• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Filtry w inwentarzu

mayder

Tancerz ostrzy
Po którymś z kolei przewijaniu (apka) wszystkich budynków w inwentarzu do samego końca żeby postawić budynek wzmacniający postanowiłem napisać o tej propozycji. Z racji tego że aktualnie eventy mamy jeden po drugim to budynków w inwentarzu jest zatrzęsienie. Można by te niepotrzebne przepalać na fragmenty ale lepiej je trzymać o robić to gdy w evencie mamy za zadanie zdobycie fragmentów. Myślałem nad tym żeby dodać proste filtry które pomagały by w znalezieniu i postawieniu budynku. Filtry byłyby różne, np. budynki z maną, budynki z ziarnami, budynki wzmacniające, budynki z populacją itp.

Wiem że w wersji przegladarkowej jest trochę łatwiej, ale jak ktoś ma bardzo dużo budynków to i takiej osobie na pewno by to pomogło. Natomiast na aplikacji przy bardziej zapełnionym inwentarzu przewijanie wszystkich budynków żeby postawić ten jeden konkretny jest męczące szczególnie jak trzeba to kilka lub kilkanaście razy powtórzyć. Do tego budynki same zmieniają miejsca więc nie zawsze są tam gdzie pamiętało się że były.
 

DeletedUser3033

Guest
zagłosowałem na tak lecz ta 3 opcja jest mi najbliższa
budynki ewolucyjne niszczą zastosowanie tego pomysłu na dłuższą mete
i tak dodam czytając post pierwszy raz zerknąłem do inwentarza od kilku miesięcy
i tak by mi to było obojętne ale może pobiją twórcy kolejny rekord w swych genialnych pomysłach i wprowadzą limit w inwentarzu:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
zagłosowałem na tak lecz ta 3 opcja jest mi najbliższa
budynki ewolucyjne niszczą zastosowanie tego pomysłu na dłuższą mete
i tak dodam czytając post pierwszy raz zerknąłem do inwentarza od kilku miesięcy
i tak by mi to było obojętne ale może pobiją twórcy kolejny rekord w swych genialnych pomysłach i wprowadzą limit w inwentarzu:cool:

Budynki ewolucyjne są nagrodą główną, są jeszcze nagrody dzienne, a jak mamy event zdrapkę jak ten ostatni to możemy trafić dodatkowe budynki których nawet nie chcemy. No i jeszcze są budynki z mistycznego obiektu i iglicy więc trochę tego się zbiera, szczególnie jak się przechodzi do nowej rasy to ten sam budynek zajmuje nowe miejsce.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, też mnie wkurza to przewijanie. Obecnie ilości budynków, jakie się zdobywa (chcąc lub nie) są rzeczywiście spore.
Nie tylko wzmocnień trzeba się naszukać, ale np. rezydencje, manufaktury i warsztaty lądują na końcu, więc gdy się trochę manewruje ich ilością (ja np. mam po dwie manufaktury do żywych, ale jedne przez większość czasu leżą w inwentarzu, a wyciągam je w okresach wzmożonego zapotrzebowania), to się trzeba naprzesuwać całkiem sporo.
 

Izabella600

Wędrowiec
Też jestem na tak , bo ostatnio też zaczęłam mieć problem , zeby znaleźć własciwy budynek o który mi chodziło . Straszna ilość tych budynków sie zaczęła w inwentarzu robić i dogrzebac sie do właściwego to nie lada sztuka . Im mniej niepotrzebnie straconego czasu w tej grze , tym myślę lepiej będzie .
 

Sorcha

Rycerz
Tak podoba mi się ten pomysł, ale może jak ktoś ma dużo budynków z różnych epok np kilka diabelskich młynów, jednorożców, czegokolwiek to czy nie wprowadzić dodatkowego filtra np jak się posiada ten sam budynek z różnych rozdziałów a chce się tylko wyświetlić budynki z danego rozdziału. Albo tak jak w Architekcie: tylko budynki z populacją, kulturą i populacją , tylko z kulturą.
 

Suvetar

Wędrowiec
szczególnie jak się przechodzi do nowej rasy to ten sam budynek zajmuje nowe miejsce.
Dla mnie szczególnie z tego powodu takie filtry byłyby przydatne. Zwłaszcza ze to nowe miejsce zwykle jest stronę lub kilka stron dalej. Jeśli dodać do tego podobieństwo niektórych budynków (np. tymczasowych wzmocnień militarnych), to czasami nie idzie się doliczyć, ile czego się ma.
 

Mika1806

Wędrowiec
Zdecydowanie na tak, w inwentarzu robi się straszny bałagan. Ze swojej strony proponuję jeszcze filtry eventowe.
 

jakub357

Łucznik
Trzymam wszystkie budynki, nie przetapiam w Akademii, skoro Fragmentów jest od cholery z Iglicy.
Długo trwa dojechanie do końca listy w aplikacji, a tam lądują schowane budynki. Uciążliwym jest przewijanie gratów i szukanie Wzmocnień Jednostek z wcześniejszych rozdziałów. Nie widać, czy ma się ten sam budynek tylko z innego rozdziału Badań.
Trzeba specjalnie szukać drobnych, niepotrzebnych budynków, i trudno rozważyć który będzie najkorzystniejszy do przetopienia na Fragmenty jeśli tego wymaga zadanie.

Słowem, aktualizacja potrzebna. Trzeba to uporządkować bo jest meksyk.
 

DeletedUser174

Guest
z mojej strony łapka na tak poszła

bezwarunkowo jest potrzebne usystematyzowanie jakoś zakładki inwentarza. Jest to niezbędne zwłaszcza w obliczu zdrapkowych eventów i tego całego śmiecia zbieranego z musu. Zakłądka jest zagracona łapanymi co chwila budynkami, z którymi i tak nie ma co zrobić. Kiedyś to chociaż się nadawały do palenia, ale dzisiaj szkoda klikania na fragmenty jak one i tak się przelewają, więc budynki sie kiszą. a szukanie wzmocnień zaczyna być po prostu upierdliwe
 
Do góry