feniksa ognia , to nie bardzo się zgadzam z Tobą - sam na pl1 zdobyłem Fenixy ognia i burzy w evencie i postawiłem oba mając jednego na 10 poziomie a drugiego podniosłem do 10 poziomu po najbliższych Przygodach Bractw i nie wydałem ani 1 diamentu na tamtego eventa
 

BlossomValvi

Łucznik
@BlossomValvi nie twierdzę , że coś źle napisałeś , tylko określiłem to samo ale w bardziej jasny sposób
Co do ograniczeń , to pisałem , że pierwsze budynki tego typu z nagród głównych można było zdobyć po kilka sztuk , a teraz można mieć tylko pojedyncze
Co do dostępności ich dla graczy , którzy zaczęli grać później , to sam skorzystałem z tej opcji i na pl3 mam fenixa ognia i jeszcze czatuję na przedmioty do ewoluowania go na maxa , tyle , że trzeba 3 schematy i 10K fragmentów zaklęć - same schematy w bractwie , co każdego turka robi na 10 skrzyń , to 3 tygodnie czasu potrzeba - gorzej z fragmentami , bo to żmudna praca nad tworzeniem przedmiotów w AM i przerabianiem ich na fragmenty - gorsza jedynie jest nasza Polska ortografia - miałem większość mojej wypowiedzi podkreślone
Co do feniksa ognia , to nie bardzo się zgadzam z Tobą - sam na pl1 zdobyłem Fenixy ognia i burzy w evencie i postawiłem oba mając jednego na 10 poziomie a drugiego podniosłem do 10 poziomu po najbliższych Przygodach Bractw i nie wydałem ani 1 diamentu na tamtego eventa
I z tym się nie zgadzam, nadal tak jak dawniej można mieć po kilka nagród głównych z ewentu ALE tak jak dawniej trzeba je zdobyć w trakcie danego ewentu

Dodatkowo jest możliwość ich zdobycia w trakcie gry poza ewentem ale tylko sztuk 1, dawniej tego nie było

Jak dla mnie nie jest to ograniczeniem tylko ukłonem w stronę społeczności graczy i tu się różnimy ale może dlatego ze ja tamte ewenty przeżyłem na żywo i widzę różnice ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
Podaj przykład nagrody głównej eventu którego można zdobyć w danym evencie więcej niż jedna sztuka
, albo po zdobyciu pierwszego w jaki sposób chcesz zdobyć następne
 

Serengeti

Szef kuchni
Podaj przykład nagrody głównej eventu którego można zdobyć w danym evencie więcej niż jedna sztuka
, albo po zdobyciu pierwszego w jaki sposób chcesz zdobyć następne

Każda nagroda z każdego eventu :)
Zawsze po portrecie/skompletowaniu zestawu rozpoczyna się kolejny cykl nagród, w którym można zdobyć kolejne podstawki/artefakty/elementy zestawu.
Nikt nie mówi, że tanio ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
To podstawki przegapiłem w poprzednich eventach , bo tak daleko nie zaglądałem :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Brać przykład z m...73?
Brrrrrrrrr
Aż potrzepało mnie :p
 

Charlene

Szef kuchni
Podaj przykład nagrody głównej eventu którego można zdobyć w danym evencie więcej niż jedna sztuka
, albo po zdobyciu pierwszego w jaki sposób chcesz zdobyć następne
U mnie stoi masa powielonych budynków eventowych. Możesz mieć ile chcesz w trakcie trwania danego eventu, o ile dokupujesz potem walutę.
 

HiroHamada

Wędrowiec
Bardzo dużo szczegółowych informacji myślę, że już wszystko wiem bardzo wszystkim dziękuję za informacje.
[ Nie wiem, jak się zamyka temat, więc po prostu napisze. ]
 

Charlene

Szef kuchni
Tu chodzi o nagrody główne a nie dzienne
No właśnie- nagrody główne :) Posiadam:
- 5x Chatka Czarownicy
- 4x Feniksy Zmierzchu
- 3x Posiadłość z Piernika
- 3x Zestaw Pielgrzymów
- 3x Księżycowy Niedźwiedź oraz Rude Pandy
- 2x Zestaw Zakazanych Ruin, Świątynie Fal, Samotnie, Wirówki
Żałuję, że nie wzięłam drugiego pełnego budynku Echa Zapomnianych- siedzi mi podstawka i 4 artki, więc muszę poczekać.
Można mieć ile się chce nagród czy to dziennych czy głównych jeśli masz :diamond: .
 
Status
Zamknięty.
Do góry