• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Filtr "tylko w grupach" u kupca

Czy taki filtr jest potrzebny i powinien być wprowadzony

  • tak

    Głosy: 35 92,1%
  • nie

    Głosy: 3 7,9%

  • W sumie głosujących
    38
nie wiem co Ciebie interesuje co kto wystawia
Gdybys poswiecil choc 2 minuty na przeczytanie postow poprzednikow w tym temacie, to bys wiedzial, dlaczego wiekszosci graczy takie smieci przeszkadzaja i w jaki dokladnie sposob.
przeczytaj co napisalem...
gdyby jednak mozliwosc sprzedazy miedzy grupami byla zablokowana to by dopiero byl placz
Jak wyzej, wystarczy czytac ze zrozumieniem. Nikt nie mowil o zablokowaniu mozliwosci wystawiania takich smieciowych ofert, tylko o mozliwosci ich odfiltrowania, analogicznie do mozliwosci odfiltrowania ofert spoza bractwa (ta opcja juz jest). Jak ktos chce wystawiac smieci to prosze bardzo, ale inni nie powinni byc zmuszani, by sie przez ten caly syf przekopywac.

EDIT: widze, ze Aslana mnie juz uprzedzila ;)
 

DeletedUser174

Guest
nie wiem co Ciebie interesuje co kto wystawia i co kto kupuje, to jest ich sprawa
masz rację. To mnie zupełnie nie interesuje. I dlatego chce mieć filtr, a jak tam sobie wystawiasz to nie mój problem wtedy

, moze w twoim bracwie kazdy sprzedaje ze strata, nie wiem,
odbijam piłeczkę: to ciebie dla odmiany nie powinno interesować

ale nie miej pretensji do innych, tym bardziej ze gra sama proponuje wymiany po takich kursach...
ale ja do nikogo nie mam pretensji. Wystawiajcie sobie jak chcecie,ile chcecie i ogólnie pełna amerykanka. Tylko nie widzę powodu dlaczego mam w tym oborniku funkcjonować i dlatego chce mieć filtr.

a wszystkim "obrońcom uciśnionych lichwiarzy i spekulantów" słowa otuchy: nie zabraniamy wam wystawiać ofert. Tylko chcemy mieć narzędzie aby móc się przed tą zarazą bronić i jednym ze sposobów obrony jest, aby tego mułu na rynku nie widzieć... nie... to zupełnie nie ogranicza Waszej wolności - dalej działacie wedle własnego uznania.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@jarq biorąc po uwagę że uporano się już z dodawaniem pw na apce :D , wprowadzono nową rase, czy słychać coś o kolejnych zmianach np. wprowadzeniu filtra w kupcu?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W oficjalnych wiadomościach nic na ten temat nie słychać, w nieoficjalnych jak na razie też nie.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@jarq W związku ze zmianami zapowiadanymi w turnieju, a przez to ożywieniem rynku surowców, może warto przypomnieć w centrali kwestię filtra w kupcu? Przydałby się bardzo.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Myślę że na razie musimy poczekać na wprowadzenie nowego turnieju potem będzie można się upomnieć.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Jako że już we Wtorek mamy nowy turniej, ekipa będzie miała luz, to warto przypomnieć o naszym wyczekiwanym, upragnionym, wytęsknionym filtrze w kupcu. @jarq Teraz już chyba można?
 
Do góry