• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Feniksy

Elik2

Zwiadowca
Mamy już 5 Feniksów za chwilę będzie szósty... Zastanawiałem czy gdyby tak zrobić ranking to która kurka siedziałaby na najwyższej grzędzie? Co sądzicie? Który "kaczor" ( ;) ) najlepszy?
 

Poziomek

Rycerz
czerwony/popielaty/zloty/burzy (taka moja czworka)- kryterie wedle czestotliwosci stosowania/uzytecznosci wedlug mnie:)(nowego narazie nie licze)
zimnego nie licze - bo w obliczu masowych ilosci pw, jak i ze na pozniejszym etapie na przeprowadzenie zwiadu czeka sie bardzo dlugo to jest odpad:)
 

Charlene

Szef kuchni
Ogień, Twilight( choć chyba jednak będzie top 1 bo jestem turniejowa),
Burza( karmiony przy zadaniach eventowych i PB)+ Złoty( tak samo+stoi ze względu na ilość surowców T1) na równi,
Popielaty- jest bo jest ale jakbym nie miała to bym nie płakała,
Zimnego Ognia - u mnie totalnie zbędny, przemieliłam artefakty na fragmenty do artka Syrenkowego z AM
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Dla mnie fenek ognia ponieważ gram militarnie nie ekonomicznie, feneka burzy stosowałem przez krótki okres potem go schowałem również dobry jest też złoty fenek jednak nie stawiałem go ponieważ mam inne budynki eventowe które nie wymagają użycia karmy. Co do pozostałych okazów z tego gatunku są dla mnie mniej wartościowe i też nie stawiałem ich w mieście.
 

Elik2

Zwiadowca
Czyli ogień jak widzę, a zgadza się to z moimi wnioskami tylko chciałem się zapytać specjalistów :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Czyli ogień jak widzę, a zgadza się to z moimi wnioskami tylko chciałem się zapytać specjalistów :)
to wszystko zależy od twojego podejścia do gry czyli wolisz grać bardziej ofensywnie czy bardziej ekonomicznie dlatego tutaj zaznaczyłem że jak dla mnie fenek ognia ponieważ gram bardziej ofensywnie i większą uwagę przywiązuję do rozwiązań militarnych niż handlowych :)
 

jakub357

Łucznik
Najlepszy jest Fenek Ognia, to pozycja obowiązkowa. Później jest Burzy, bo dobrze się sprawdza przy PB czy eventach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Elik2

Zwiadowca
Okej więc reasumując, ogień najlepszy, lepszy nawet od tego nowego? Bo o to się rozchodzi: czy wymieniać artefakty nowego na ognia :)
 

Poziomek

Rycerz
Okej więc reasumując, ogień najlepszy, lepszy nawet od tego nowego? Bo o to się rozchodzi: czy wymieniać artefakty nowego na ognia :)
tak, tam gdzie nie mam pelnego ognia, bede wymienial nowego na ognia, a tam gdzie nie mam popielatego fragmentow> nowego na popielatego
szansa na czerwonego jest srednio raz do roku, wiec lepiej go miec..
 
Do góry